אוי לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2cookie

New member
אוי לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!../images/Emo129.gif

עכשיו הם יבואו גם מגיימר, לא מספיק אלה מהWAP?

avivdv

New member
אוי כן../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo67.gif../images/Emo67.gif

segman1

New member
היי קוקי עם אתה ממש רוצה אפשר לפתוח

רק בשבילך פורום, תהיה שם לבד ולא תתלונן על אף אחד

avivdv

New member
כן אה......../images/Emo67.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

iEyal

New member
../images/Emo122.gif../images/Emo129.gif

איך הגעת למסקנה הזאתי
בקשר ל-WAP... כנראה שהפורום יוסר מרשימת הפורומים מיכוון שזה פורום פנימי שלא אמור להופיע שם ושהכניסה היחידה אליו אמורה וצריכה להיות רק דרך הפורום העינייני.

ranzz

New member
זה בגלל ברונו הדפוק הזה

הלך למשוב והתבכיין שזה לא מופיע ברשימה.. תורידו מהר לפני שזה הופך לפורום אוףטופיק של כל העולם ואחותו

iEyal

New member
../images/Emo122.gif

בכל מקרה פורומים כאלו (כמו החברתי) לא אמורים להופיע ברשימה שהנהלת הפורומים הוסיפה אותו מבלי לשאול אותנו - אנחנו כמובן מתנגדים וכבר הועלתה בקשה אליהם להסיר אותו בחזרה.

brunu

New member
ראשית אין לך זכת לקרוא לי דפוק

שנית לא התבכיינתי אלא ביקשתי ושלישית למה אתם כאלה??? מה רע שיהיו יותר אנשים? למה לקרוא לכולם מפגרים אתם חושבים שאתם חכמים? ורביעית עשיתי זאת כדי שאוכל להכנס גם בלילה לא רואה בזה שום דבר רע

qwertit

New member
לא היה קורה כלום אם היית כותב לך

את המספר של הפורום ורק משנה את המספר בכתובת של הפורום שיש לך כבר... ככה אתה היית יכול להיכנס והמפגרים (ומה לעשות, אבל לדעתי אנשים שלא יודעים שום דבר מהחיים שלהם, ומציפים את הפורום, ושואלים שאלות מטומטמות, ומעודדים אנשים אחרים להציף את הפורום הם אנשים מפגרים) היו יכולים להרוס רק את הפורום הרגיל.

brunu

New member
לא מופיע לי הכתובת אלא מספרים

ושאלתי פה ולא ענו לי...נכון יש מפגרים אבל לא כולם

megahertz

New member
הכתובת../images/Emo26.gif

http://www.tapuz/co.il/orange/forums/forums.asp?id=117 לא חשבתי שאין לך תהנה

qwertit

New member
ואיך להגיע לפורום הזה יגידו לך אחרי

שיחסמו את הגישה מהוואפ, כי אנחנו לא רוצים שהם ידעו את הכתובת (בהנחה שהם עדיין לא קלטו, מה שמאוד הגיוני כי הם מפגרים)...

2cookie

New member
בתגובה להודעה שלך בפורום משוב

(שהגבת לשלי) אני רק רוצה לומר, שלא ייתכן שהרמה של הפורום תרד בגלל שמתחשק לך לכתוב בו כשאתה במיטה.

brunu

New member
על איזה רמה אתה מדבר?

שרן וכל שאר הותיקים מסטלבתים על אנשים חסרי ידע? זאת הרמה שצריך לשמור עליה? ואני במיטה בלא ברירה ויש הרבה אנשים שאין להם גישה למחשב וזה עוזר ולא מדובר רק בפורום הזה

כן- מה שמזכיר לי: מה באמת קרה לך

בזמן האחרון? אני ואביב (קוקי, לא פיצול האישיות שלי) צריכים לעשות את כל העבודה עכשיו? אתה חולה סופני? כי אם, אתה יכול להגיד לנו ונטפל בזה (נטפל=נצחק).

למעלה