אוי לא

Neomi Dyllen

New member
אוי לא ../images/Emo10.gif

שוב אני במצב מטורף,כבר אמרתי לחברי בפנים שאני חושדת שיש לו מישהיא אחרת כבר החלטתי שזה נגמר ואז שלחתי לו אס אמ אסים לסולולרי ששוב אומרים לו שאני יודעת הכל,ומה הוא אומר לי? "אני רואה שאת עדיין במצב רוח קרבי,חבל כי חשבתי שבשלב מסויים נוכל אולי לשוחח..........."
אההההההההההההההההה,שוב אני יוצאת אשמה,הוא בוגד ואני אשמה שאני עצבנית.לפי מה שאמר הוא מנסה ליצור בי את הרושם שאילמליא ההודעה העצבנית בטח היינו משוחחים מתישהוא,כמה ציני מצידו לנסות לגרום לי להרגיש אשמה על הדברים האיומים שהוא עושה. זה משגע אותי שהוא לא מודה והוא עסוק בהיסטריה למכור את הדירה שלו כדי לטוס במהירות לניו יורק לאהובתו החדשה שלדבריו בכלל לא קיימת,למה למה למה? למה הוא לא גומר את זה כמו גבר?למה הוא כזה
?

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
אולי השאלה היא

למה את לא גומרת את זה כמו גבר. את רוצה בן זוג כזה נעמי?

Neomi Dyllen

New member
המממ....

אולי בגלל שאני לא גבר?
בימים האחרונים אני במצב רוח טוב יותר,אולי פשוט מפני שהחלטתי שמבחינתי הוא מת ולכן אין ממש טעם ליצור איתו קשר או לנסות לשכנע אותו להודות במעשה התועבה שהוא עושה,או שהוא שקרן איום או שפשוט הוא לא מכיר במה שהוא עושה כמעשה בגידה ואולי פשוט לא איכפת לו,בכל מקרה הקשר בינינו הוא בחזקת לא קיים,ואין לי הרבה ספקות שאיפשהוא ומתישהוא הוא ישלם ביוקר על ההתנהגות שלו (מבחינה קוסמית,אין לי שום כוונות להעניש אותו בעצמי). אם אי פעם הוא ירצה לחדש את הקשר הוא יצטרך ליזום את זה וגם אז לא אחזור אליו. סתם הייתי במצב רוח מחורבן כשכתבתי את ההודעה,אבל עכשיו אני בסדר ויש לי לי את חבריי ומשפחתי כדי לתמוך בי,בסה"כ אני מתחילה להתאושש ולהבין מאיזו צרה צרורה נפטרתי
. אני מרגישה שהבעיה הקטנה שלי נראית די מטופשת ליד הבעיות של אנשים אחרים.

למעלה