אוהב??....כמה??....

גולוניס

New member
אוהב??....כמה??....

בתוכה של בריאה נפלאה שכמוך, ליבי אבד ולא מצא מנוח, בתוך העיינים שטורפות את גופך, נימצא פה לבד ,אני ,עבדך, זוכר את דעתי לפני שנה, דיעה כה שפלה ונמוכה, לא רוצה להיות בתוך האהבה, והזמן כמו דוחף,מכרסם במעטפת, אותה אחת שאת ליבי סוגרת, מהותך שברה את האבן האחרונה, שפתחה את ליבי לדרך חדשה, היסתכלי סביבך,מבעד לפתח ליבך, תראי אותי כאן שבוי למענך, כולם מודדים בעין חדה , את הגוף ,העיינים, אותך ילדה, חורטים במוחם פנטזיה קשה, איך היו משתמשים בך האישה, ומבטי אחר הוא ,בוחן את ליבך, רוצה ללמוד את תוכך, את נפשך.

tairon

New member
../images/Emo23.gifזה נשמע המון...

"ומבטי אחר הוא ,בוחן את ליבך, רוצה ללמוד את תוכך, את נפשך." זה מבט אהבה ..כתוב נפלא

מ ק ס י ם../images/Emo28.gif

מבטך שלך בה אל הלב אל העומק לחדור לנבכיה לאהוב את הפנימיות ואתה בה ראית יותר מעבר למבט,ועוד פנימה ונפשה היא שכבשה אותך.

Mוניk

New member
-יפה שלי- אם תרצי לדבר מחר אני חוזר

גולו מצאתי שהשיר הזה פשוט מקסים ועונה למילות האהבה שלך
יפה שלי
אם תרצי לדבר מחא אני חוזר אל הפינה החמה שבליבך תני שקט נפשי וכוח להמשיך לחיות את חיי לצידך רק חכי הלילה עוד צעיר דולקים אורות העיר ואין עוד אפלה הסתכלי הלילה כה יפה אותך אני רוצה תהיי לי לכלה- יפה שלי את כל מילות האהבה אקשור בסרט אתן אותן במתנה אתן גם ורד למענך אני אשכח את חולשותיי יפה שלי הכנורות יתנו לך הרגשה אחרת עוצם עיניי זאת אהבה עיוורת למענך אני אתן גם את חיי. תנסי להבין ובי להאמין אחרת לא אהבתי מלבדך אתן לך שקט נפשי וכוח להמשיך רק תני לי לחיות לצידך וחכי הלילה עוד צעיר דולקים אורות העיר ואין עוד אפלה הסתכלי הלילה כה יפה אותך אני רוצה תהיי לי לכלה- יפה שלי את כל מילות האהבה אקשור בסרט אתן אותן במתנה אתן גם ורד למענך אני אשכח את חולשותיי יפה שלי הכנורות יתנו לך הרגשה אחרת עוצם עיניי זאת אהבה עיוורת למענך אני אתן גם את חיי. מלים: זאב נחמה ביצוע: אייל גולן גולו אתה פשוט מקסים
מוניק

למעלה