אחרי 15 חודשים...

אחרי 15 חודשים...

שלום לכולם..

היום 15 חודשים לזוגיות ואהבה הכי יפה ומושלמת שהיתה לי בחיים.

לפני כשנה כתבתי פה את הסיפור שלי.. הנה הקישור-
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=1452&MessageId=176942955

ורציתי לרשום כאן את ההמשך...

אז עברה מעל שנה. עד ללפני שבועיים היינו עדיין ביחד.(ואולי גם עכשיו אנחנו עדיין יחד..?) הכי ביחד שיש. אהבה גדולה ומושלמת, אהבה שגורמת להכל להראות טוב, אהבה מספקת, אהבה טובה, אהבה בריאה, אהבה שהולכת ומתעצמת מרגע לרגע.
היתה לנו שנה מלאת חוויות, עשינו מלא דברים יחד, יצרנו זכרונות מושלמים ולאחרונה אף השתעשנו ברעיונות למיניהם, של קניית טבעות אחת לשניה, חתונה, ילדים מבנק הזרע..אני אומרת השתעשענו כי דיברנו על זה לא ברצינות אבל שתינו ידענו שבעולם אידיאלי זה מה שהיה קורה.
באמת שהכל היה מושלם. דיברנו על כמה נדיר למצוא דבר כזה, דבר כזה שגורם לך אושר תמידי ורצון לטרוף את החיים ביחד.

זה הצד טוב.
ובכל זאת.. הדבר היחיד שהעיב עלינו היה הרצון שלנו להקים משפחה עם בן זוג וילדים. רצון שקיים מאז ולתמיד ואף אחת מאיתנו לא חשבה שנהיה ביחד בצורה כזו.
כל השנה דיברנו על זה. הגענו להחלטות שנתחתן עם גבר, נעשה ילדים ועוד 10 שנים נתגרש ונחיה אחת עם השניה. לא יכלנו לוותר על הרעיון של לחיות עם גבר.
אני חייבת לצייין, גם אחרי כל החודשים האלו, שתינו לא נמשכות לנשים. שתינו נמשכות לגברים. ולא, אנחנו לא חיות בהכחשה. אנחנו סביב גיל ה 30 , בוגרות, שקולות, הגיוניות, מסודרות בחיים ועם תא משפחתי חזק ואוהב. ובגלל הרצון הזה להיות עם גבר, לא יצאנו בהצהרות וכל העניין עדיין נשאר רק בינינו. אנשים מסביבינו חושבים שאנחנו חברות טובות. גם כל אחת יצאה לדייטים שלא הניבו תוצאות.
לפני חודשיים היא עזבה את העיר ועברה לעיר אחרת עקב העבודה שלה. גם את זה ידענו כבר לפני 9 חודשים פשוט לא חשבנו שנהיה כל כך הרבה זמן יחד ושהמצב יהיה כך. אנחנו פחות מתראות ובכל זאת אני נוסעת אליה והיא באה אליי כשמתאפשר.
מבחינתה לעבור לעיר החדשה הוא שינוי חיובי. התחלת חיים חדשים, התפתחות מקצועית, מציאת בן זוג. ואני יודעת שטוב לה.
ואני נשארתי כאן, מתגעגעת, עם תחושה קצת של נעזבת מאחור אבל ידעתי שאין ברירה. היא חייבת להיות שם וזה לא ניתן לשינוי.
אז היא שם עם החיים החדשים שלה, ואני חווה אותם דרך שיחות טלפון, שיחות וידאו, ביקורים לעיתים. וכמובן גם ההפך היא חיה את חיי באותה צורה.

ואז זה קרה. לפני שבועיים שלושה היא פגשה מישו בעבודה.
וידעתי שהפעם זה שונה, יכלתי להרגיש את זה. לא יודעת למה.
ומאז אני משתגעת. אני חווה כאב של פרידה למרות שלא נפרדנו. כואב לי , כואב לי הלב, פיזית, אני בוכה , מתייפחת, מרגישה עזובה , כועסת ואז נרגעת ואומרת לעצמי שזה מה שדיברנו עליו וחוזר חלילה...
היא ואני מנהלות שיחות. כל השבוע האחרון בכיתי לה. היא באה אליי לסופש. והיה סופש מדהים, גם בשבילה. הרי האהבה שלנו לא נעלמה. היא שם. והיא חזקה.
היא אמרה לי "בעולם אידיאלי את בחירתי היחידה, את אהבתי המושלמת, אבל אני לא יודעת אם אני שלמה עם הרעיון הזה של לחיות עם אישה כל החיים". ואז היא בכתה והיא אמרה "אבל איך אני יכולה לחיות בלעדייך?"
העניין הוא שלמרות כל הכאב בסופו של דבר ייתכן שאני מרגישה כמוה. אני יודעת שהיא הולכת לדבר עם מישו מקצועי שבוע הבא.
כרגע מה שאני בעיקר מרגישה זה שלא מעניין אותי כלום ואני מעדיפה להישאר לבד. ואני יודעת שהיא יוצאת איתו ואני רוצה שהיא תהיה מאושרת והבטחתי לה לא לבכות השבוע עד שניפגש שבוע הבא ואני מגייסת את כל הכוחות שלי כדי לפרגן לה למרות שכל מה שאני רוצה זה לחזור לאחור ושהוא ייעלם ואני שונאת את הרעיון הזה שהיא תהיה עם אחר.
כרגע אנחנו לא יכולות לוותר על המפגשים שלנו.. האהבה והתשוקה שם, אנחנו יכולות להישאר מחובקות שעות בלי לעשות כלום ולכן אנחנו ממשיכות להפגש, וגם שבוע הבא אנחנו נהיה יומיים יחד.

אז מצד אחד אולי אני צריכה לשחרר אותה כדי שיהיה לה קל יותר ומצד שני איך אני יכולה לוותר על אהבת חיי? ?

הדבר היחיד שיש לי בראש זה "הצילו, הצילו אותי מהכאב הנורא הזה"

אני לא יודעת מה לעשות. אני לא יודעת מה להחליט.

אני לא מצפה לתשובה, פשוט זה המקום היחיד שבו אני יכולה לבטא את מה שקורה. כי אף אחד מסביבי לא יודע.

אז תודה,

שבוע נפלא לכולם.

Apikachu L

New member
רגע...איך זה בדיוק הוגן?

לדעתי כדאי לכן לשקול יעוץ זוגי. אתן אוהבות אחת את השניה, אבל זה בא כנגד הרצון שלכן בילדים (שלא חייבות גבר בשביל זה, יש בנק זרע) וקשה לכן עם המחשבה על להפרד.
אז, קודם כל - לא חייבות להפרד. אפשר לקיים מערכת יחסים זו עם זו ועם גבר בנוסף - בידיעה ובהסכמת כל הצדדים (פוליאמוריה).
האם אתן מתכוונות לספר לגברים שזה מתוכנן להיות זמני?

פועית

New member
זה נשמע

ממש התעללות רגשית. מצב בלתי אפשרי. וחבל שאת צריכה לעבור את זה.
מצבי הביניים האלה הם הקשים ביותר, ולפעמים עדיף לנתק קשר ולחסוך כאב לב מיותר.
את אומרת שהיא אהבת חייך... ונשמע שגם היא אוהבת אותך באותו האופן. אנחנו לא בוחרים במי להתאהב... ולדעתי כשבאה אהבה אמיתית והכל זורם ומתאים אז צריך לחבק אותה בשתי ידיים ולא לתת לה ללכת, כי כידוע מאוד קשה למצוא מישהו/י שאת מרגישה אליו את החיבור הזה, גם אם חשבנו ותכננו משהו אחר להמשך החיים שלנו. זה מצב קשה ולא הוגן כלפי עצמכן, וגם כלפי הגבר שהיא יוצאת עמו, שלא יודע שהיא בעצם לא פנויה רגשית.
מאחלת לך לעשות את הבחירות שיהיו הכי טובות ונכונות עבורך..

מאוד מתחברת

לחלק ממה שרשמת. גם לי הייתה זוגיות שאמרנו נצא תוך כדי עם אחרים, כדי שהיא תוכל להכיר מישהו ולהקים איתו משפחה. השוני אצלנו זה שאני לא רוצה ילדים והיא כן. נשמע אצלכן ששתיכן רוצות אחת את השנייה ושתיכן רוצות ילדים, ואפילו ילדים משותפים, כך שאני בהחלט חושבת שלמרות שזה קשה לשמוע- האמת היא שאתן פשוט חיות בדעות קדומות.
רוצה זוגיות? יש לך.
רוצה ילדים? יכולים להיות לך- איתה.
רוצה שזה לא יהיה בסוד? היום זוגיות חד-מינית היא הרבה יותר מקובלת ממה שהייתה בעבר, ואפשר לאט לאט להסביר לסביבה והיא תקבל את זה בסוף ברוב המקרים. וגם יש את הקהילה שהיא מאוד תומכת, כמו משפחה שנייה.
רוצה גם גבר כבן זוג בחייך? יש מושג כזה שנקרא פוליאמוריה. אני מציעה לך לקרוא עליו. לדעתי זה יעזור מאוד לשתיכן.

שוב- אני אומרת את הדברים מהזדהות, ואולי זה מעיב על האובייקטיביות שלי, כי אני רק חושבת שאם גם אני הייתי רוצה משפחה אולי זה היה עובד ביננו, ומרגישה שבמקרה שלנו באמת לא הייתה ברירה אלא לוותר על אהבת חיי [כי ילדים ומשפחה זה לא משהו שהיא הייתה מסוגלת לוותר עליו ולא משהו שאני מסוגלת לרצות רק כדי להיות איתה, וכי הנסיון שיהיה לה גם בן או בת זוג אחרים, בידיעת כל הצדדים, לא מתאים לכולם]. אל תוותרי כך סתם על אהבת חייך. זה מה שאני אמרתי ואומרת לעצמי.

תודה כולם

אני קוראת וחושבת וקוראת שוב וחושבת שוב..

אספר לכם את ההמשך כשיהיה מה לספר.

כרגע אני בעיקר עצובה.

פועית

New member
קחי את הכוח

לידיים שלך, ותנסי להגיע להחלטה.. לכאן או לכאן. העיקר לצאת מהמצב הזה שמשאיר אותך תקועה ופגועה.
אני יודעת כמה זה קשה כי הייתי במצבים די דומים לשלך...
אם את רוצה אוזן קשבת מוזמנת לכתוב לי לפרטי ואשמח לעזור ככל יכולתי

אני מנסה

זה לא פשוט. היא ממשיכה לצאת איתו. אמרתי לה שכל פעם שהיא יוצאת איתו זה מרחיק אותי ממנה והיא אמרה שהיא לא מרגישה ככה. עניתי לה שיש לה מישו אחר עכשיו ולכן זה יותר קל להגיד ששום דבר לא משתנה מבחינתה. היא מרוויחה משני הצדדים. היא עוד לא קיבלה החלטה לגבי מה לעשות. היא אוהבת אותי , אין לי ספק בזה. אבל לא שלמה עם הרעיון של לחיות בזוגיות עם אישה. ותכלס גם אני לא. זה לא שאני יכולה להגיד לה עזבי אותו ותהיי רק איתי . כי זה ימשיך במתכונת של דיסקרטיות. כרגע מה שאני חווה זה תהליך פרידה איטי. אני לא רואה שום ברירה אחרת. אם בהתחלה בכיתי כל יום, אז עכשיו אני בוכה יום כן יום לא. עדיין אני לא מסוגלת לא להתראות איתה בכלל. במיוחד שלא סגרנו שום דבר רשמי והיא באמת מבולבלת ולא יודעת מה לעשות. אבל אם באמת היא תמשיך איתו, מה שאני צופה שיקרה זו פרידה. כמה עצוב. חיים שלמים אתה מחפש משו. נדיר למצוא אותו. ואני מצאתי.. ועכשיו אני צריכה לשחרר את זה. באמת עצוב.

פועית

New member
אני חושבת

שאת יכולה להגיד לה את מה שכתבת כאן. שמצאת משהו נדיר איתה... ושאת לא רוצה לוותר על זה, ושאם היא מרגישה אותו הדבר שתעזוב אותו ותהיו ביחד, ותפסיקו להסתיר את הקשר שלכן. אולי אם היא תראה כמה את רצינית לגבי זה וכמה שזה חשוב לך היא תשנה את דעתה.. אי אפשר לדעת מה תהיה התגובה שלה, ואת לא יכולה להחליט בשבילה, אבל אם היא תגיד שזה לא מה שהיא רוצה אז לדעתי את חייבת לנתק את הקשר. או לפחות להפסיק להיפגש איתה ולצמצם למינימום שיחות טלפון/הודעות וכו'. אחרת זה קשה פי אלף.
באופן אישי, אני תמיד חייבת לדעת שניסיתי הכל לפני שאני מרימה ידיים, כך קצת יותר קל לקבל את הפרידה ואין מחשבות של חבל שלא עשיתי כך או אחרת.

כל מה שכתבתי כאן אמרתי לה גם

כמעט במילים אלו.

ונכון אם היא לא תרצה אני אנתק קשר. גם את זה היא יודעת. אני באמת משתפת אותה בהכל.

פועית

New member
לפעמים

מעריכים דבר טוב רק אחרי שמאבדים אותו... זו לא סתם קלישאה. ואולי רק אחרי שתיפרדו סופית היא תבין את זה.
אם זה המצב אל תשבי ותחכי לה ואל תסתפקי בפירורים... מגיע לך הרבה יותר מזה

תודה לך

אני פשוט לא רוצה לעשות קאט בלי שהיא לקחה החלטה. נתנו לעצמינו קצת זמן. אני בהחלט לא אמרח את זה... בסופו של דבר זה הלב שלי כאן..

אני אוהבת אותה מאוד, והיא אוהבת אותי. אנחנו נגיע להחלטה בקרוב. ונראה מה יהיה..

אני לא מתכוונת להסתפק בפירורים. מגיע לי יותר ויש לי כל כך הרבה מה לתת. חשבתי שזה יהיה לה. אולי זה יהיה, אולי לא. ואם לא, מישו אחר יזכה בי.

למעלה