אז יאללה שרשור היכרות

On23

New member
../images/Emo41.gifשם: נדב

גיל: 13 מקום מגורים: ראשון לציון תחבבים: לשחק במחשב, לראות סרטים, לשמוע מוזיקה מה אני שומע פרט לפרל ג'אם: פלפלונים, מחתרת הקטיפה, הדלתות, סוניק יות' ועוד המון... שיר אהוב של פרל ג'אם: Man Of The Hour- אתם חייבים להודות שזה אחד השירים היפים שאי פעם נעשו. תמונה:
בתחפושת פורים

J92

New member
../images/Emo54.gifמוחהחה

שםרעות גילשואף ל4. מקום מגורים תל אביב עיר הקודש תחביבים:ציור,מוזיקה מה שמועים פרט לפרל ג'אם:הרבה הרבה ה-רבה שיר אהוב של פרל ג'אם יותר מידי תמונה (לא חובה):האמתי לא ממש רואים אותי אבל..זה נחמדי

J92

New member
../images/Emo54.gifהיי אני נראת כמו גבר..

נו טוב נפגש באיזשהו מפגש וזה יהיה יותר נורמלי

cold metal ass

New member
אני :

שם : ליטל גיל : 18 - משלשום . מקום מגורים : אשדוד תחביבים: טניס (כול כך התגעגעתי לזה , אני חייבת לחזור לשחק !), אופניים (גם לזה אני חייבת לחזור - מישהו אמר עצלנית ? ) מוזזזיייקקהה ,שחייה,ספרים , קולנוע .. מה שמועים פרט לפרל ג'אם:גאנס אנד רוסס, נירוונה , דייר סטרייט , אליס אין צ'ינס , משינה , טיפקס, קווין, טמפל אוף דה דוג , אינקס , ועודד.. תמונה (לא חובה) : התמונות שיש לי במחשב הן תמונות גרועות של מסיבת הסיום שלי (אתמול ואאאההה :,( לא רוצה לעזוובב YOU IN THE ARMY . NOW! )

2noa2

New member
../images/Emo176.gif

שם:נועה גיל:16.5 [היום בדיוק!] מקום מגורים:מרכז תחביבים:מוזיקה[לא,אני לא מנגנת],אומנות[גריפקה ממחושבת,ציור,עיצוב וכו'] ו..לאיודעת,עזבו אותי. מה שומעים פרט לפרל ג'אם:Alice In Chains,Chemical Brothers,Faith No More,Foo Fighters,Jimi Hendrix Tenacious D,N.E.R.D,Prodigy,Queen,Queens of the stone age,RHCP,Zero 7 איזבו,יוני בלוך,מרסדס בנד,פורטיסחרוף,רוקפור ועוד כאלה ששכחתי. שיר אהוב של פרל ג'אם:קשה להחליט

למעלה