אייל - האחד והיחיד

T r u e L o v e

New member
עוד חודש, שבוע, יומיים, 12 שעות

ו-5 דקות... אנחנו מכירים כבר 4 שנים..
אבל מי סופר?!

tamar123

New member
אייל - האחד והיחיד../images/Emo39.gif

מה קורה פה? True love ומוטי-נמני ביחד ומכירים אחד את השני כבר 4 שנים? יפה. חברות של 4 שנים. איך הכרתם? דרך הפורום התחלתם לצאת ביחד? ביי לבינתיים, צ´או, תמר

MoTi_NiMnY

New member
אני בכלל יוצא עם איילי ברקוביץ

אבל החלאה לא מוכן להוריד שערות מהגב

tamar123

New member
אייל - האחד והיחיד ../images/Emo39.gif

נגיד ויש לאיילי שערות בגב - זה לא יוריד את הערכתי מאיילי. זה לא מה שישנה את יכולתו המדהימה של איילי. אז איך הכרת את true love ? כמה זמן אתם יוצאים יחד? איך אתה מכיר את איילי? אישית? יוצא איתו? יש לך משהו לספר לנו שאנחנו צריכים לדעת??? ביי לבינתיים, צ´או, תמר

T r u e L o v e

New member
אני, מוטי ואיילו´ש

עושים את זה בטריפל... למעשה אני ואיילו´ש הכרנו אחד את השני בפורום תמיכה מינית.. ויותר מאוחר גם מוטי.. ואגב, אייל מבקש שיקראו לו איילו´ש ולא איילי והוא מוסר שאת מאפנה יאללה ביי

tamar123

New member

ספרי לי מידע על איילי. פורום תמיכה מינית? מעניין... איילי מסר שאני מאפנה? העיקר שהוא קורא את הודעותיי - כי אני מתכוונת לכל מילה, ומגיע לו כל פירגון. ביי לבינתיים, צ´או, תמר

T r u e L o v e

New member
עוד על איילו´ש...

אייל אוהב 69... אבל ביחד עם מוטי זה כבר 696 חיחי... ואחרי 4 שנים אני מוציאה סקופ בלעדי: הספר "הקוסם" נכתב על מוטי... איילו´ש פשוט מת עליו!!!
אגב, יש לו קטנצ´יק...

tamar123

New member

W-H-A-T-E-V-E-R שיהיה .... למרות שלא על מידע כזה אני מתכוונת ומעוניינת לדעת. ביי לבינתיים, צ´או, תמר

tamar123

New member

ראשית, פסח קרב ואביב יחד איתו - ואני מאחלת לאיילי אביב מצויין ומוצלח. אני שולחת לך איילי את כל הפרחים שפורחים כאן בא"י. יש להם ריח נפלא. אין כמו הפריחה בארץ. באנגליה זה בטוח לא ככה - מזג אוויר קריר רוב הזמן. שנית, הפרח מסמל את הפריחה בקריירה הפנטסטית שלך. איילי - אתה פורח כמו שפרחים פורחים, וכרגע אתה פורח בסיטי - בדרך לפריימר ליג. אתה סוג של פרח שאף פעם לא נובל - פרח שפורח ופורח ופורח כל הזמן - בדיוק כמוך. פריחה = הצלחה משגשגת. ביי לבינתיים, צ´או, תמר

שלום לך

בשנה האחרונה עיברית למדתי קצת, ויכול אני לתת לך קצת Information לגבי ברקוביץ´. דבר ראשון, אני בו משתמש כי כסף לא היה לי כדי להביאה שחקן ברמה, ובגלל זה הבאתי את אומרים איך.... Little Shrimp? כשנאלה ליגה, אייל יפתח לא בהרכב, כי עצלן הוא ודי Annoying, וכל נגיעה אוף שחקן יריב מפילה אותו. For your sake in Israel, I hope your next big star isn´t a little annoying shrimp that is amazingly lazy and always busy at being repulsive. תודה רבה על The Listening. Kevin Keegan.

tamar123

New member
אייל - האחד והיחיד ../images/Emo39.gif

קווין קיגן בכבודו ובעצמו. הייתכן? אתה לא כרגע באמצע אימון? כסף לא היה לך כדי להביא שחקן יותר טוב? נו, באמת. איילי שחקן מושלם וכבר אתה בעצמך ציינת שאיילי הינו שחקן לפריימר ליג, כי כישוריו המדהימים מתאימים לליגה הזו. איילי עצלן??? מה פתאום!!!! איילי לא הגיע רחוק בזכות עצלנותו, אלא בזכות עבודה קשה ומאמץ רב באימונים, בחדר כושר ובמשחקים עצמם - איילי הינו שחקן עם כוח רצון עז ונחישות, וייעשה הכל בשביל קבוצתו (וכמובן גם בנבחרת) - שחקן נשמה. איילי הקוסם. מי שהקליד את ההודעה הזו על שמו של מאמנו של איילי - רק עשה זאת מתוך קינאה באיילי - האחד והיחיד. שחקן פשוט ענק. ביי לבינתיים, צ´או, תמר

מצטער, אבל חשבתי שאספת קצת חומר

אייל ברקוביץ, עם כל ההערכה, הוא שחקן עצלן ביותר. אז מה את מקשקשת? עבודה קשה באימונים? חשבתי שבאנגליה הוא ישתנה, אבל גם שם הוא עושה שוק באימונים, כמו בישראל. חדר כושר? ראית את ברקוביץ לאחרונה? ברקוביץ הוא שחקן נשמה, שנותן הכל לנבחרת, אבל זה לא אומר שהוא לא עצלן. ורגע- כל ההודעות שלנו של יעקובו האחד והיחיד, מיכאל זנדברג האחד והיחיד ואיתן מזרחי האחד והיחיד לא קצת אמרו לך שאנחנו רוצים ש ת פ ס י ק י ???????

tamar123

New member

איך אתה יודע שאיילי עושה שוק באימונים? ראית אותו באימונים? ביקרת אצלו? טוב, נכון, גם אני לא , אבל להיות שחקו ענק, גדול, מושלם כמו איילי האחד והיחיד צריך להתאמץ ולהשקיע - זה לא בא סתם ככה. לכל השגת מטרה בחיים, צריך להאמין ולהשקיע. לא ראיתי את איילי אף פעם במציאות (אתם זוכרים את הוידוי שגיליתי לכם), אז לא ראיתי את איילי לאחרונה. למה? אני ימשיך להחמיא, לפרגן, לעודד את איילי, כי..... מגיע לו. מובן !?!? ביי לבינתיים, צ´או תמר

למעלה