איזה בת הייתי?

אני הייתי ילדה קשה מאוד.

הייתי מרדנית ועקשנית לאמא שלי כבר לא היה כוח אליי
אבל זה כי הייתי מפונקת מאוד לטעמי וכעת הורי לא יכולים בלעדיי הם טוענים שאני גורמת להם לחייך הרבה

מירי,

New member
ילדה בהזמנה.

אני עברתי התבגרות מהירה בגיל 5.5 כשאבא שלי נפטר. היתה לי אחריות פנימית מאוד עמוקה כלפי הבית. למרות זאת היו לנו מריבות מאוד קשות - היום אני חושבת שזה בגלל שאמא שלי לא קיבלה איפה שלא לקחתי אחריות. בגיל 14 עזבתי את הבית לפנימיה- העינינים קצת נירגעו.

אני הייתי בת אבל בתחפושת של

טום בוי, הייתי ילדה טובה ואחראית, תלמידה טובה וחרוצה, אמא שלי מספרת לי כל הזמן שחוץ מזה שהייתי ילדה שלא אוהבת לאכול וכל הזמן נופלת ונחבלת והיא הייתה רצה איתי לרופאים, כי כל הזמן הייתי נפצעת, או שכל הזמן הייתי חולה. הייתי ילדה נהדרת.

עד גיל 17 הייתי בת למופת...

הקשבתי להורים, הייתי אחראית מאוד, לא עשיתי בלאגנים עד שבגיל 17 נמאס לי להיות ילדה טובה ירושלים וזה לא שהפכתי להיות רעה אבל הייתי יותר חסרת סבלנות, פחות הקשבתי להם והם היו רגילים למצב הטוב שמקשיבים ועושים מה שהם רוצים ופתאום הייתה לי דיעה משלי וזה הפתיע אותם בהחלט.

אני הייתי ילדה מרדנית ועקשנית

בחרתי בדרך שלי לעשות את הדברים רק כדי לא לעשות מה שאמא אמרה. עד היום מתחבטת בשאלה אם אני היום בגלל המרדנות הזאת או בגלל שבאמת רציתי להיות כזאת. אני משאירה את זה לפסיכולוג....

litzuf

New member
אני הייתי יותר מידי ממושמעת...

אף פעם לא התמרדתי... תמיד תמיד הייתי עוזרת...יותר מכל האחים שלי.... אפילו אמא שלי התגלה שאני העוזרת לכולם... אז היא תמיד ביקשה ממני דברים... לפעמים זה היה על חשבון חברות...והיום אני די כועסת על עצמי בגלל זה.

smagi

New member
אני הייתי עד גיל 18 ילדה למופת

תמיד ניסיתי לרצות את אימי (אבי רוב הזמן עבד ולא היה בבית) ללא הצלחה. ומגיל 18 הבנתי שמה שלא יודעים לא מזיק ועשיתי המון דברים בלי שאמא שלי תדע.... ילדה רעה

litzuf

New member
חחחח זה מזכיר לי....

היינו בסוכות בחי פארק עם אחותי נטבריה והתאומים שלה בני 7 והבת בת ה6... כשנכנסנו ללחי פארק, אחותי אמרה לילדים.. עכשיו לכו, אתם יכולים לעשות מה שאתם רוצים... אנחנו אחריכם... אז אחד מהתאומים אמר לה בתמימיות " אנחנו יכולים לעשות גם בעיות?" חחחח

למזלם של הורי,ולצערי שלי......

הייתי הבת האולטימטיבית. ילדה טובה, ממושמעת,טובה,עוזרת,מתחשבת,שקטה,לא עונה,לא מתחצפת,עושה מה שאומרים לי,מנומסת,משקיענית,{וכל זה כמובן על חשבון הבריאות הנפשית שלי...} בקיצור- פראיירית

אני? האמת בשבילי הייתי "רגילה"

אבל בדיעבד אני ואמא גילינו שלא ממש הייתי "רגילה" אהבתי להיות עם אמא והבילוי האהוב שלנו (ועדיין כך) הוא טיול נחמד ביום שישי כל פעם מישהי הייתה מכינה מסלול או פעילות מעניינת והולכות להיות קצת אחת עם השניה את גיל הטיפשעשרה עברתי כבר בגיל 11 ככה שבתיכון די השקעתי בלימודים ומשפחה אני בכלל טיפוס מאוד משפחתי ומעניק (אצלנו זה בגנים) ועכשיו שאני לפני חתונה ומפנטזת על ילדה משלי אני רק יכולה לדמיין איך זה נראה מהצד של אמא או איך זה עדיין נראה מהצד שלה עכשיו שהתינוקת שלה מתחתנת.

dafgol

New member
לדעתי הייתי בת למופת

אמא שלי כנראה לא תסכים איתי....בטח לא בתקופת הנעורים והמרדנות שלי
בסה"כ הייתי די בסדר.....כמו כל ילדה רגילה .

למעלה