"אחת"

"אחת"

אחת (מתוך "המוני" הנשים פה) זה מעליב

אבל יש פה הדגמה מעולה לשקיפות שלי (למי שלא מבין מה זאת הרגשה של שקיפות)

אם תגידו שזה מה שאני רואה ושזה מה שאני מחפשת לראות ושזה בכלל לא ככה
אז תחפשו את הפוסט שעוזי כתב על הרבנות -
כל אחד שהגיב קיבל תודה אישית. נחשו מי לא

זה נכון לכל מה שכתבתי פה
במקרה הטוב יש 1-2 תגובות

נכון שההתבכיינות שלי מעוררת סלידה של "אכלו לי שתו לי"
אבל אני מרשה את זה לעצמי פה
רק פה
וכבר לא

coffe to go1

New member
וואו מתוקה צר לי שאת מרגישה ככה

אני לא יגיד לך שזה מה שאת רואה ושזה לא כך. זה מה שאת מרגישה וכואב לי שזה יצא ככה ושנפגעת באיזשהו אופן. אנשים בוחרים למה להגיב ואי אפשר לבקש מאנשים להגיב למשהו שהם אולי פספסו או שאין להם מה להגיד בנושא.. בכל אופן הצהרת כוונות אני מצטערת שאת מרגישה שקופה אבל את לא ! את ממש לא! תרגישי מה שתרגישי אני לא יכולה לשנות את זה אבל מבחינתי ובטוחה שמבחינת הרבה כותבים כאן את לא סתם אחת, וכן קוראים אותך, אז מתוקה תמשיכי לכתוב כאן כדי שנמשיך לקרוא אותך.

פריאל12

New member
יקירתי

רוצה להקשיב לקול הניסיון (והגיל)?
אז ככה - לו הייתי ממתינה לתגובות על כל דבר שאני כותבת, ולו זה היה הקריטריון להמשך השתתפותי בפורום - מזמן לא הייתי כאן. אם יש לי משהו להשמיע, אני עושה זאת (גם אם זה לא הדבר החכם או המצחיק ביותר - שיסבלו!
)
לפעמים מגיבים לי יותר ולפעמים פחות - זה אומר שדבריי לא חשובים או שאני 'שקופה' לפי הגדרתך? ממש לא. אולי זה משהו שלאחרים היה קשה להגיב עליו, או שפשוט לא היה מה להגיב....
ויודעת מה? אולי דבריי לעיתים באמת לא מעניינים וגורמים לתגובות. אז? הכל מעניין אותי?! הכל מעניין אותך וגורם לך להגיב?!
אם היה מדובר במשהו חשוב ולא היו מגיבים - הייתי לוחצת (תוך הבעת מצוקה, ע"י 'חפירה' מעמיקה והומור לעולם לא מאכזב...).
ולגבי דבריו של עוזי - אני רואה זאת בדרך אחרת, ואני מניחה שהוא גם יגיב על כך כשיראה:
כשהוא רשם על 'אחת' שפרסמה מרקים, המילה 'אחת' לא נכתבה מתוך זלזול. נראה לי שהוא פשוט זכר שמישהי רשמה על כך, רק לא זכר מי. זה לא מפתיע - הפורום הוא במה דינמית שאנשים מגיבים בו לכל מיני שרשורים. קל להתבלבל ולשכוח מי כתב מה....
יקירתי, לא היתה כאן כוונה לפגוע, ואם קראת רק עשירית ממה שכתב עוזי, היית רואה שמדובר באדם רגיש, שהדבר האחרון בו הוא חפץ זה לפגוע באחר.

את 'אחת' ויחידה! מאוד מיוחדת בסגנונך ואני מאוד אוהבת לקרוא אותך.
אל תלכי....תחסרי לי

פריאל12

New member
(נראה לכם שמישהו יקרא את שרשמתי?! אני עצמי

הייתי מתייאשת ממני
)

שמעי

מצטער על האי נעימות,אבל כמו שאמרה קפה קחי בחשבון שאנחנו לא מתעלמים מאף אחד.היו הרבה מקרים שלא ידעתי מה לכתוב,או דברים שפוספסו.הפורום הוא של כולם.

אי הבנה

לא היתה לי שום כוונה להתלונן על זה שלא מגיבים לי
ובטח שלא כתבתי שום דבר *בשביל* שיגיבו

אני סובלת מהשקיפות שלי ושיתפתי אתכם בזה לא פעם
בפוסט הזה הדגמתי את הענין בצורה הכי ברורה שיש
משהו בי כנראה משדר את זה ודורש את זה

אני כותבת במקומות אחרים ומקבלת יחס דומה
זה לא גורם לי להפסיק לכתוב

כאן שיתפתי והכאב גלוי ורגיש

coffe to go1

New member
לא חשבנו שבאת להתלונן

כמו שכתבתי לך למעלה זה בסדר להרגיש מה שאת מרגישה, הלוואי ולא היית מרגישה ככה אבל זה המצב, את יודעת כמה פעמים אני מרגישה כמו אויר בעיני אנשים זרים וקרובים אליי, כמובן שזה הכי כואב מהקרובים אלינו.. בכל אופן תמשיכי לשתף ותמשיכי להרגיש ואני רק מקווה שהכתיבה פה בפורום או בפורומים אחרים תעזור קצת כי בתכלס זה לא ממש משנה מי מגיב ומה מגיבים עצם זה שאת כותבת ומוציאה החוצה זה כבר עוזר כי את משחררת משהו מסויים ולפעמים באמצעות הכתיבה גם יש הבנות אחרות למצב.. אז אנחנו פה בשבילך.. שולחת לך
. את מקסימה.

למעלה