אוי ואבוי! אנחנו חודש לפני הכנס! האעאע!!!111

Apushu

New member
חחח תודה אורה!

אבל כרגע זה מה יש; עד פורים אני מקווה שתהיה לי מכונה! >_< לא אנושי? אני מניחה שזה באמת קצת התעללות...אבל זה דיי כיף לתפור ביד D:

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gif לא יודעת אם אני באה.

וקוספלי כנראה אני בטוחה לא עושה. אני כרגע מתרכזת בלחסוך לטיול המדובר שלי במרץ. ככה שאני מנסה לא לתת לכנסים לעלות לי על הזמן שבו אני עובדת לשם שינוי. אם כי זה מאוד קשה.

WayToDawn

New member
אמג, לחץ ;;

אני כל כך לא הולכת לסיים את זה בחיים. אניווי- האקאמה גמורה [מלבד החבלים] מכנס תחתון גמור. חסר עוד....כל השאר ;; אוי לי.

Grell

New member
דיי להיות כוסית

אני אמות פה מעודף נוזבליד קושקוש ;; יצא לך מהמם 33>

Ayelet chan

New member
המכונה שלי עובדת!

עדי הייתה פה ובדרך פלאית כולשהי היא סידרה את המכונה! אז אני אסיים את הקוספליי כנראה בשעה הקרובה, תלוי עד כמה יהיה לי כוח להזיז את עצמי להוסיף את הפסים הלבנים. XD D:~!

CibiHeart92

New member
DDDDDDDDDDDDDDDDDDD:

גאד אני מרגישה כ''כ הקלה, הרגשתי ממש לא נעים! XD מה הייתה הבעיה בסוף?

Kienai Negai

New member
באה, ברור.

הרבה עומס בזמן האחרון.. גם הקוספליי, גם הכנס וגם בית ספר ._. אבל אני מספיקה כמו שצריך :) נשאר לי רק אוברלוק לחצאית, מה שיוסיף לה יותר קפלים - וחצאית הטול סיימתי וזה נפוח בידיוק כמו שרציתי. כל השאר כבר גזרתי ונשאר רק לתפור, ככה שההספק שלי דיי סבבה.

באה, באה :)

קוספליי של בלפאגור מKHR. שאיכשהו, סוףסוף.. התחלתי להיות שלמה איתו. ארג. סוג של. יש פיאה, אביזרים מוכנים, נשאר לי לסיים ת'חולצה ולסדר ת'מכנס (יופי, החליט להיקרע דווקא כשאני צריכה אותו), ועוד כמה דברים בסגנון.... |: וסתם, לא ממש תמונת התקדמות - סתם אני עם הפיאה.. D:

למעלה