אז יאללה שרשור היכרות

I am Cornholio

New member
אעעע רוני לא אדומה!!!

זה מבלבל בעיניים..
נכון שבסקר הצבעת לג'ק איירונס?

RuNoOsH

New member
../images/Emo42.gifטוב,

שם
רוני גיל
15 מקום מגורים
רעננה תחביבים
אמ.. טניס, מוזיקה..? מה שמועים פרט לפרל ג'אם
רדיוהד, לד זפלין, פינק פלויד, הרבה גראנג', דה סטרוקס, ועוד כל מיני.. שיר אהוב של פרל ג'אם
נדוש, אבל ג'רמי. אין, זה שיר ענק.

psychoit

New member
שלום לכם

שמי רוני ואני אהיה עוד 3 חודשים בת 17. אני גרה בראש העין. אני אוהבת להתפרע על שירי גראנג' למינהם,להסתובב בחנויות של אופנה אלטרנטיבית,לחוות את הטבע. אני לומדת בבית החינוך המשותף חוף השרון ואני במגמת תיאטרון. אני אוהבת להקשיב למוזיקה קלאסית,ג'אז,בלוז,גלאם רוק,הארד רוק, גראנג',פופ סבנטיז,רוק אלטרנטיבי ואופרות. האמנים האהובים עליי מלבד פרל ג'אם הם רד הוט צ'ילי פפרז,מופע הארנבות של ד"רכספר,איפה הילד,דיוויד בואי,סאונדגרדן,אליס אין צ'יינס,מאדר לאב בון,ג'ניס ג'ופלין,ג'ון פרושיאנטה,לד זפלין ויש עוד אינספור. לצערי ברשותי רק אלבום אחד של פרל ג'אם-ten אבל אני מקווה לעוד. יש כל כך הרבה אמנים שנפתחתי אליהם בשנתיים האחרונות ואני רוצה לקנות כל כך הרבה אלבומים. האלבום הבא של פרל ג'אם שאני אקנה יהיה vs! אני מכירה דווקא הרבה שירים מהאלבומים האחרים של פרל ג'אם והם יפייפים. נכון לתקופה הזאת אני הכי אוהבת את השיר reaviewmorror-שיר ענק.

psychoit

New member
תמונה שלי

הנה ואני מתביישת בזה ששחכתי את הדורס! אני מקשיבה להם המון!

psychoit

New member
אני ממש רוצה...

את קודם אני רוצה אלבומים של ג'ניס,הדורס ואליס אין צ'יינס.

הוד11

New member
קודם כל אליס אין צ'יינס!!!!

תקני את דירט או את הסלף טייטלד בהתחלה כדי להתרגל אליהם ואז תקני את היותר מלנכולים שלהם סאפ, ג'אר אוף פלייס והאנפלאגד

psychoit

New member
אני מעוניינת לקנות את dirt קודם.

ואז את הראשון ואת האפלגאגד.

הוד11

New member
אכן תתחילי בדירט

הראשון הוא פחות שלם לפי טעמי אבל יש בו כמה שירים שהם יצירות אמנות (A LITTLE BITTER) אבל תשקלי את SAP או את JAR OF FLIES עליהם אני ממליץ בחום

Jagged chaos

New member
למה שלא תקני את האוסף וזהו..?.. ../images/Emo12.gif

למרות ש-DIRT הכי טוב תכלס..

הוד11

New member
טעות שלי

אה ליטל ביטר לא נכלל באלבום הראשון הוא מהפסקול של הסרט אחרון גיברוי הפעולה

Jagged chaos

New member
VS גאוני...

אבל TEN זה משהו אגדי ברמות שאומנים לא מצליחים להוציא אלבום ברמה הזאת שוב... ברמות של dark side of the moon...

הוד11

New member
שניהם אלבומים פנטסטיים

אבל את VS אהבתי יותר, אולי בגלל המסר החברתי החזק שבו

Aerogirl

New member
היי לכולכם!!

שם: אופיר קרויזמן גיל: 24 מגורים: באר שבע חוץ מפרל ג'אם שומעת: אירוסמית', לד זפלין, רדיוהד, טורי איימוס, סטינג, ג'וני מיטשל, פינק פלויד, ג'ון לנון והביטלס, אלאניס מוריסט, ועוד המון שאני לא יכולה לחשוב כרגע... שיר אהוב: כרגע? Inside job, Porch, Better Man...

למעלה