אז... איך הכרתם את קספר?

שלומיתת

New member
אז... איך הכרתם את קספר?

שתפו

IkMfNiY

New member
שאני אתחיל? ../images/Emo42.gif../images/Emo205.gif

זה היה בטיסה כלשהיא לחו"ל, בגיל 13-14. היה לי משעמם, אז אחותי נתנה לי לשמוע קלטת בווקמן שלה, כשבאחד הצדדים היה את הו הו. התחלתי לאהוב אותם, קניתי את הדו סט של הראשון והו הו, קיבלתי את השני ממישהו [זה היה בתקופה לפני שהוא יצא מחדש...], התרגשתי כשנפתח האתר והתרגשתי עוד יותר ב17.9.04, כשסוף סוף יצא לי לראות אותם בלייב. כיף :) יעל

אז ככה..

ת'אמת שאני שומעת אותם באופן קבוע בערך שנה,אפילו פחות. כמובן שכמו כולם הכרתי את אחלום לנצח,תראו אותי ואת בואי דינה בקטנה. ידיד שלי,שממש אהב אותם החליט שהוא צריך לשלוח לי שירים שלהם..ומאז הם האהבה שלי..להקה שפשוט הצליחה לעשות משהו שאף להקה אחרת לא. יש לי כרגע רק את הדיסק השני(פדיחה
)וזה עקב חוסר כסף,אבל אני מכירה את רוב השיירם ויום אחד יהיו לי כל האלבומים! כולל החדש שבדרך

שלומיתת

New member
מכירה אותם כבר מגיל קטן

מאחי הגדול ששמע אותם די הרבה, כמו כולם הכרתי בעיקר את הסינגלים. אבל נכנסתי יותר לעניינים לפני שנה ומשהו, כשקספר הופיעו ביום הסטודנט בטכניון. הייתה הופעה מצוינת שהותירה עלי רושם, ומשם התחלתי להכיר יותר שירים

DonnaJoe

New member
הו, סיפור חביב

שמעתי את השירים המוכרים - אחלום לנצח, תראו אותי, בשמלה אדומה, ותוך כדי דיברתי עם חברה במסנג'ר. היא ראתה שאני שומעת אותם ( נו, זה כותב כזה ) ואמרה לי "מה, את אוהבת את הקספרים ?!" אז אמרתי לה שאני לא ממש מכירה אותם אבל את מה ששמעתי אני אוהבת. היא התחילה לתת לי שמות של שירים, הורדתי ואהבתי. קבענו ללכת יחד להופעה ( זה היה שנה שעברה אם אני לא טועה ) ולקראת ההופעה הורדתי את כ-ל השירים וחרשתי עליהם, שלא יהיו בושות. מאז התאהבתי, וניסיתי להגיע לכל הופעה שהייתה במרחק סביר ממני.

בכיתה ז' או ח', לפני, ממ, 5-6 שנים בערך אחותי

הגדולה אמרה לי לשמוע שירים שלהם, ניסיתי כמה (פתאום גיליתי כמה אני מכיר) וזהו, העמקתי יותר, ממש אהבתי.

בת אלי91

New member
אני מכירה אותם כבר די הרבה זמן

בזכות הסינגלים המוכרים,''תראו אותי'',''אחלום לנצח'' וכו' שנה שעברה הייתי בהופעה שלהם בטכניון ומאוד מאוד נהניתי.. מאז הכרתי עוד שירים,שמעתי את האלבומים ואהבתי את מה ששמעתי :)

שלום לכולם. אני חדש פה.

פורום ממש נחמד, אני שביט בן 22 מנתניה. האהבה שלי לקספר התחילה לפני שנתיים וחצי מחבר שהכרתי בבסיס שניגנו ביחד בגיטרה ומאז הקמנו 2 להקות וגם ביניהם מנגנים שירי קספר וממש בכיף. אוהב את השירים ואת המוזיקה שהם יודעים לעשות. אני גם בפורום שלמה ארצי וגם בפורום משינה, כך ששם אירגנו מפגשי פורומים בכל מיני מקומות כמובן באיזור המרכז (ת"א) והיה ממש כיף, אנשים מכל הארץ באו ודיברנו וניגנו שירים של הלהקה או האומן בגלל שהיו כמה מוזיקאים. אני במקצועי האחר בחיים גיטריסט, כותב מלחין וסולן ב-2 להקות ועובד בעוד פרוייקט מוזיקלי. אשמח לדעת אם יש פה עוד מוזיקאים וכך בהמשך אולי נוכל לארגן מפגש נחמד עם כל אנשים שפה ולבצע שירים של קספר הגדולים.

בת אלי91

New member
ברוך הבא שביט!

נשמע כמו אחלה רעיון.. הפורום רק הוקם לפני כמה ימים,כך שנראה לי שיש עוד זמן עד שיאורגן מפגש,אבל נשמע מגניב! איך קוראים ללהקות? שים קישור למייספייס אם יש לכם

Benn Is Kane

New member
הסיפור שלי...

אמצע שנות ה-90, שמעתי רדיו באוטו... השמיעו את "בשמלה אדומה", וחשבתי שזה מגניב. גליתי שלדודה שלי יש אלבום עם השיר הזה ושמעתי את כולו ואהבתי. בקשתי מאבא שלי לקנות לי את האלבומים שלהם, וכך עשינו קצת אחרי. לאחרונה שמעתי אותם קצת פחות, אבל עדיין האהבה קיימת וכמובן שאני לא אפספס שום הופעה של הקספרים בסביבות חיפה.

v e g a

New member
השיר שלי

את הקספרים הכרתי, כמו כולם, באופן שטחי מאוד בגלל שירים מוכרים כמו "בשמלה אדומה" (לשיר הזה תכננו אני, אחי ובנות דודתי לעשות קליפ מגניב נורא, רק אז גילינו שהקספרים כבר הוציאו לזה קליפ. וגם היינו עצלנים. וקטנים. בקיצור, לא קליפ ולא נעליים) "תראו אותי" "בואי דינה" ועוד שניים שלושה שירים. לפני שנתיים ומשהו, במסגרת שמיעה של הרבה להקות החלטתי לצרף גם את הקספרים לרשימה האקסקלוסיבית. ומה אומר ומה אגיד - באתי, נדלקתי! התחלתי לשמוע אותם יותר ויותר, לקחת שירים שלהם בMP3 לריצות (הוכחה מדעית - "יום שני השמח" ו"השיר שלי" עוזרים לריצה) וכו'. כל הזמן חשבתי לעצמי "אוף מתי כבר הם יתאחדו שוב?" "אני רוצה הופעה של הקספרים!" "איך פיספסתי את ההופעות ב2004?" "אני רעב" "למה מישהו באמת שומע מוזיקה של אבי ביטר?" ועוד מחשבות שכאלו. ופתאום! הם הודיעו שהם מתאחדים. ישר ארזתי את אחי ובת דודתי ונסענו לנו לבארבי ת"א לראות הופעה של הקספרים. וחבר'ה, נהנתי נורא! מאז הספקתי לראות עוד 3 הופעות של החבר'ה (כולל זו בה שי ירד מהבמה עקב מחלה), להכיר את חברה שלי לשעבר באחת מהן, לקנות את האלבום הופעה, לשלוח לאורן הודעה בפייסבוק (ולקבל תשובה !) וללכת לשרותים. אפילו כמה פעמים! וכמובן שאני ושותפיי לפשע (= אוהבי הופעות של הקספרים) חיכינו לאוגוסט, אז הייתה אמורה להתקיים הופעה בבארבי, אך החיים לא תמיד תומכים בתוכניות שלנו, ואורן חלה במחלה המגבילה הזאת (החלמה מהירה אורן!) וזה הסיפור הקטן שלי ושל הדוקטור. המשך שבוע מצויין לכולם

איך אני הכרתי את קספר

כמו כולם גם אני הכרתי את השירים המוכרים "אחלום לנצח", "תראו אותי" ו"שמלה אדומה".... ואז ראיתי את התוכנית זבנג... (שהפתיח שלה זה "השיר שלי") ופשוט התאהבתי בשיר... אז הורדתי אותו ואת השירים אחרים שהכרתי (שרק אז הסתברו לי שהיו שלהם) אז נרשמתי לפורום של ד"ר קספר ושלחו לי שירים שלהם.. אז התחלתי לשמוע אותם

דין1231

New member
אין לי איזה סיפור מאחורי ההיכרות שלי איתם

לא זוכרת ממתי.. פשוט מאז ומתמיד מכירה את השירים שלהם חחחחח (כמובן שבהתחלה הכרתי את המוכרים ואז התווספו עוד שירים ששמעתי פה ושם..) ו..נרשמתי לפורום הזה בגלל המנהלת שאני מאוהבת בה.

אני מחייכת כל פעם שאני נזכרת....חח

חודשיים אחרי שהתגייסתי (אוקטובר-נובמבר 2005) חברה שלי שכנעה אותי ללכת להופעת איחוד שלהם בבארבי בתל אביב וחשבתי שיהיה נחמד כי הכרתי כמה שירים שלהם אבל בעיקר את הלהיטים. הלכנו שתינו כשגם היא מכירה רק את הלהיטים ופשוט התאהבנו בלהקה הזאת. האנרגיות,היחס לקהל ומהקהל ההתלהבות...זו הייתה ללא ספק ההופעה שהכי נהניתי בה בחיים... אחרי ההופעה קנינו את דיסק ההופעה כדי להכיר יותר טוב וקצת אחרי זה גם הדיסקים לא של ההופעות. ללא ספק הלהקה שהקלה לי על השרות הצבאי והעניקה לי הכי הרבה שעות של כיף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! נו,אז מתי הופעה ודיסק?????????????????????????????????

אורי נה

New member
סיפורי.. ../images/Emo41.gif

הלכתי להופעה שהייתה ב4.4 בבארבי.. לפני זה לא כ"כ הכרתי את השירים שלהם. לפני ההופעה למדתי כמה שיותר בעל פה. מאז אני מכורה.. (לא מעריצה- מחבבת קלות!)

סיפור

אני הכרתי את הקספרים מזמן, דרך התוכנית "בית משותף". זה היה בערוץ הילדים וראיתי את זה בגיל 12, 13 אם אני לא טועה... ו"אחלום לנצח" היה שיר הפתיחה. אהבתי את השיר... ולא הייתי אז הרבה במחשב ובאינטרנט ולא הכרתי עוד שירים... ואז בכיתה י, שזה בגיל 15, לפני שנתיים, כשהייתי באניטרנט במחשב יותר, אז חיפשתי עליהם יותר מידע, ושירים והורדתי את השירים שלהם
עדיין אני מעדיפה לא לגלוש הרבה באינטרנט חח לפחות בפורום הזה לא ישאלו לפשר הכינוי
שבת שלום

nashin

New member
סיפור חח

טוב אז זה היה בערך לפני מלא מלא זמן חחח בואו נראה 4-5 שנים כן כן ממש מזמן הייית בכיתה ו' פאקינג כיתה ו' הכרתי את כל הסינגלים אחלום לנצח תראו אותי השיר שלי מזבנג שמעתי באוטו את השיר שלי וממש התלהבתי כי ראיתי ממש שהיייתי קטן את זבנג אח שלי אמר לי שלהקה קוראים מופע הארנבות של ד"ר קספר שמעתי כמה שירים בבית את הכי מוכרים הייתי באיזה קניון פיצי ונכנסתי לאיזו חנות דיסקים אפלולית ראיתי שם רק דיסק אחד זה היה הדיסק השני .. קניתי אותו שמעתי אבל לא הכי התלהבתי.. הלכתי להופעה הראשונה ב 2004 היה מטורף אבל הכרתי רק את הסינגלים וחלק מהאלבום השני לאחר מכן כבר קניתי את שני הדיסקים את אלבום ההופעה והיייתי במיליון ואחת הופעות חיחיח

דווקא סיפור טוב יש לי ../images/Emo13.gif

כמובן שאת הלהיטים הכרתי דרך גלגל"ץ וכאלה. אבל את הקספרים כמו שצריך הכרתי בטירונות. דודה שלי קנתה לי מתנת גיוס את הדיסק הופעה של הקספרים. מאוד התלהבתי ממנו,אבל שמרתי את ההשמעה הראשונה לאירוע מיוחד. אז ביום הגיוס בדרך לבקו"ם החלטתי שזה זמן מתאים. שמעתי אותו מירושלים ועד הבקו"ם ופשוט התאהבתי מהשמיעה הראשונה. עשיתי אומנם טירונות רק שבוע ויומיות,אבל כל נסיעה הלוך וחזור בכל יום שמעתי את הדיסק,כל יום פעמיים,10 פעמים סך הכל בכל הטירונות. אחרי השבוע הזה הייתי פשוט מאוהב בהם! הבעיה הייתה שבדיוק כשהתחתי טירונות הקספרים סיימו את סיבוב הקאמבק השני שלהם,וזה היה מאוד מבאס. שנה וחצי חיכיתי(למעשה כל השירות שלי) עד שזכיתי לראותם בפעם הראשונה בהופעה. וזה קרה בבארבי בת"א ב31.8.07. הייתה הופעה מדהימה למרות שטיפה מאכזבת(הם הבטיחו מלא הפתעות ובתאכלס חוץ מחצי קוואמי לא היה כלום,אה כן היו מיליון תקלות טכניות) אבל ההופעה השנייה בצוללת הייתה אחת מ10 ההופעות הכי טובות שהיו לי בחיים...

paras pontos

New member
"זבנג" מישו זוכר :p ?

אממממ השיר פתיחה של זבנג אם מישו לא יודע הוא "השיר שלי" אז כחובב מושבע של זבנג הייתי חייב לדעת של מי היצירה המדהימה:p הורדתי מהאימיול ומאז. קספר אהבת חיי אמנם לא קניתי את הדיסקים,ואין לי שלטי חוצות שלהם בחדר- אבל החיבור שלי לשירים שלהם.. אדיר !

למעלה