אז מה קורה?

moran-b

New member
אז מה קורה?

אני כבר שבוע בחופשת מחלה.... יש למשהו חומר בסוציולוגיה / אנתרופולוגיה / פסיכולוגיה?? לא הא?? תיראתי לעצמי....

סיון...

New member
מורני אני יכולה.....

למדתי שנה שעברה פסיכו סוציו......וגם כתבתי ה-מ-ו-ן כל שיעור....חחחחחחחח.... אבל באמת למדתי אם את רוצה....את יודעת איפה למצוא אותי.. סיון...

shanikoo

New member
אנחנו אמנם חברי קהילת הפורום שלך...

אבל אנחנו לא פיות טובות...מצטערת...לי אישית אין מאיפה להפליץ לך חומר...אבל אני בטוחה שתסתדרי... מה שיותר מדאיג אותי,למה לא מרת שאת חולה??????????בשביל מה אני קיימת? הרי כבר הבנו שהתפקיד שלי לא כזה ממשי,לפחות תני לי להגן עלייך מפני החיידקים. או,הנה,הגעתי למסקנה... אם לא היית מפטרת אותי,או סתם עושה לי כל מיני סצינות,הייתי ממלאה את התפקיד שלי הרבה הרבה יותר טוב,וככה לא היית חולה עכשיו.... מוסר השכל-שני היא אמנם ``רק`` שומרת ראש,אבל מסתבר שהחיים של מורן אכן תלויים בה......(-: ד``א,זה סתם נראה מעניין מה שאת לומדת או שזה באמת?כי לי זה קורץ...אם את רוצה,אני אפילו אלך במקומך לקורס וארשום.... טוב,חומד,תרגישי טוב,תחלימי מהר,וזהו....... שני

moran-b

New member
יא באמת? אפילו תרשמי?

ידעתי שייצא לפחות משהו אחד טוב מהתפקיד שלי... אהה ושני... כתב ברור ולהתנהג יפה בשיעורים - לא רוצה שיעיפו אותי...

shanikoo

New member
ברור,מה אני נראית לך?

הטיפוס שעושה צרות בשיעורים?(חחחחחחחח,הלך עליך...) סתאאאאאאאם,בובה,בשבילך הכל....ואני אשתדל מאד שיהיה לי כתב ברור.אם לא,אני אדפיס לך את זה לפני שאני אביא לך.... ואל תדאגי..אני באמת כותבת הכל והרבה,גם בבי``ס... חומד,את בידיים טובות!!!!!! חולה עלייך,שני

למעלה