אההההההה!!!

hasaroot

New member
גם אתה

u2 the eagles הנשרים the animals החיות the who מי? וזה גם הולך להפך: where is the kid? the rabbits show of dr Casper habarnash תנועות העיניים בזמן שחולמים

mmm

New member
אולי...

יום אחד המתרגמים יתרגמו בצורה נכונה... BY mE

בואנה את שרוטה

יש לי כמה דברים להגיד לך: נכון שחרקים הם לא מי יודע מה והכל אבל רק שתדעי זבזכותם יש לך חמצן לנשום! רוצה פירוט? קחי בכל מקרה: הרי החרקים מאביקים את הצמח נכון?! וכאשר מאביקים את הצמח זה מאפשר לו להתרבות......אם הוא מתרבה אז הוא יכול להפיק חמצן נכון....ואם יכחדו כל הצמחים רק` בגלל שאין חרקים שיאביקו אותם אז את נשמה שלי לא תוכלי לנשום.......

leeloo

New member
הכל טוב ויפה אבל...

לא אכפת לי, מצידי שיתרבו, שיאבקו שיעשו מה שהם רוצים, רק שלא יסתובבו אצלי בבית ושלא יעלו עליי או יכנסו לי לעיניים! זה הכל.... חוץ מזה אין לי שום טענות נגדם!

Black Star

New member
ת`אמת, זה לא ממש מדויק...

יש צמחים שלא מואבקים דווקא ע``י חרקים, ככה שאם החרקים ייכחדו (אין סיכוי, אבל זה כבר סיפור אחר) לא בהכרח כל הצמחים ייכחדו. ועדיין, זה פשוט לא טוב ופוגע בכל איזון הטבע וידא ידא, להכחיד לגמרי מין כלשהו. טוב, אני אפסיק לקשקש עכשו. יעלי. ``אני? אובססיבית?!!? לאאאאאאאאאאא``

kirk hammet

New member
אני בן

ואני לא מבין מאיפה לעזעזל קיבלת את הרעיון שאני בת אפילו כתבתי שונא חרקים ! לא משנה...

kirk hammet

New member
רגע רגע

איך יתוש מאבק את הפרחים !? או זבוב מניאק , שכל מה שהוא עושה זה להתלכלך בזבל ולהעביר מחלות , חלקן קטלניות גם לבני אדם (זבוב הצה צה האפריקאי שמעביר את מחלת השינה) ואלה הכי מטרידים

kirk hammet

New member
מה אני דוקטור !?

אני רק יודע שזה הורג עייפות כרונית באלאגנים בסוף מתים

leeloo

New member
גם שואב לא מזיק :cool:

ובכל מקרה, הדבר הזה שמושך חרקים, הסגול הזה נכון? מגעיל בצורה לא נורמלית! כל הזמן עושה רעש של בזזזזזזזזפשששששש...(הלך על החרק המגעיל) ויוצא עשן וריח רע! וזה גם עושה אור מעצבן! אז אני מציעה את השיטה הפשוטה והקלה להפעלה (רק היום בערוץ הקניות) שואב אבק!! go for it people! לילו

leeloo

New member
אאאאההה אבל הגבת למה שאני אמרתי!

גם אני אמרתי שזה לא עובד בכלל... תחפשי אפילו שאמרתי את זה... ואז ייעצתי להשתמש בשואב אבק! המצאת המאה! גם נגד אבק וגם נגד יתושים! שניים באחד!

flowr..

New member
אני יודעת...

הרעיון היה שאני מסכימה איתך, שאכן הדבר הסגול לא עובד, בנוסף לריח. flowr..

למעלה