איזה מטומטם אני מכרתי אתמול CALL1190

מצב
הנושא נעול.

diablo123

New member

קניתי ב940 שקל את האופציה ומכרתי אתמול ב100 שקל . הייתי יכול לחכות לפקיעה והיה לי 600 שקל . אבל חברים איך יכלתי לדעת ? אין יכלתי לדעת שנאסדק פתאום יטוס 3 אחוז למעלה מה אני נביא ? איזה באסה עפו לי 800 שקל .

Warren Buffett

New member
לא זו היתה הטעות שלך

קניתי ב940 שקל את האופציה ומכרתי אתמול ב100 שקל . הייתי יכול לחכות לפקיעה והיה לי 600 שקל . אבל חברים איך יכלתי לדעת ? אין יכלתי לדעת שנאסדק פתאום יטוס 3 אחוז למעלה מה אני נביא ? איזה באסה עפו לי 800 שקל .
לא זו היתה הטעות שלך
הטעות האמיתית שלך היא שהתחלת לסחור באופציות מעוף ללא הבנה בסיסית איך עובדים עם זה. מה ז'תומרת קניתי קול? ככה לא עובד סוחר. מציע לך ללמוד ללכת לפני שאתה מנסה לרוץ.

diablo123

New member
מה לא ברור בקניתי CALL ?

לא זו היתה הטעות שלך
הטעות האמיתית שלך היא שהתחלת לסחור באופציות מעוף ללא הבנה בסיסית איך עובדים עם זה. מה ז'תומרת קניתי קול? ככה לא עובד סוחר. מציע לך ללמוד ללכת לפני שאתה מנסה לרוץ.
מה לא ברור בקניתי CALL ?
זה לא תורה להבין את זה . כמו שלא ידעת שנאסדק ייתן קפיצה 3 אחוז אתמול , לא ידעת שהמדד יעבור את ה 1190. מה הקשר לאי הבנה ?

Warren Buffett

New member
שאלתך רק מחזקת את תגובתי

מה לא ברור בקניתי CALL ?
זה לא תורה להבין את זה . כמו שלא ידעת שנאסדק ייתן קפיצה 3 אחוז אתמול , לא ידעת שהמדד יעבור את ה 1190. מה הקשר לאי הבנה ?
שאלתך רק מחזקת את תגובתי
קרא שוב את שכתבתי

diablo123

New member
טוב אתה גבר אתה מספר אחת בסוחרים

שאלתך רק מחזקת את תגובתי
קרא שוב את שכתבתי
מה אתה מתנשא יא דביל ? אני אומר לך קניתי אופציה לפני 3 ימים ב940 ש"ח ואני חשבתי שהיא תתפוגג לי בפקיעה אז מכרתי ב100 על מנת לצמצם הפסד , אבל הפקיעה הייתה על 1196 כך שעל כל נקודה הייתי מרוויח 100 שקל . ובמקום לשחק לי אותה וורן באפט תסביר או שאל תענה בכלל. שבת שלום

NS101

New member
הכוונה היא

מה אתה מתנשא יא דביל ? אני אומר לך קניתי אופציה לפני 3 ימים ב940 ש"ח ואני חשבתי שהיא תתפוגג לי בפקיעה אז מכרתי ב100 על מנת לצמצם הפסד , אבל הפקיעה הייתה על 1196 כך שעל כל נקודה הייתי מרוויח 100 שקל . ובמקום לשחק לי אותה וורן באפט תסביר או שאל תענה בכלל. שבת שלום
הכוונה היא
שאף אחד לא הגיוני לא קונה אופציה מחוץ לכסף 3 ימים לפני הפקיעה ומחזיק אותה עד הסוף, אלא אם יש לו הערכות מאוד מבוססות לגבי מה שיהיה בסופו של דבר. מה הייתה התטא שקנית? 300? קצת פחות? מה חשבת שיקרה?

NS101

New member
*בטל את ה-'לא' הראשון

הכוונה היא
שאף אחד לא הגיוני לא קונה אופציה מחוץ לכסף 3 ימים לפני הפקיעה ומחזיק אותה עד הסוף, אלא אם יש לו הערכות מאוד מבוססות לגבי מה שיהיה בסופו של דבר. מה הייתה התטא שקנית? 300? קצת פחות? מה חשבת שיקרה?
*בטל את ה-'לא' הראשון

diablo123

New member
תגידו מה אני מגלה לכם את אמריקה ?

*בטל את ה-'לא' הראשון
שקניתי את האופציה 3 ימים לפני הפקיעה אמרתי לעצמי בראש "בואנה נאסדק נפל יותר מדי אין הוא חייב לעלות לתת גז למעלה ייפתח פה פער אברטראז' יפה" ואמרתי לעצמי בראש " אני לא אחכה לפקיעה אני אמכור את זה שהערך של האופציה יהיה ככה 1200 ואני אעקוץ 300 שקל ככה בכיף" חשבתי לתומי שבשלושה ארבעה ימים האלה הנאסדק יעוף ויום לפני השתפנתי . מה המחשבה שלי לא בסדר ?

NS101

New member
לא רק המחשבה

שקניתי את האופציה 3 ימים לפני הפקיעה אמרתי לעצמי בראש "בואנה נאסדק נפל יותר מדי אין הוא חייב לעלות לתת גז למעלה ייפתח פה פער אברטראז' יפה" ואמרתי לעצמי בראש " אני לא אחכה לפקיעה אני אמכור את זה שהערך של האופציה יהיה ככה 1200 ואני אעקוץ 300 שקל ככה בכיף" חשבתי לתומי שבשלושה ארבעה ימים האלה הנאסדק יעוף ויום לפני השתפנתי . מה המחשבה שלי לא בסדר ?
לא רק המחשבה
אלא גם הניסוח, הלוגיקה והפיסוק.

diablo123

New member
טוב אז בוא אני אגיד לך משהו

לא רק המחשבה
אלא גם הניסוח, הלוגיקה והפיסוק.
במחשבה הזו הרווחתי חודש שעבר על פוטים קצת יותר מ6000 שקל. אז תהיו בריאים , ואל תשכחו שאתם הסוחרים מספר אחת , בעצם אתם אלי גאון לא ? אולי תפתחו פורום "הסוחרים המקצועניים" כל אחד חושב פה הוא סוחר מקצועי. הרי אין דבר כזה סוחר מקצועי לחזות את השוק פחות או יותר ,אבל אם היית יודע על מה תהיה הפקיעה היה לך היום בית בסביון , אז תחסוך ממני את כל הדפיקות שלך. יום טוב

NS101

New member
גם שעון מקולקל

במחשבה הזו הרווחתי חודש שעבר על פוטים קצת יותר מ6000 שקל. אז תהיו בריאים , ואל תשכחו שאתם הסוחרים מספר אחת , בעצם אתם אלי גאון לא ? אולי תפתחו פורום "הסוחרים המקצועניים" כל אחד חושב פה הוא סוחר מקצועי. הרי אין דבר כזה סוחר מקצועי לחזות את השוק פחות או יותר ,אבל אם היית יודע על מה תהיה הפקיעה היה לך היום בית בסביון , אז תחסוך ממני את כל הדפיקות שלך. יום טוב
גם שעון מקולקל
אתם יודעים את ההמשך.

la DVD

New member
תכלס אתה אדיוט

תכלס אתה אדיוט
אותם 100 שקל שנשארו מ-900, כבר חסרי חשיבות לעומת הסיכוי לפריצה גדולה ביום שאחרי.

חבל.. אני הפסדתי 4500 על החודש הראשון שעסקתי

ולי יש או היו אופציות (כי נעלמו לי מהתיק) קול 1190 ו1200 מכל אחד שקניתי לפני יומיים ב150 שקל :) האם עליתי על הגל?... בכל אופן, כדי לדעת להרוויח צריך ללמוד להפסיד בכבוד. יש לי שאלה. האם יום חמישי ויום שישי בוולסטריט משפיעים באופציות?... לדעת כדי להיות בטוח. אני חדש בעסק בן 19 לפני צבא... אתם יכולים לקרוא לי דניאל

* על החודש הראשון שעסקתי באפציות

ולי יש או היו אופציות (כי נעלמו לי מהתיק) קול 1190 ו1200 מכל אחד שקניתי לפני יומיים ב150 שקל :) האם עליתי על הגל?... בכל אופן, כדי לדעת להרוויח צריך ללמוד להפסיד בכבוד. יש לי שאלה. האם יום חמישי ויום שישי בוולסטריט משפיעים באופציות?... לדעת כדי להיות בטוח. אני חדש בעסק בן 19 לפני צבא... אתם יכולים לקרוא לי דניאל
* על החודש הראשון שעסקתי באפציות
------------------------------------------- אגב, זה די התאבדותי להתחיל מאופציות. צריך נסיון בשוק הניירות כדי להתחיל לשחק בזה... אלא אם כן זה לצורך גידור

diablo123

New member
עזוב עזוב

עזוב עזוב
הבורסה זה רק לאנשים כמו NS101 ווורן באפט , לך תעשה קורס אצלם ותקבל תעודה סוחר מקצועי נאמבר וואן בארץ.

voguemaster

New member
דיאבלו

עזוב עזוב
הבורסה זה רק לאנשים כמו NS101 ווורן באפט , לך תעשה קורס אצלם ותקבל תעודה סוחר מקצועי נאמבר וואן בארץ.
דיאבלו
אתה נורא תמים. אנשים פה מנסים להזהיר אותך שאתה משחק באש ואין לך אפילו מושג. אתה בכלל מבין מה המשמעות של קניית אופציה ? אתה מבין את המינוף ? את מבין איך היא מתומחרת ? אישית קראתי על זה הרבה ועדיין התימחור מסובך. כלומר, למרות שאני יודע מה הגורמים שמשפיעים על המחיר של אופציה, זה לא אומר שאני אדע לסחור עם האופציות או לתמחר את הסיכון כמו שצריך, ואפילו שאני מכיר אסטרטגיות יותר מורכבות שסוחרים מקצועיים משתמשים בהן (הרי בד"כ הם עובדים עם אסטרטגיה כזו או אחרת). וורן השתמש בדוגמא הנוכחית שלך כדי לנסות להמחיש לך את גודל הטעות שלך. קנית אופציה מחוץ לכסף שלושה ימים לפני פקיעה. אז, אם אתה אחד מכרישי המעו"ף שגם יודע לאן המעו"ף יילך, אשריך. אם לא, אתה סתם מהמר שבורסה תזנק כמו שהיא זינקה. היא באותה מידה יכלה ליפול למטה, לא יודע אם שמת לב למפת הפוזיציות הפתוחות ולגופים גדולים שקנו סלי מעו"ף (נכס הבסיס) ורצו לזרוק ובכמויות (ויש גם כתבה בביזפורטל על זה שהפקיעה כמעט הייתה שלילית בזנטית). הטעות שעשית זו טעות שסוחר שמבין את השוק לא יעשה. זה הכל, ואם אתה לא מבין, כדאי לך לשבת בחוץ עד שכן תבין או במקסימום תיכנס נורא בקטנה כדי להתחיל ללמוד אסטרטגיות (זה אומר לעולם לא ללכת חשוף!)

diablo123

New member
ברור שמשפיע

ברור שמשפיע
כל דבר שקורה שם אנחנו מחקים את זה בדרך כלל . אם חמישי ייסגר בנאסדק בעליות ובשישי בעליות אז יום ראשון תהיה בטוח שהמעוף יעלה . אבל אם חמישי עליות שישי ירידות ייפתח פה סביר להניח ביום ראשון בירידות , בדרך כלל יום שישי זה היום הקובע .

אני התכוונתי לימי הפקיעה...

ברור שמשפיע
כל דבר שקורה שם אנחנו מחקים את זה בדרך כלל . אם חמישי ייסגר בנאסדק בעליות ובשישי בעליות אז יום ראשון תהיה בטוח שהמעוף יעלה . אבל אם חמישי עליות שישי ירידות ייפתח פה סביר להניח ביום ראשון בירידות , בדרך כלל יום שישי זה היום הקובע .
האם מה שיקרה היום ספציפית או מחר ישפיעו על כמה שאני אקבל מהאופציות :) תודה.

diablo123

New member
אין זהו הייתה פקיעה .

האם מה שיקרה היום ספציפית או מחר ישפיעו על כמה שאני אקבל מהאופציות :) תודה.
אין זהו הייתה פקיעה .
איך ישפיע ? פקע ב1196 זהו תחכה עכשיו לפקיעה בחודש הבא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה