אופטימיות חדש

RainbowL

New member
כל כך לא בא לי על הסמינר מחר

אבל החיים שלי יפים נו. ואין לי זכויות להתלונן
 
השבוע הזה היה מעייף בטירוף(חפירה! ;[)

בראשון נסעתי לבא"ח גולני, והיה פאק בהדרכה... שום דבר לא היה בזמן ומלא ציוד היה חסר, אז נכנסנו ממש מאוחר לכיתה ההדרכה השנייה הייתה פשוט... מעולה פתאום היה לי כ"כ הרבה בטחון וכבר הסתבכתי עם עצמי הרבה פחות העברתי חצי הדרכה, ואת החצי השני שלי חברה העבירה... כשקראתי את הביקורת אח"כ, חברה שביקרה אותי כתבה: "יופי ליאור, אני מתה על הציניות שלך, את הולכת בדרכי", ובכלל, הביקורת, גם אם דובר על דברים רעים, הייתה פשוט כיפית... היינו אמורות לחזור כי ההדרכה ה-2 בבאח נדפקה לגמרי, אבל בסופו של דבר הודיעו לנו שאנחנו נאלץ לקצר הדרכה מיום וחצי לחצי יום, ועוד לגדוד 51 של גולני... לא תוכנן לי שום דבר חוץ מלשבת בכיתה, ואני התחרפנתי לגמרי משעמום בסוף אותה חברה שלי שהדריכה לא הרגישה טוב(פיזית) ובאופן כללי היא הייתה עצבנית בטירוף, אז היא יצאה החוצה והעברתי במקומה 3 שיעורים מלאים, רק אני והכיתה... הכיתה עצמה הייתה קטסטרופה בהתחלה(היא לא הייתה נחמדה אליהם), וכשהתחלתי להדריך הם פתאום קצת שינו את היחס, וכשהתעצבנתי עליהם באיזשהו שלב מישהו מהם צעק לי: "ליאורי, אל תתעצבני, אוהבים אותך"
בהמשך היום היו המבחנים והייתי מחוקה לגמרי... כאב לי הראש בטירוף אז החניכים פשוט לקחו את 2 בקבוקי המים הריקים שלי שהם ראו על השולחן, מילאו לי בהפתעה, וביקשו רשות מהמפקד ללכת להביא לי אדביל... הם היו כאלה מתוקים... יום אחרי זה נסעתי לשיבטה המקום הוא פשוט חור אחד גדול, ואיכשהו הייתי בטוחה שהם יהיו חסרי מוטיבציה(תותחנים, נו...) אבל הם הפתיעו בענק זו כעקרון הייתה הדרכה שלמה לבד(לא מס' מערכים, אלא להעביר את כל המערכים), כשמישהי מבקרת אותי והכיתה שלי הייתה פשוט מקסימה כולם הקשיבו, פשוט כולם... המפקד שלהם היה אחד החכמים, מאלה שיודעים דברים קטנים ומטומטמים וכל הזמן עזר להם... היה שם חייל אחד בשם יקיר שאיכשהו יצא הליצן של המחלקה, והוא פשוט הצחיק אותי בטירוף לא יכולתי שלא לצחוק בכל פעם כנקמה עשיתי לו ח.ע ונקודת לחיצה, ומי שהתנסה אי פעם יעיד על הכאב. :) ובכלל, כולם היו כל כך טובים ותמיד הקשיבו ובקושי שאלו שאלות כי איכשהו הם הבינו את הכל בלילה הלכנו לישון במרפאה, במיטות אשפוז.
נכנסנו לערך ב-9 וחצי למרפאה, אבל ישבנו ודיברנו עד 2 וחצי לפנות בוקר(אני הלכתי ב-2 וחצי, הן דיברו עד 3...) בין לבין גם ישבתי שם עם החובשים, ועם הקבן שם שהוא אחד המקסימים והוא גם מכיר את מבועים! ;[ יום אחרי זה, היום, התקיימו המבחנים והם פשוט היו שפיצים אין אף אחד שנכשל, הציונים היו גבוהים... כשחילקתי את כרטיסיות המע"ר, נתתי ליקיר בין האחרונים וציירתי לו לב על הכרטיסייה להראל, אחד אחר שהיה כל-כך מקסים כל ההדרכה והתקשה בטירוף במבחן בלי הריטלין, ציירתי לב עם סימן קריאה ופרח מתחת וכשאמרתי להם "ביי", או בכלל, כל פעם שאמרתי להם "לילה טוב" או "בוקר טוב" הם צעקו בטירוף עם חיוכים ואין פשוט נהניתי מקווה שהביקורת טובה והיום אני יוצאת למסיבה עם אנשים מקורס החובשים שלי פתאום הם התקשרו ואמרו שיוצאים, אז למה לא. :)
 
../images/Emo6.gif

אשמתי שאת נכנסת לכפרים של ערבים? P: ואני מצטערת, הדובדבן שבקצפת היה כשהתקשרנו לאמא של אביחי, לא את. P: להשיג לך אותו? חלק מהחוליה נמצאים בבאח גולני גם בראשון(ואני בשיבטה:)
 
../images/Emo13.gif

שמחה שכיף לך ושאת מסתדרת עם כל הנסיעות האלה והמגוון המטורף שיש לך. הלוואי ולי היה שירות כזה. תחת איזה פיקוד את, פד"ם או פקמ"ז? והמודרכים שלך זה חבר'ה מהוותיקות או טירונים? בכל מקרה את נשמעת ממש מרוצה, זה העיקר. והיי! אם יוצא לך להגיע לשזפון מתישהוא, תעדכני, אולי אחי יהיה אחד מאלה שאת מתארת פה
בהצלחה :]
 
P:

השירות שלך לא היה כזה רע, לא? ;[ אני תחת מז"י, האמת יש או את הפיקודים או מזי כעקרון אלו טירונים בטירונות/אימון מתקדם, אבל לפעמים יש גם קורס מכים וכאלה (גם לענבר...) סבבה, תעודכני. P:
 

Tin Doll

New member
כיף לי במחלקה!

אני לא מאמינה שאני מתבאסת שסופש ויש חופש. למרות שאני צריכה לתת לרגליים שלי לנוח כמה ימים.. עוד קצת יותר מחצי שעה הופעה של עמית ארז בסינדרום, חיכיתי לזה ככ הרבה זמן יהיה כיף [:
 

nettus

New member
מחר כינרת

אחרי כמעט שנה וחמישה חודשים מהיום בו הכרנו בכינרת מחר אני נוסעת לכינרת עם חבר שלי ועם עוד זוג. הולך להיות כיף
 
חברה שלי הלחינה שיר שלי.

וסליחה על ההתלהבות, אבל זה יצא הכי מדהים בעולם!
 

josie1986

New member
יש קצת

מצאתי סופסוף אכסניה בסידני שלא בתפוסה מלאה בכריסמס. זאת הייתה אחת המשימות הקשות בחיי - אבל הצלחתי! ועוד איזו אכסניה... כולה רבע שעה הליכה לבית האופרה...
 

josie1986

New member
ו....

חברה שלי סופסוף חזרה לארץ אחרי (כמעט) שלושה חודשים בארה"ב וזה היה כיף לשמוע את הקול שלה ושהיא בארץ וחוויות.. וחוצמיזה היא קנתה לי מתנה (במנהטן, אז זה חייב להיות שווה)
 
התנשקנו אתמול.. ../images/Emo204.gif

אני.. וידיד שלי.. התנשקנו אתמול כשהיינו בבית של חברה שלי. חברה שלי ועוד אחד היו בחדר שינה ואני והוא לבד בסלון.. ואתן יודעות נשיקות קטנות גדולות הכל והיה מדהיםםם הוא מנשק כל כך טוב ! והוא לא לחץ והוא כזה מדהים! אבל יש לו חברה.. ודווקא.. לא שיש לי אליו משהו. סתם אני אוהבת להיות איתו ולהתנשק איתו D: אבלל.. זה ה-צ-י-ק לי, בעבר. דיברתי עם חברה והיא אמרה דבר חכם "לו לא אכפת לבגוד בחברה שלו איתך. אז למה לך אכפת?" זה לא נקרא שאת בוגדת, זה נקרא שהוא בוגד, וגמכן אם לא אכפת לו, ושניכם נהנים מזה, אז סבבה לכם" וכןן זהו :]] היה מדהים =]
 

e l u l a

New member
את מכירה את החברה שלו?../images/Emo153.gif

וגם אם טוב לך עכשיו, ואני שמחה שטוב לך- תשימי לב שאת לא עושה דברים שיפגעו בך בהמשך.
 
יודעת רק את השם שלה.. ../images/Emo204.gif

יאם חשבת שזו חברה שלי אז טעית, אני עדיין כמובן לא שלמה 100% עם הסיפור, אבל אי לא מכירה אותה.. היא ממש לא חברה שלי, היא בכלל מבצפר אחר.. ואם לו לא אכפת .. אז לי גם לא אמור להיות אכפת.. אני מקווה שזה לא יפגע בי בהמשך =] תודה
 
למעלה