איזה קורסים כדאי לי לקחת בסימסטר הראשון ?

אושרת84

New member
איזה קורסים כדאי לי לקחת בסימסטר הראשון ?

היי, אני אתחיל ללמוד ניהול עם חטיבה בתקשורת באוקטובר. אני מתכננת לקחת 2 קורסים בסמסטר. עם מה כדאי לי להתחיל? ויש אפילו אופציות: מבוא לסטטי' א' ; מבוא למיקרו כלכלה ; מבוא לסוציולוגיה ; התנהגות ארגונית אז תעזרו לי לבחור את ה2 שהכי טוב להתחיל איתם , מבחינת רמת קושי, קלילות, ונסיון אישי תודה

mayaki

New member
למה דווקא אלה?!?!

היי, מזל טוב ובהצלחה לתחילת הלימודים. למה דווקא הקורסים האלה הם האופציות שלך? מבחינה אישית אני מעדיפה את סטטיסטיקה ואת מיקרו-כלכלה, אבל זה בגלל שאני מסתדרת טוב אם מספרים. בכל מקרה מבוא לסוציולוגיה והתנהגות ארגונית לא מומלצים בתור קורסים ראשונים, נראה לי שרובנו נסכים על זה. נראה לי שעדיף לך להתחיל עם קורס פשוט בתקשורת (לא למדתי אבל לפי השמועות בפורום יש כמה קורסים קלים), ואולי סטטיסטקה או מיקרו. ככה יהיה לך גם שילוב של הומני וריאלי.

kerenv1

New member
דווקא מבוא לסוציולוגיה

מתאים כקורס ראשון...אמנם לא הכי קליל, אבל אפשרי ומתאים לחלוטין כקורס ראשון

מבוא לסוציולוגיה../images/Emo45.gif

קורס נחמד.אם כי קצת עמוס. אך יכול להתאים כקורס ראשון אם לוקחים רק אותו.

adbizi

New member
גם אני התחלתי איתו

קורס מעניין ,לא "קל מידי" שנותן תמונה טובה על מה שנדרש מתואר במדעי החברה (בלי קלקלה כמובן...)

1קישקשתה

New member
אני התחלתי עם בר רפאלי

מסתבר שהיא תפוסה
.

1קישקשתה

New member
אבל אני לא בחור רציני

ואני לא מחפש קשר רציני וארוך טווח. אני בסך הכול רוצה להיפגש עם הבחורה, לשחק עמה שש-בש, לצפות קצת בליגת האלופות ולקום היישר ממנה לבית הכנסת לתפילת שחרית. זה הכול, אין לי דרישות מיוחדות
.

cheburasha

New member
../images/Emo6.gif משהו רציני בטוח לא יצא מזה

אל תשכח שאני גרה במרחק של כ-300 ק"מ ממך. אבל משחק שש-בש נשמע לי טוב

1קישקשתה

New member
טוב, אז קבענו

אני בשבת בבוקר כנראה נוסע לכינרת, אז אם תרצי אני אביא אתי לוח שש-בש וסידור

cheburasha

New member
../images/Emo12.gif אופס

אבל אני לא נוסעת בשבת. אז תצטרך להגיע לקצרין

אושרת84

New member
בחרתי דווקא אותם כי

בחרתי דווקא בסטט' ומיקרו כי הם הבסיס לכל שאר הקורסים, כך גם מבוא לסוציולוגיה בסיס לקורסים בתקשורת . התנהגות ארגונית, סתם רציתי לשמוע מה דעתכם עליו

אושרת84

New member
בהמשך לmayaki ...

אוקיי ואם כבר אמרת קורס פשוט בתקשורת. מה אתם מציעים? רק תזכרו שזה הסמסטר הראשון שלי, ככה שקורסים עם דרישות קבלה לא יתאימו.

kerenv1

New member
../images/Emo26.gif

התנהגות ארגונית- עשי חיפוש קל בימים האחרוני, עניתי למישהו ששאל. קורס קליל בתקשורת - לשון ותקשורת

אושרת84

New member
דבר ראשון תודה kerenv1

1. לשון ותקשורת לא מוצע לי בתואר. 2. ראיתי את התשובה שלך לגבי התנהגות ארגונית, מה את מציעה? התנהגות ארגונית או מבוא למיקרו?

אושרת84

New member
../images/Emo91.gif

קורסים קלילים לסמסטר ראשון בתקשורת . חוץ מלשון ותקשורת?

למעלה