אווווו אין לי כוח

אווווו אין לי כוח

אני פשוט סחוטה סתם משתפת אותכם לא קורה משהו מיוחד, לא קורה כלום מיוחד אבל מה שבא לי הכי עכשיו זה להיכנס למיטה להתכסות ולישון ולהתעורר רק כשממש יספיק לי כבר לישון, ולא בגלל כל מיני אילוצים. מרגישה עכשיו לגמרי מרחפת, מנסה להיכנס לפוקוס ולא הולך לי. הלכתי לשטוף פנים וזה ממש לא עוזר. אולי אני אבריז היום ? אגיד שאני לא מרגישה טוב ? לא מסוגלת להחזיק את העיניים פקוחות בכלל.

empty smile

New member
מיטה נשמעת טוב

אבל צריך לסיים את יום העבודה קודם. אל תוותרי לעצמך. את יכולה לנצח את הלאות הזאת. יש מחוייבויות. מסגרת טובה לנו. עוזרת לנו. אחרת נלך לאיבוד. הלילה תשני כמו תינוק

אני לא מסוגלת להתרכז

ועושה לי נקיפות מצפון שאני סתם מסתלבטת פה למרות שזה לא קורה הרבה משום מה היום זה קרה מוקדם יותר מאשר בדרך כלל. רציתי לבקש לצאת מוקדם ושיורידו לי את זה בסוף החודש אבל זה נראה לי חוצפני מדי. במיוחד לאור איך שהשולחן שלי נראה. אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה אההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה חייבת להתעורר חייבת. להיכנס לפוקוס. בא לי ללכת לחצר עכשיו ולישון, אפילו על הריצפה. בא לי להיכנס מתחת לשולחן הגדול שלי ולישון על השטיח. בא לי להיות במיטה ושמישהו או מישהי ילטפו אותי ברוך ובעדינות, בגב, בשיער. להתפנק. בלי שום יסורי מצפון. בא לי להיות ברגע זה בדיוק באיזה אי טרופי, לשתות מיץ אננס טרי ולהתמכר לקרני השמש. בא לי להחליף את הראש שלי בראש אחר.

ELP

New member
את צריכה ספא!

מתוקה זה עוד מעט עובר, אין עוד הרבה. ואיזה יום אני אקח אותך לאיזה ספא, יפנקו אותך שם כמו שצריך. אוהב אותך
תחזיקי מעמד!

אין דבר מותק- עוד קצת ודי,

ותוכלי לחזור לחיים נורמאליים, עוד טיפונת, תנסי למשוך עוד קצת, ואלוהים יחזיר לך רק טוב אוהבת אותך נתי

תבריזי!! מהזה!!

גם לחזקים ביותר מביננו יש ימים חלשים ולרצי הספורט הכי אלופים יש ימי מנוחה היום את עייפה,סחוטה,הרוגה-את בד"כ עובדת במצבים כאלו בלי לבדוק אפשרויות עזיבה. היום מגיע לך לנוח!! מגיע לך שתשחררי! ואם את עכשיו שם ואת רואה את זה קומי ותלכי! אם את ישנה.. לילה טוב מתוקה
אוהבת אותך.

אותנטית

New member
ענת מתוקה מקווה שאת מרגישה עכשיו

טוב
גאה בך את אישה חזקה
אותנטית

כן...תודה לכם

המקלחון שלנו בבית ממש קטן, ואני נמנעת מלהתקלח עם עדן ביחד בגלל שהוא קטן. אבל היום לא יודעת, אולי מהעייפות, אולי מזה שהתגעגעתי לנשק אותה ככה במים, נכנסנו שתינו למקלחת, והתכופפתי אליה, והיא סיבנה לי את הגב, ועשתה לי ראסטות בשיער, ואני שאפתי אותה לתוכי, את העור המתוק הטהור הזה. אז עכשיו הרבה יותר טוב. תודה אוהבת אותכם

למעלה