אוטובוסים

מצב
הנושא נעול.
אוטובוסים

אוטובוסים
בעוד חברת אגד קונה אוטובוסים חדשים B12B של וולבו נתיב אקספרס משתמשים באוטובוסי מרצדס 303 ישנים ובאוטובוסי VANHOOL מודלי 90-92 דבר אחד בטוח אגד זו החברה הטובה ביותר הקיימת במדינה לתחבורה ציבורית כמו כן פרסמו גם תמונות של אוטובוסי אגד לא רק דן למרות שהתמונות מדהימות

mister K

New member
נכון מאוד../images/Emo70.gif

אוטובוסים
בעוד חברת אגד קונה אוטובוסים חדשים B12B של וולבו נתיב אקספרס משתמשים באוטובוסי מרצדס 303 ישנים ובאוטובוסי VANHOOL מודלי 90-92 דבר אחד בטוח אגד זו החברה הטובה ביותר הקיימת במדינה לתחבורה ציבורית כמו כן פרסמו גם תמונות של אוטובוסי אגד לא רק דן למרות שהתמונות מדהימות
נכון מאוד

החברות נתיב אקספרס וסופרבוס מתנהלות שתיהן בצורה מיושנת ולא מגיעות אפילו לקרסוליים של אגד. לעומתן, החברות מטרופולין וקונקס דווקא מתנהלות בצורה טובה עם אוטובוסים חדשים, מערכות כירטוס מתקדמות וכמובן אתרי אינטרנט (שאין לסופרבוס ונתיב אקספרס וחבל!), והן קרובות הרבה יותר לאגד ודן מאשר לסופרבוס ולנתיב אקספרס שנותרות מאחור בתחומים רבים. רק בפרמטר אחד יש עדיפות לנתיב אקספרס והוא אוטובוסי הסיטארו העירוניים שעובדים בצפת, נהריה וחדרה. אין ספק שהמרצדסים הללו הם האוטובוסים העירוניים הטובים בעולם וחבל שבינתיים לא רוכשים אותם באגד בגלל מחירם הגבוה (אביתר ציין פה לא מזמן שמחירם גבוה הרבה יותר ממחיר האוטובוסים של מאן). אגב, דווקא אוטובוסי המרצדס בעלי המרכב של VANHOOL, של סופרבוס ונתיב אקספרס, הם חדשים לגמרי. מישהו יודע מה מספר הדגם שלהם?

אגד מול נתיב אקספרס

אוטובוסים
אגד מול נתיב אקספרס
היי היום ראיתי בסניף אגד נהריה אוטובוס מרצדס 0 405 עירוני 8328801 שנמכר לנתיב אקספרס וצבוע בצבעה כמו כן יש אוטובוסים כאלה שנמכרו לנתיב אקספרס גם באגד צפת.

ofer3333niv

New member
b12

אוטובוסים
b12
הדגם הזה של וולו הגיע לאגד עם לא מעט בעיות של התחממות ועוד מחלות ילדות קטנות , אגב אם איני טועה זה האב טיפוס שמתאבד פוצץ אותו ע"י הר מירון זה היה הדגם נסיון של אגד? וכמו שאמרתי לכל דגם יש מחלות ילדות אבל הבעיה של נתיב אקספרס היא התחזוקה כנראה והליכלוך הרב אשר מאפיין את כול המכונות תקרות שחורות חלונות מטונפים ועוד דוגמאות ואני נוסע איתם הרבה אז אני רואה , לשאלת הנהגים הם טוענים כי התחזוקה נמוכה עקב ריחוק המוסך המרכזי הוא בנצרת אז יש להם לוגיסטיקה מסובכת, נכון אגד היא חברה מסודרת יותר אבל גם שם יש בזבוז משווע ולא מובן של משאבים ואנחנו זוכרים את הקומותיים הנחשלים והסקניות המתחממות אז לכולם יש צרות לאחד גדולות ולאחד קטנות אבל יש.

mister K

New member
הפיגוע בצומת מירון

b12
הדגם הזה של וולו הגיע לאגד עם לא מעט בעיות של התחממות ועוד מחלות ילדות קטנות , אגב אם איני טועה זה האב טיפוס שמתאבד פוצץ אותו ע"י הר מירון זה היה הדגם נסיון של אגד? וכמו שאמרתי לכל דגם יש מחלות ילדות אבל הבעיה של נתיב אקספרס היא התחזוקה כנראה והליכלוך הרב אשר מאפיין את כול המכונות תקרות שחורות חלונות מטונפים ועוד דוגמאות ואני נוסע איתם הרבה אז אני רואה , לשאלת הנהגים הם טוענים כי התחזוקה נמוכה עקב ריחוק המוסך המרכזי הוא בנצרת אז יש להם לוגיסטיקה מסובכת, נכון אגד היא חברה מסודרת יותר אבל גם שם יש בזבוז משווע ולא מובן של משאבים ואנחנו זוכרים את הקומותיים הנחשלים והסקניות המתחממות אז לכולם יש צרות לאחד גדולות ולאחד קטנות אבל יש.
הפיגוע בצומת מירון
האוטובוס שפוצץ בצומת מירון (קו 361) היה מדגם VOLVO B10B ומספרו: 86-885-01. B10B נוסף מאותה הסדרה, 86-896-01 ז"ל, נשרף כליל בפיגוע בצומת מגידו (קו 830).

ofer3333niv

New member
יש חלוקים

הפיגוע בצומת מירון
האוטובוס שפוצץ בצומת מירון (קו 361) היה מדגם VOLVO B10B ומספרו: 86-885-01. B10B נוסף מאותה הסדרה, 86-896-01 ז"ל, נשרף כליל בפיגוע בצומת מגידו (קו 830).
יש חלוקים
יש כנראה דיס אינפורמציה על המכונות כי כולם בטוחים שזה היה הדגם החדש אבל יכול להיות שטועים חבל כי זה לא מנחם סתם ציון דרך תודה על ההחכמה .

תיקון טעות: הדגם B 12 B ../images/Emo70.gif

הפיגוע בצומת מירון
תיקון טעות: הדגם B 12 B

ולא B 10 B. האוטובוס ממגידו הוא מהסדרה B 10 B ולמרות הקרבה במספרי הרישוי שני האוטובוסים מדגמים שונים !

mister K

New member
תודה על התיקון../images/Emo70.gif

תיקון טעות: הדגם B 12 B

ולא B 10 B. האוטובוס ממגידו הוא מהסדרה B 10 B ולמרות הקרבה במספרי הרישוי שני האוטובוסים מדגמים שונים !
תודה על התיקון

פשוט הייתי בטוח שמדובר ב-B10B משום שהוא דמה ל-B10B כמו שתי טיפות מים! אם זכרוני אינו מטעה, המזגן שלו היה באמצע האוטובוס ולא בחלק האחורי ומקדימה לא הופיע הסמל של VOLVO עם הפס האלכסוני כמו ב-B12B האחרים אלא היה כתוב פשוט VOLVO כמו ב-B10B. מה גם שכל האוטובוסים עם מספרי הרישוי הקרובים אליו הם B10Bים. כמו למשל 86-887-01 שאני רואה הרבה בקו 500 (חיפה-ק.שמונה). האם 86-885-01 אכן היה ה-B12B הראשון והנסיוני? האם יש לך תמונות שלו לפני הפיגוע?

אכן זה הנסיוני הראשון !

תודה על התיקון

פשוט הייתי בטוח שמדובר ב-B10B משום שהוא דמה ל-B10B כמו שתי טיפות מים! אם זכרוני אינו מטעה, המזגן שלו היה באמצע האוטובוס ולא בחלק האחורי ומקדימה לא הופיע הסמל של VOLVO עם הפס האלכסוני כמו ב-B12B האחרים אלא היה כתוב פשוט VOLVO כמו ב-B10B. מה גם שכל האוטובוסים עם מספרי הרישוי הקרובים אליו הם B10Bים. כמו למשל 86-887-01 שאני רואה הרבה בקו 500 (חיפה-ק.שמונה). האם 86-885-01 אכן היה ה-B12B הראשון והנסיוני? האם יש לך תמונות שלו לפני הפיגוע?
אכן זה הנסיוני הראשון !
אין לי תמונה שלו לפני הפיגוע. ביום הפיגוע הוא היה היחיד באגד מדגם זה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה