אונס

• פותח הנושא t345
  • פורסם בתאריך

t345

New member
אונס

לפני כעשרים שנה בהיותי כבן 15 ביצע בי שכן אונס. היום אני בן 34 נשוי עם 2 ילדים הייתי דתי בגיל 16 הפכתי לחילוני לימודים לא סיימתי. הפכתי לאדם מופנם. בצבא מתוך חצי שנה ששרתתי 4 חודשים ישבתי בכלא וקיבלתי פטור (דבר שעד היום אני מצטער עליו). לאחר הצבא לא החזקתי יותר משבוע בשום מקום עבודה ככה מעבודה לעבודה עד היום לא מוצא את עצמי. 5 שנים שאני נוטל פרוזאק. במשך השנים שקלתי התאבדות אבל החיים חזקים יותר. אני שואל את עצמי אולי החיים היו יותר טובים, אילמלא קרה מה שקרה. היום כשאני חושב אולי לתבוע פיצויים שזאת התרופה לדעתי, על מנת להכיר ולהודות בזה, אני רואה שיש חוק התישנות. ואני שואל קיבינימאט מה התישנות, אני עדיין חי סבלתי במשך 20 שנה. כמו שאין חוק התישנות לנאצים הגרמנים, אז גם לאנסים לא צריך להיות חוק התישנות, להבדיל, אבל בכל זאת גם לי יש צלקת נפשית. הדחקתי את כל הסיפור בשל הבושה שבדבר. כשאתה מדחיק, הכל נראה לך בסדר כאילו ככה אתה מתגבר. אבל בעצם זהו שקר. היום אני חי עם רגשות אשם. תודה א...

היי,

מצטערת לשמוע על מה שעברת... אני ממש מסכימה איתך לגבי חוק ההתיישנות,הוא באמת חוק הזוי. הבנתי מההודעה שלך שאתה בטיפול ואני חושבת שזה דבר מבורך,מקווה שהטיפול יעזור לך להתמודד עם רגשות האשם ולהבין שאתה לא אשם. ברוך הבא לפורום

נעה82

New member
אנחנו פה. להקשיב, לשמוע, לשתף

בהכל. כולנו חיים עם ההרגשה עליה אתה מדבר, עם התסכול, השנאה, הפחד, החוסר אונים- כשזה קרה, וגם 20 שנה אחר כך. יש לך בשביל מה לחיות, תמצא את זה, בתוספת הדברים שאתה אוהב ושעושים לך טוב, תתחזק. לא מגיע לך להשבר, אל תעניש את עצמך שוב ושוב. אותו אדם כל כך שפל מסכן ודפוק בנפשו ובגופו, הוא לא שווה את החיים שלך עכשיו. קודם בשבילך, אבל גם בשביל המשפחה שלך, וגם בשבילי, בשביל כולם פה. אוהבת.

Silence angelic

New member
.

אין ספק שחוק ההתיישנות זה דבר טפשי. אני לא מבינה למה נקבע כזה חוק בכלל.. מישו יכול להסביר לי? במה זה תורם חוץ מלפוגע עצמו? אתה צודק, כשאתה מדחיק באמת הכל נראה בסדר..אבל עמוק בפנים הכל לא!

ברוך הבא לפורום ../images/Emo140.gif

מצטערת לקרוא מה שעבר ועובר עלייך.. אני חושבת שחוק ההתיישנות הוא חסר הגיוני לחלוטין, והוא בעצם מגן על התוקפים בלבד. אין בו שום דבר הגיוני או טוב. שיתפת מישהו בזה?

למעלה