איזה כיף לי!!!

מאיושית

New member
איזה כיף לי!!!../images/Emo6.gif

אני אראה מחר את שלמה
כן, כן, אתם קוראים נכון- מחר יש ערב התרמה לנפגעי השייטת, ושלמה מופיע שם! ואני הולכת!!!
אני לא מאמינה....!
אני הולכת ביחד עם שני (מתראים שוב לפני הצבא, הא?
), דנה (
כבוד הגננת) ורוני (כבוד הגננת לשעבר...
)....... יהיה כיףףףףףףףףףףף

סבבה תהנו אבל אני מחכה לינואר...

איפה ינואר איפה אתה איפה אתה לא רואים אותך אולי נרדמת...? אני לא רואה את ינואר אני הרוס מאורות אני עסוק בלהיות זמר. שני מעיין רוני דנה.....תהנו מחר בהופעה למרות שזה כאילו למטרה עצובה או משהו כזה...בכל זאת זה שלמה ארצי והוא מופיע שם..נראה לי שהוא יותר ידבר מאשר ישיר הרגשה מוזרה כי אני מכיר אותך באופן אישי והכל....אבל בכל זאת אני בטוח שהוא ישיר שירים קצת שקטים או משהו כזה כי בכל זאת זה ערב התרמה ולא הופעה רגילה...אבל תהנו מחר ותחזרו עם חוויות למרות שאני כבר אהיה אי שם בדרום שוב פעם ואתן תרקדו על הבמה.... עוד מעט ינואר עוד מעט היכל התרבות שוב...עוד פחות מחודש.... זהו... בטוח שיהיה כייף........מעיין תאמיני את הולכת מחר איזה כייף לך הייתי מתחלף איתך בעצם לא הייתי מתחלף איתך.....הייתי בא איתך לשם... יאללה ביי.

מאיושית

New member
לא מטרה עצובה...

מטרה טובה...! ערב התרמה זה לא לוויה...יכולה להיות אוירה שמחה

gaya123

New member
מעיין תהני מחר!! והפעם בשום פנים

ואופן לא לשכוח מצלמה!!!!!!!!!!!1

yoavl1

New member
אם כבר הזכרנו מצלמה...

ניר! איפה התמונות מהיכל התרבות?

מה אתם מעירים אותי????../images/Emo46.gif

אני בתהליך של סריקת התמונות...פשוט לי אישית סורק, אבל אני מאמין שבעתיד הקרוב אני אקנה לי סורק יש לי מלא תמונות לסרוק ועדיין לא עשיתי בנוגע לזה כלום...התהליך שדיברתי עליו בהתחלה זה הבאתי בשבלב זה את התמונות לחבר שלי,יש לו סורק והוא אמר שאם יהיה לו זמן פנוי אז הוא יסרוק לי אותן. בנתיים לא נותר לנו אלא רק לחכות: א.לחבר שלי שימהר עם זה. ב.למשכורת הבאה-לקניית סורק. ג.להופעה הבאה בינואר- בשביל שיהיו עוד תמונות. ד.לשחרור שלי...ואז אני אהיה חופשי.

yoavl1

New member
את רוצה להגיד לי שאת לא מאמינה לו?

הוא אמר מפורשות שלו אישית סורק.... למה את תמיד מתווכחת ??

שכחתי את ה"אין" אולי זה רמז..אולי

יהיה לי בעתיד.....גם זה קורה..אני סתם לחוץ מעצמי בתקופה הזאת...

איזה כיף לנו ../images/Emo99.gif

האושרררררררררררררררררררררררררררררררררר לא ראיתי את שלמה כבר שלושה חודשים !!! וגם אז זה היה לשני שירים, אני כבר משתגעת !!!!!!!!! היום היום היום היום היום היום היום
איזה כיף

תהני דנוש´ ../images/Emo8.gif

ותשאלי אותו מה שעה בדיוק? ט ו ב ???? אל תשכחי!
זה חשוב! .................ביי

למעלה