אוי ואבוי! אנחנו חודש לפני הכנס! האעאע!!!111

WayToDawn

New member
......פאקינגאד

האופנוע?! X_X אתה חולני! אמג, את זה הייתי רוצה לראות! אני באופן אישי לא יכולה בקיץ בשום פנים. לא יודעת מה עם גיא.

Lightning9

New member
יהה אופנוע D:

פורים אני לא יכולה, אבל בקיץ... וול זו גם תהיה בעיה כי אני רוב הקיץ לא פה בכלל ולא יהיה לי זמן לעבוד על לייטנינג [כי צריך לתקן מלאאא~] אם יוחלט על הקיץ אני פשוט אעבוד על זה בפסח ובזמן הבגרויות ><" תכלס, אם לייטנינג תהיה לי מוכנה לפני הקיץ אני לוקחת אותה איתי לחו"ל! כי אני נוסעת לחודש לארה"ב ומנסה לחשוב איך לשכנע את ההורים להרשות לי ללכת לכנס יום אחד

Serf SaN

New member
וואי, איזה כיף! :)

גם אני אעשה את זה יום אחד אם אהיה בארץ כלשהי בטיול ובמקרה יהיה שם כנס.

evening rose

New member
כשהייתי בגרמניה לפני חצי שנה במקרה היה כנס.

ואחותי שלא בדיוק מוצא חן בעיניה העניין לא הסכימה בשום אופן שנלך. ממש התבאסתי, עברו דרך התחנת רכבת כמה דברים ממש מרשימים.

תודה <:

ואני לא בטוחה שהיא תגיע עד לפורים לאנימה. אם כי עם כל העריכה והחיתוכים שעשו באנימה, יש מצב XD; אבל אני לא בטוחה שזה טוב, כי יש מצב שאני אתחיל כבר לעבוד עליה ואז אני אראה שהצבעים שהם בחרו שונים אומשהו בסגנון X_X מה שכן, היה עוד עמוד צבע והשיער שלה אכן בצבע של הפאה שלי D:

Inimi

New member
לחץ לחץ לחץץץץ

בעיקרון לא נשאר לי יותר מידי.... השרוולים מוכנים, הפאה הגיעה, סיימתי את הנעליים ואני צריכה לקנות מכנסיים. מה שהכי מעצבן אותי זה לחבר את השרוולים לבסיס של הג'קט עצמו.... כי השרוולים מתחברים בצורה ממש מעצבנת!!! שהם לא מתחילים מהקו של הכתף-זרוע... אלא מעל זה!!! ואין לי מושג איך לחבר את זה בצורה נורמלית זה פשוט לא עובד!!! >< כבר ניסיתי לחבר את זה כמה פעמים וזה פשוט נראה נורא OTL אולי הבסיס השחור פשוט לא טוב ]: -sigh- מקווה לסיים את הקוספליי כמה שיותר מהר... ומקווה שישאר לי מספיק בד צהוב .___.;;; הדבר העיקרי שבגללו אני בלחץ זה שאני לא אספיק לסיים את הקוספליי עד סוף החודש/לא יהיה לי כסף לקנות מכנסיים או בדים... ויותר גרוע, שזה שיהיה פייל בסוף OTL אני אשים תמונות אח"כ בינתיים אני הולכת לישון שינה ארוכה... כי אתמול נשארתי עד 3 לתפור את הנעל השנייה |: לפחות היא נראת נורמלית יחסית... וגם! אני בלחץ מכל הדברים של הכנס... להכין כנס זה קשה אז תזכירו לי לעולם לא לעשות את זה שוב |: <

למעלה