אחרי הפסקה...

אחרי הפסקה...

שרשור אופטימיות
אתם כבר יודעים איך זה הולך

בעקרון

תכתבי את כל הדברים הטובים שהיו לך בשבוע שהיה ואת כל הדברים הטובים שיהיו בשבוע שיהיה

Z i N a1

New member
../images/Emo133.gifיש לי פשוט את כל הסיבות חחח

ראשון חרא שני בבוקר קצת חרא בערב יותר טוב בגלל שלוקי החמוד
יום שלישי פשוט קמתי עם ח-י-ו-ך
ויש לי את כל הסיבות לזה.. שהיו אמורות בגדול לאכזב אותי אבל מה איכזב אבל לשעה בדיוק לא יותר מזה מאז אני פשוט שמחה כי הבנתי דברים שהייתי צריכה להבין מזמן..אבל לא משנה העיקר שאני שמחה ומאושרת
הגורם הגדול שלוקי
כל שיעור (ויש הרבה:p) זה חיוך אחד גדול והולך מעולה ואני ממש שמחה, הוא כזה יפיוף עם הרעמה הקצרה עכשיו, חחחאאאתיך
טוב זהו...חחחח אה ועוד משו הקייטנה פשוט כיף ילדים כאלה חמודים (חוץ מאחד אבל הוא לא חשוב חחח) שבוע הבא אלוהים גדול ואני מקוה שיהיה רק טוב..

נמנמנמ.. ../images/Emo3.gif

טוב אז כל התקופה האחרונה רק גרמה לי להבין שאני צריכה לעשות מה שטוב לי
ובאמת שיש לי יותר זמן לנשום ולחיות עכשיו אמממ טוב
הייתי אצל שחף והיה ממש כיף
קבעתי על אילת
מי שיודע יודע
סיימו סוף סוף לצבוע את הביתתת והוא נראה יפה
ענברי חזרה..
אמנם פצועה ומתה אבל זה לא חשוב חחח תרגישי טוב בובה!
בשבוע שיהיה.. חסוי חסוי וחסוי
חהחהחה

MorH

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo174.gifלמרות שראיתי רק חצי

ממנו
מתה כבר לראות ת'חלק השני חח =P...

TauraMan

New member
היינו אמורים ללכת לראות../images/Emo20.gif../images/Emo23.gif

אותו היום
אבל ההורים הרעים החליטו לצאת לאילת ב5 בבוקר במקום

מורי5

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo80.gif../images/Emo66.gif../images/Emo41.gif

מה היה לי השבוע- אמממממ....לא השבוע אבל התחיל לי פנסיון על אדמייאררררר
והה לי שיעור מעולה איתו! מה יהיה לי- ישלי שיעור אממ יש את התחרות ואני טסה לחו"לללללל

מתאים לי:)

חוצמיזה שכמעט כל בוקר הלכתי לעזור לשני בקייטנה ויש שם את הילדים הכי מעצבנים בעולם..היה שבוע ממש טוב. יום שבת נסעתי לקיסריה לים והיה כיף ממש! ובכלל בבוקר היה טוב
יום שני רכבתי על קאיה היה נחמד, שלישי וחמישי רכבתי על ירדן- יום שלישי היה ממש טוב, היום פחות אבל היה סביר. ויום רביעי היה לי שיעור קפיצות עם חגית על דוכס והיה ממש טוב! באתי לנוקיה והיה ממש כיף:) וחץ חתיךך! והכי חשובבב שממחר אני לא אראה את הילדים המעצבנים האלה של הקורס לתמיד! חהחה

M a y t a V

New member
../images/Emo9.gif

דברים טובים שהיו לי השבוע- כל השבוע הייתי בחו"ל (סלובניה וקרואטיה) והיה ממש כיף! קניתי שוט חדש רכבתי היום (למרות שלא היה אמור להיות לי שיעור) שבוע הבא- אני מתחילה לעבוד ביום ראשון אני הולכת לטיול סוסים (לא בטוח..) וזהו נראה לי..

Vintage Queen

New member
וואו יש לי תיומים הכי מדהימים בעולם

חבל על הזמןןןןןן =] טוב דבר ראשוןןן *היה לי שיעור פצצתי ממש אתמול... לא יכול היה להיות יותר טובבב!!! סוסה מושלמת שלי =]] *אתמול היה לי יום מעולהההההההה, חדר כושר בבוקר עם לי, שינת צהריים מעולה ואז בערב לילות קיסריה, ושי הייתה אצלי , הלכנו ישר משם לידיד שלי והיה הכי כיף ומצחיק ומחרפןןן והיו מלא אנשיםם שאני אוהבתתתת... אין היה סוףף וקפצתי מהגג לבריכהה חח LOL * אני ~בערך~ עם המישו הכי מדהיםםםם שיש!!! (חח נכון שווה עוגיה דרורי?!) * היום עברתי הכשרת עבודה ואני סוף סוף מתחילה לעבוד כנראה ביום שני!! *הייתי היום עם שי ובבה בים והיה ממש ממש כיףףף ואני שזופהה ונחמד לי!!! *עכשיו חזרתי מאג'נדה עם שירי ובבוש והיה כיף גםםם =]] ^מאושרת^ =]]]

למעלה