אוראל שגן כל הכבוד

אוראל שגן כל הכבוד../images/Emo24.gif../images/Emo6.gif../images/Emo8.gif

הרשו לי לשתף אתכם במשהו אישי, לפני כשבועיים, יצרה איתי קשר המורה סייעת של אוראל..וביקשה ממני לשבת איתו קצת בבית על חשבון (כתה ה'-שברים עשרוניים). הסברתי לה שלאוראל מאד קשה לשבת בבית על השיעורים כי אינו מרוכז דיו..וזה מתסכל אותו, ושאינני מוכנה להגיע לעימות איתו בבית בגלל שיעורים. ביקשתי ממנה בכל לשון של בקשה, לעזור לו עד כמה שאפשר במסגרת הלימודים..ואני מקווה שהוא יצליח למרות הקושי. מה אגיד לכם, היום עבדתי משמרת ערב, וקיבלתי טלפון לעבודה מאוראל..וסיפר לי שהביא מבחנים הביתה...והרגשתי שהוא ממש נרתע...מתרגש...לא יודעת להסביר (בדיעבד היתה התרגשות יתר), בלשון הוא לא כל כך הבין את הבוחן , אז קיבל כמעט טוב למרות שלפני כחודש עשה מבחן בלשון וקיבל 85. ובחשבון - הפלא ופלא קיבל לא פחות ולא יותר מצויין 100 אמרתי לו כל הכבוד..ושאני גאה בו ומיד כשניתקתי את השיחה..התקשרתי ל: זיו, למטפלת באומנות שלו- אורית, לגיסות שלי, לאחים שלי, לחברות שלי, לבוס שלי ולמי לא???????????!!!!!!!!!!! כל כך התרגשתי שממש בכיתי ואני רוצה לנצל את ההודעה הזו ובאמת לומר לאוראל הבן המקסים, אני גאה בך הוכחת לכולנו שיש על מי לסמוך ואנחנו אוהבים אותך מאד

וואווו../images/Emo88.gif../images/Emo124.gif../images/Emo28.gif

חברים יקרים . רק עכשיו אני יכול לכתוב את תגובתי , לצערי לא יצא לי לדבר עם אוראל המתוק (בגלל הקורס אתם כבר יודעים) אז ברשותכם . אוראל ה-
כמה אני גאה בך על ההשגים שלך בתקופה האחרונה כל יום אתה מפתיע אותי מחדש והציונים? כאילו קטן עליך . ברצוני להודות באופן אישי לד"ר מיקי אברמוביץ' שלולא הסיוע שקיבל בזכותך אינני יודע להיכן היה מגיע בהישגים ואם בכלל . וראו זה פלא תוך פרק זמן קצר מאד כשקיבלנו ימי סיוע נוספים התוצאות לא מאחרות להגיע . אוהבים אותך ד"ר מיקי אברמוביץ' ותודה ענקית. אוראל היקררררר אני גאה בך ואוהב אותך כמו שרק אתה יודע (אפילו כשאתה לפעמים רגזן אני אוהב אותך יקירי) קבל
ענקית מרחוק ישר ללחי המתוקה שלך . אוהב מאד אבא.

למעלה