איך אפשר לשנות צליל מסוים של הודעת ווטסאפ למס' מסוים בסמסונג?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
בהגדרות ווטאסאפ -התראות - יש הודעות וקבוצות ..אחת מהן תעשה משפחה...זה לכל מכשיר בלי קשר לסמסונג...לעשות לכל בן משפחה צליל ייחודי אני לא חושב שאפשר ..זה רק בשיחות רגילות שלא דרך וואטסאפ

בהגדרות ווטאסאפ -התראות - יש הודעות וקבוצות ..אחת מהן תעשה משפחה...זה לכל מכשיר בלי קשר לסמסונג...לעשות לכל בן משפחה צליל ייחודי אני לא חושב שאפשר ..זה רק בשיחות רגילות שלא דרך וואטסאפ
בסלולרי הקודם שלי שלא היה של סמסונג היה לי צלצול נפרד בווטסאפ למי שהגדרתי.
זה הופיע בעריכה של איש הקשר, למטה היה אופציה של רינגטונים ששם הגדרתי לכ"א איזה רינגטון יצלצל לו הן בהודעה בווטסאפ והן בצלצול של הטלפון.
בהגדרות ווטאסאפ -התראות - יש הודעות וקבוצות ..אחת מהן תעשה משפחה...
יש שם קביעת צליל התראה והוא כללי ולא לקבוצות או ליחידים.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
בסלולרי הקודם שלי שלא היה של סמסונג היה לי צלצול נפרד בווטסאפ למי שהגדרתי.
זה הופיע בעריכה של איש הקשר, למטה היה אופציה של רינגטונים ששם הגדרתי לכ"א איזה רינגטון יצלצל לו הן בהודעה בווטסאפ והן בצלצול של הטלפון.

יש שם קביעת צליל התראה והוא כללי ולא לקבוצות או ליחידים.
טוב מראה עיניים..ראה בתמונה אחת יש מצב כללי.....בתמונה השניה של קבוצות...
בטלפון עצמו של סמסונג יש גם את האפשרות לבחור צלצול אישי ממש לכל אחד.זה בהגדרות שלו במקום בו אתה רושם את שמו קצת יותר למטה יש צלצולים לבחירה

קבצים מצורפים

• Screenshot_20210621-155704_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210621-155704_WhatsApp.jpg
    KB 236.4 · צפיות: 3
  • Screenshot_20210621-155710_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210621-155710_WhatsApp.jpg
    KB 220.5 · צפיות: 3
נערך לאחרונה ב:
טוב מראה עיניים..ראה בתמונה אחת יש מצב כללי.....בתמונה השניה של קבוצות...
בטלפון עצמו של סמסונג יש גם את האפשרות לבחור צלצול אישי ממש לכל אחד.זה בהגדרות שלו במקום בו אתה רושם את שמו קצת יותר למטה יש צלצולים לבחירה
הגעתי לצילומי מסך שעשית, אך לא הבנתי איך אני מגדיר צלצול נפרד.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אבל זה משנה את כולם
זנ משנה לקבוצה שלימה אכן..רצית שמשפחה יהיה שונה משאר חברים לזה זה יעיל....קבוצה אחרת חשובה יעיל..זה לא אישית לכל משתמש, בסמסונג אפשר לשנות לכל אחד ברשימה שלך צלצול ותמונה ..אם זה משפיע על הצליל בוואטספ לא ניסיתי האמת.

זנ משנה לקבוצה שלימה אכן..רצית שמשפחה יהיה שונה משאר חברים לזה זה יעיל....קבוצה אחרת חשובה יעיל..זה לא אישית לכל משתמש, בסמסונג אפשר לשנות לכל אחד ברשימה שלך צלצול ותמונה ..אם זה משפיע על הצליל בוואטספ לא ניסיתי האמת.
אבל זה לא מופיע בהגדרות של הקבוצה אלא בהגדרות הכלליות למרות שכתוב 'קבוצה'

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אבל זה לא מופיע בהגדרות של הקבוצה אלא בהגדרות הכלליות למרות שכתוב 'קבוצה'
חביבי תפוס עלם או עלמה צעירים תן להם 20 ש"ח בשלוש דקות יסדרו לך..אחרת ככה לא נצליח לעשות כלום...חייב לדעתי מישהו אחר שמבין לסדר את זה ...

למעלה