אז הנה לפני יציאת הסינגל...*טריגר*

afeine

New member
אז הנה לפני יציאת הסינגל...*טריגר*

לרדיו אני שוב מפרסם את השיר הראשון שכתבתי בפורום הזה. הוא משתחרר לרדיו (סוף סוף) בעוד שבועיים וחצי בערך. אז בהצלחה לי ובהצלחה לכולם ושנה טובה וחסרת סבל וכאב והנה מילות השיר ואוטוטו תשמעו את קולי הערב (אעלק) מעל גלי ה FM ושוב - טריגרררררררר "נושך" \ אריאל דמעה רודפת עוד דמעה זכרונות שהורגים לי את השמחה אני שומר אותם עמוק בתוכי החיים מושלמים אבל לא אצלי אני נושך כריות עד זוב דם נופל ממדרגות ותמיד קם אני צורח בלילות אבל אתה לא שם עשית אותי חצי בן אדם אבא תראה מה אתה עשית אני הבן שתמיד רצית... כאב שמביא אותי לסף הטירוף צלקות וכוויות מקשטות את הגוף אני רועד ובוכה, מחכה לסוף אולי כדאי לי פשוט לחתוך אני נושך כריות ושוכב ערום מחכה לסיוט שיבוא היום מחפש את התמימות שאתה רצחת מנגב את הדם ואת מה ששפכת אבא תראה מה אתה עשית אני הבן שתמיד רצית... אבא תראה... אני הבן...

afeine

New member
ודרך אגב...

מי שרוצה לשמוע את השיר שיישלח לי הודעה ואני אשלח לו\לה באיי סי קיו או משהו כזה... חג שמח וכמובן חיבוק דובון דביבון

וואוו

כמה זמן לא הייתי פה ופתאום שנכנסתי.... ראיתי שיר מדהים מול העיינים שלי.... רק רציתי להגיד לך מזל"ט על זה וכל הכבוד על הכישון תמשיך ככה

afeine

New member
תודה לכל המאחלים...

ולכל אלה ששלחו לי הודעה שהם רוצים לשמוע את השיר אז ביוש שישי בצהריים (17:30 עד 19:30) אני אהיה באנטרנט ואני אשלח את השיר לכל מי שרוצה דרך איי סי קיו או אמ אס אן מסנג´ר... שנה טובה וחיבוק דובון דביבון

afeine

New member
אז הנה עוד ../images/Emo85.gif../images/Emo85.gif../images/Emo85.gif../images/Emo85.gif

למעלה