אז מדוע מצביעי הימין תורמים עבור מימון משפט נתניהו ?

שחר 676

Well-known member
מנהל
מצביעי הימין תורמים מפני שהתרומה מחליפה את ההצבעה בקלפי - הרי כולנו מבינים שאין דמוקרטיה במדינת ישראל וכלל לא בטוח שיש טעם לצאת ולהצביע במועד הבחירות שהרי לדיקטטורת הפקידים המשפטיים יש כעת גם זכות וטו על זהות ראש הממשלה הבא - (חוק חדש באדיבותו של גדעון סער השמאלן - זה שהבת "הנאורה והליברלית" שלו ניהלה מערכת יחסים עם ערבי ישראלי |פנים| )

ובכן - כולי תקווה שמשפט נתניהו ימשך וזאת למרות שאני בטוח שהכרעת דינו נגזרה מראש בתחילת ההליך המשפטי וכי אין ולו שמץ של סיכוי שהוא יורשע למרות שאין לי ספק בחפותו.

אז מדוע אני תומך בהמשך המשפט עד פסק דין חלוט ? (לאחר ערכאת ערעור) מפני שכל רגע בו נמשך משפט דרייפוס/נתניהו ממשיכים להחשף תחלואי הפרקליטות , כל הרפש , הזוהמה וההסתאבות מתנקזים אל עבר אורה המחטא של השמש והציבור נחשף אל מרכיביה של אותה מורסה אשר ביצעה הפיכה שלטונית והדיחה ראש ממשלה מכהן רק מפני שלא הצליחה לנצחו בקלפי. (לכאורה כמובן)

מצביעי הימין תורמים כסף בכדי שההליך המשפטי ימשך וגם אני תרמתי ואמשיך לתרום בשל אותה סיבה.

נערך לאחרונה ב:

1ספי11

Well-known member
מצביעי הימין תורמים מפני שהתרומה מחליפה את ההצבעה בקלפי - הרי כולנו מבינים שאין דמוקרטיה במדינת ישראל וכלל לא בטוח שיש טעם לצאת ולהצביע במועד הבחירות שהרי לדיקטטורת הפקידים המשפטיים יש כעת גם זכות וטו על זהות ראש הממשלה הבא - (חוק חדש באדיבותו של גדעון סער השמאלן)

ובכן - כולי תקווה שמשפט נתניהו ימשך וזאת למרות שאני בטוח שהכרעת דינו נגזרה מראש בתחילת ההליך המשפטי וכי אין ולו שמץ של סיכוי שהוא יטוהר למרות שאין לי ספק בחפותו.

אז מדוע אני תומך בהמשך המשפט עד פסק דין חלוט ? (לאחר ערכאת ערעור) מפני שכל רגע בו נמשך משפט דרייפוס/נתניהו ממשיכים להחשף תחלואי הפרקליטות , כל הרפש , הזוהמה , ההסתאבות מתנקזים אל עבר אורה המחטא של השמש והציבור נחשף אל מרכיביה של אותה מורסה אשר ביצעה הפיכה שלטונית והדיחה ראש ממשלה מכהן רק מפני שלא הצליחה לנצחו בקלפי.

מצביעי הימין תורמים כסף בכדי שההליך המשפטי ימשך וגם אני תרמתי ואמשיך לתרום בשל אותה סיבה.
די מעציב שאין לך משהו טוב יותר לעשות עם הכסף שלך .
אני די משוכנע שהוא לא יעשה עבורך דבר כשאתה תזדקק.
לבריאות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
לבריאות.
מלחמת נתניהו בחונטה היא למעשה מלחמתה של הדמוקרטיה בדיקטטורה ואני תורם כסף למען ערעור מעמדה והשבת השלטון אל העם.

אתם שונאים את נתניהו דווקא מפני שהוא בחירתם של "הבבונים הניאנדרטאלים המזרחיים" עליהם אתם מתגזענים - שנאתכם לנתניהו נובעת בראש ובראשונה משנאתכם למה שקרוי "ישראל השניה".

1ספי11

Well-known member
מלחמת נתניהו בחונטה היא למעשה מלחמתה של הדמוקרטיה בדיקטטורה ואני תורם כסף למען ערעור מעמדה והשבת השלטון אל העם.

אתם שונאים את נתניהו דווקא מפני שהוא בחירתם של "הבבונים הניאנדרטאלים המזרחיים" עליהם אתם מתגזענים - שנאתכם לנתניהו נובעת בראש ובראשונה משנאתכם למה שקרוי "ישראל השניה".
החונטה היא המצאה של נתניהו והמלחמה במערכת המשפט באה לשרת אותו.
אתם שונאים את המדינה כי היא שופטת את נתניהו.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אנו לא שונאים את המדינה - אנו שונאים גזענים נאלחים , אריסטוקרטים בעיני עצמם , צבועים ,כזבנים , כאלו התומכים בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית המייחלים לכינונה של מדינת כל אזרחיה.

פעם בגין הנאיבי אמר "יש שופטים בירושלים" :) והוא צדק - לפני שהדיקטטור ברק הפך לנשיא בג"ץ הקפדנו מאד על עקרון הפרדת הרשויות - עד שמגר הייתה לנו מערכת משפט לתפארת כזו הנהנת מאמון גדול של העם - היום כולנו מבינים שיש לנו מערכת משפט מסואבת אשר אמון הציבור בה אינו שווה מאומה.

הרי כל אדם הגון מבין שהתקשורת ומערכת המשפט מוטים לחלוטין.

הצלחתם לשבור נפשית את בגין ועכשיו אתם מנסים לשבור נפשית את נתניהו אך הוא ממאן להשבר ואם הנושא הכספי מהווה בעיה אנו נתרום למימון משפטו שכן מלחמתו היא מלחמת הדמוקרטיה הישראלית.

The Real Big Joe

Well-known member
סתם להשכלה כללית, בגין מעולם לא אמר זאת :).
השכלה כללית כדאי שיעניקו משכילים.

מנחם בגין, כאשר מצא לנכון להזכיר את החלטת בית המשפט בנאום שערך בכנסת לשם הצגת ואישור הסכם השלום עם מצרים, שנדון במקביל באותם ימים:

"אדוני היושב-ראש, לעם היהודי יש זכות מלאה להתנחל בארץ-ישראל. זכות זו קוימה ותקוים... בימים אלה החליט בית-המשפט העליון, בשבתו כבית-דין גבוה לצדק, בהרכב מורחב של חמישה שופטים, לאמור שההתנחלות האזרחית היא חלק של מערכת הבטחון של ישראל. זהו פסק-דין עקרוני, תקדימי.
(...)
ואם מישהו יאמר לי אי פעם שההתנחלות היהודית בארץ-ישראל היא בלתי-חוקית, יהיה אשר יהיה האומר, כך אשיב לו: יש שופטים בישראל.

פרוטוקול הישיבה המאתיים-ושש של הכנסת התשיעית, (20.3.1979); ד"כ, כרך כ"א, 1896 (תשל"ט)

Harrington

Well-known member
מנהל
השכלה כללית כדאי שיעניקו משכילים.

מנחם בגין, כאשר מצא לנכון להזכיר את החלטת בית המשפט בנאום שערך בכנסת לשם הצגת ואישור הסכם השלום עם מצרים, שנדון במקביל באותם ימים:

"אדוני היושב-ראש, לעם היהודי יש זכות מלאה להתנחל בארץ-ישראל. זכות זו קוימה ותקוים... בימים אלה החליט בית-המשפט העליון, בשבתו כבית-דין גבוה לצדק, בהרכב מורחב של חמישה שופטים, לאמור שההתנחלות האזרחית היא חלק של מערכת הבטחון של ישראל. זהו פסק-דין עקרוני, תקדימי.
(...)
ואם מישהו יאמר לי אי פעם שההתנחלות היהודית בארץ-ישראל היא בלתי-חוקית, יהיה אשר יהיה האומר, כך אשיב לו: יש שופטים בישראל.

פרוטוקול הישיבה המאתיים-ושש של הכנסת התשיעית, (20.3.1979); ד"כ, כרך כ"א, 1896 (תשל"ט)
שמת לב שאישרת וחיזקת את דברי, נכון?

דיברגנט חדש

Well-known member
ראית את הנושא ב"הצד השני"?
שם הראו, שבכל זאת, בפעם אחרת, בגין דיבר על שופטים בירושלים.

אבל זו אנקדוטה לא חשובה.
ראה כאן מהאתר של משרד המשפטים, 1979- "יש שופטים בירושלים" - על בג"ץ בית אל ובג"ץ אלון מורה, הסוגייה מפורטת הייטב שהדברים נאמרו גם על ישראל וגם על י-ם.

אלפיני

Well-known member
סתם להשכלה כללית, בגין מעולם לא אמר זאת :).
אתה דווקני למדי. בגין כן אמר יש שופטים בישראל , וחיים צדוק שציטט אותו שנים לאחר מכן טעה ויחס לו את ירושלים. אז עכשיו קבלת הזדמנות להרחיב את השכלתך עוד.

האם בגין באמת אמר "יש שופטים בירושלים"? - הקצה - הארץ (haaretz.co.il)

דיברגנט חדש

Well-known member
אתה דווקני למדי. בגין כן אמר יש שופטים בישראל , וחיים צדוק שציטט אותו שנים לאחר מכן טעה ויחס לו את ירושלים. אז עכשיו קבלת הזדמנות להרחיב את השכלתך עוד.

האם בגין באמת אמר "יש שופטים בירושלים"? - הקצה - הארץ (haaretz.co.il)
עזוב את האתר הקיקיוני שלך של עוכרי המדינה ולך אל האתר של פירסומי משרד המשפטים שם מפורט בהרחבה שהדברים נאמרו גם על ישראל וגם על י-ם.
לנוחיותך, יש לך קישור בתגובתי להנרי (תגובה #42 שלי).

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא אנחנו טענו שיש חונטה כשביבי עוד היה הילד עם האצבע בסכר שמנע מאיתנו לחסל את שלטון החונטה ונתן לחונטה ללקק דבש תחת שלטונו כשאפילו שרי המשפטים של אולמרט רמון ופרידמן ניסו לשחרר את עם ישראל מהחונטה בעוד ביבי היה קיר הברזל ששמר עליה. אנחנו שונאים שנבנתה ערכת ערעור על הדמוקרטיה ואנשים שנבחרו על ידי 9 אנשים בלבד שולטים במדינה או ליתר דיוק 7 ומעלה מהתשעה הרשאים לבחור בהם.

דיברגנט חדש

Well-known member
דווקא אנחנו טענו שיש חונטה כשביבי עוד היה הילד עם האצבע בסכר שמנע מאיתנו לחסל את שלטון החונטה ונתן לחונטה ללקק דבש תחת שלטונו כשאפילו שרי המשפטים של אולמרט רמון ופרידמן ניסו לשחרר את עם ישראל מהחונטה בעוד ביבי היה קיר הברזל ששמר עליה. אנחנו שונאים שנבנתה ערכת ערעור על הדמוקרטיה ואנשים שנבחרו על ידי 9 אנשים בלבד שולטים במדינה או ליתר דיוק 7 ומעלה מהתשעה הרשאים לבחור בהם.
אפילו אהרון ברק הודה בזה :)

evglev1

Well-known member
מנהל

ואתה לא חושב שבתור מי שהגן על החונטה כפי שראש החונטה כבר הודה ובגלל ביקש עיסקת טיעון מגיע לו לאכול את הדייסה שהוא בישל?

איציק5111

Well-known member
לבריאות.
אף פוליטיקאי יהודי לא יעשה עבורנו דבר שנזדקק לו. לכן לא צריך לתרום להם.

הם לוקחים מאיתנו מספיק ולא עושים כלום

שחר 676

Well-known member
מנהל
אף פוליטיקאי יהודי לא יעשה עבורנו דבר שנזדקק לו. לכן לא צריך לתרום להם.

הם לוקחים מאיתנו מספיק ולא עושים כלום
עוד לא הבנת שלא מדובר במשפט נתניהו בלבד - מדובר במשפטה של מערכת המשפט כולה.

הכסף נתרם למען הבטחת המשכות המשפט וחשיפת הוכחות להטיה/סלקטיביות/שחיתות מערכת המשפט.

תפסיק להיות נאיבי , תתבגר.

למעלה