איזה מזל פתחו כזה פורום ....

סנדי012

New member
איזה מזל פתחו כזה פורום ....

תגידו , גם חברויות של אהבה יתקבלו פה בשמחה ? כי יש לי קצת בעיות עם החבר ... ואני רוצה לשתף... אני יודעת שיש עוד פרומים אבל אתם כזה בני גילי .. ואולי תוכלו יעזור לי קצת יותר ... ודבר שני נורא בא לי לספר לכם , שיש לי חברה ,אבי.(כן ככה קואים לבנות גם) אז בקיצור אנחנו חברות מכיתה ז´ , היום אני בי"א . בקיצור כמה שלא רבנו, כמה שלא היה לנו קשה , זה כמו שחבל כזה שכרוך סביב מותניינו תמיד נמשכנו זו לזו , למרות כל הקשיים אנחנו מנסות שלמור על קשר ,עכשיו זה קשה כי אני פחות בוטחת בה ..והיא פחות בי, (היא האקסית של החבר שלי .... ) וזהו , אז לפי דעתי , חברות מילדות תמיד ישארו חברות .... לפחות בנפש..... גם אם הן פגעו זו בזו

nobodys girl

New member
גם אני מסכימה

כי להיות חבר של מישהו, לדעתי, פירושו לקבל אותו איך שהוא. אפילו אם הוא קצת פוגע ומעליב לפעמים. אפילו אם קצת קשה איתו... ברור שבמקום מסוים יש גבול, שיש מעשים שאפילו לחבר הכי טוב אי אפשר לסלוח עליהם, אבל על דברים קטנים אני חושבת שאפשר להבליג בין חברים

GirlFriend

New member
../images/Emo113.gif

בין חברות תמיד יש ריבים ומחלוקות. אם זה מעיק לך תנסי לחזור איתה לקשר ואולי לחזוז לבטוח בה... אבל זה תליו בך אם את רוצה. ובקשר לבעיות עם החבר, הכל מתקבל בברכה

למעלה