איזה פורום נפלא

שמחתי מאוד לתשובתך

אצטרך אם אפשר המלצה פסיכולוג קוגנטיבי (התנהגותי) באזור המרכז והשרון חיזקי ואמצי,את נהדרת!!

איזה פורום נפלא

שלום לכולם שמי סמדר ואני אמא ל2 בנות. לפני בחודשיים בערך היינו מעורבות בתאונת דרכים,התאונה לא הייתה כה קשה אבל עדיין הייתה בהלה לא נזקקנו לפינוי או לטיפול . כתוצאה מהתאונה ביתי הקטנה 8וחצי הפכה להיות חרדתית בכל הקשור לנסיעות וגם בנושאים אחרים היא מתארת פחדים כגון,אם ניתקע עם הרכב בדרך,אם יבוא גנב הביתה וישאיר את הנשק שלו אצלנו בבית, אני מושוחחת איתה המון,ונותנת לה מענה ומרגוע לכל חרדה שהיא מעלה בפני אני די מרגישה שזהו משהו זמני ואולי גם קצת נסיון למשיכת תשמת לב לכן אני מרגיעה אותה המון ומצד שני אני משתדלת לא ליחס לזה הרבה חשיבות מקריאה כאן בפורום אני רואה שאתם מפנים את הרוב לטיפול בחרדות שאלתי היא האם זה לא יחלוף מעצמו? זה לא נורמלי שילדים סובלים מפחדים? (זוכרת את עצמי מאוד פחדנית בילדות) משאלות ששאלתי סביבי זה נראה לי מאוד טבעי אבל אני אשמח לשמוע דעות אחרות ואפילו מקצועיות אני רק אצייין פרט נוסף שמאז ומתמיד היא היתה רגישה יותר מאחותה או מילדים אחרים שאני מכירה(אבל לא היתה חרדתית) הרבה תודה וחג שמח

למעלה