אולי כדאי ששר בטחון הפנים בישמעאל ישלח את השוטרים שלו להודו

תראו מה קורה בפרנסה
ורק בישמעאל מפקד מחוז תל הביוב הכי גדול במזה"ת בתל הבגידה מסתחבק וצועד עם המפגינים האלימים חוסמי הכבישים האנארכיסטים פורעי החוק והסדר הציבורי.

אתם מדינה גמורה . השמאל שולט בכם השמאל שהביא את אוסלו . אוסלו זה היה הסרטן שחדר לכם לעצמות. עכשיו יש כבר גרורות והרופאים אנחנו תנועת כהנא חי מסבירים לכם שזה רק עניין של זמן והמוות ידפוק לכם על הדלת.
תזכרו. אוסלו היה הסרטן שחדר לכם למדינה שלכם.

marabo

Well-known member
אתם מדינה גמורה . השמאל שולט בכם השמאל שהביא את אוסלו . אוסלו זה היה הסרטן שחדר לכם לעצמות. עכשיו יש כבר גרורות והרופאים אנחנו תנועת כהנא חי מסבירים לכם שזה רק עניין של זמן והמוות ידפוק לכם על הדלת.
תזכרו. אוסלו היה הסרטן שחדר לכם למדינה שלכם.
כשניסו לעצור כמה מכת קפלן שניסו להצית רכבים בכביש אחד השופטת שיחררה ואמרה ש"אנשים כאלה לא צריכים להיות במעצר"
הרקבון הוא הרבה מעל המשטרה
המשטרה פשוט מתישרת אתו.

אם כי אני חייב לציין שביום ראשון האחרון הזדמן לי להיות בירושלים לענייני עבודה וראיתי את האספסוף השמאלני מתאסף באזור שליד הכנסת.
אחרי שעתיים כשעברתי באזור בדרכי חזרה לא היה כבר קפלינסט אחד אבל כל האזור הריח למרחקים את הצחנה של המכתזית שהתיזה עליהם מים מסריחים מהבואש.
חשבתי על זה שאין לי בעיה שמשטרת ישראל שפכה עליהם מים מסריחים אבל מה אשמים תושבי האזור שכעת צריכים לחיות עם הסירחון הזה.

למעלה