אייל - האחד והיחיד

tamar123

New member
אייל - האחד והיחיד../images/Emo39.gif

אני רוצה לאחל להפועל ת"א ב-ה-צ-ל-ח-ה במשחק הערב נגד מילאן. אני מחזיקה לכם אצבעות. You can do it. השמיים הם הגבול, ואני אופטימית. איילי, כבר החלמת מהפציעה שהיתה לך? אני מאוד מקווה שכן. אני מקווה שכבר לאט לאט אבל בטוח אתה חוזר לאימונים וכבר במשחק הבא תהיה בהרכב הפותח ותככב ותצטיין - כרגיל !!! אני כל כך גאה בכישורים שלך. אין כמוך בעולם. נו, אז מה עם המידע, החוויות והסיפורים שאתם יודעים על איילי ? ביי לבינתיים, צ´או, תמר

tamar123

New member

זה כל כך לא עיקרוני ולא רלוונטי. מה זה משנה? נראה לי גם שלפי הודעותיי ניתן גן לנחש (לא במדוייק, אך פחות או יותר). אם אני בת 53, 26, 22, 13, 17, 19, 33, 32, 28, 77, 88 זה ישנה את היחס שלכם כלפיי ? אני לא מבינה למה כל כך משנה הגיל בקשר לפורום ספורט ? ביי לבינתיים, צ´או, תמר

tamar123

New member

סתום אתה, יא שמוק. לא ענית לשאלתי מה זה משנה הגיל ? בכל אופן, יש לך מידע על איילי שאני לא יודעת? ביי לבינתיים, צ´או, תמר

MoTi_NiMnY

New member
טוב זה משנה כי שאלתי !

יש לי מידע לגבי איילי שאני מוכן לחלוק רק עם אנשים שאני ידוע את גילם האמיתי !

עדו מסד

New member
השאלה האמיתית היא:

האם את בנאדם אמיתי או סתם בדיחה של איזה ילד משועמם אם יותר מדי זמן על הראש.

tamar123

New member

המידע עליי, שאני מוכנה לעת עתה לחלוק איתכם זה - אני לא בדיחה, כל ההערצה שלי כלפי איילי זה אמיתי (כבר שנתיים וחצי אני מעריכה אותו), אני בת ולא בן, צעירה (בקשר לגיל) .....זהו לבינתיים. נו, מה עם המידע על איילי ? I´m waiting. ביי לבינתיים, צ´או, תמר

T r u e L o v e

New member
לפי דעתי תמר בוטן!

מה דעתכם?! טוב נו, מה זה משנה... תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן! תמר בוטן!

T r u e L o v e

New member
סיוון!!! ---> ../images/Emo20.gif

מוטי כבר התקדם לדרגת מלך הבוטנים עכשיו עלינו למנות מחליף הולם - ולדעתי תמר בהחלט מתאימה לתפקיד!

tamar123

New member

נכון מאוד. מוי בוטן. ביי לבינתיים, צ´או, תמר

tamar123

New member

מוי = מוטי . מוטי בוטן. ביי לבינתיים, צ´או, תמר

T r u e L o v e

New member
תמר! יש לי מישהו להכיר לך! ../images/Emo20.gif

נראה ב-ד-י-ו-ק כמו אייל!!! חבל לך על הזמן!!! יאללה ביי צ´או צ´או בנתיים! (=> למדתי, הא?) סתם... יאללה בנימת מוטי בוטן אני מסיימת הודעה זאת! בייי לכם

Raanan *

New member
אוקיי, תשובות

האם הבחורה הזאת היא הצמודה של מוטי או סתם מעריצה?

T r u e L o v e

New member
"סתם" מעריצה?! חזיז ורעם! ../images/Emo129.gif

איך המילה סתם יכולה לבוא עם מעריצה?! הרי מוטי הוא מלך הפורום! מלך הבוטנים! אני מעריצה שרופה!!!! בוש והכלם!!!

למעלה