אההההההה!!!

Black Star

New member
איחס איחס! הזדהות והבעת בחילה.

כן, גם אצלי הבית מלא בדברים מגעילים ומעופפים. זה פשוט מגעיל! אני ממש שונאת חרקים- אני לא רוצה שהם ימותו או משהו- אבל למה הם חייבים להיות כאלו מטומטמים? הם נדבקים לחלון, סנטימטר מאיפה שהם יש פתח החוצה (החלון פתוח) אבל הם מזמזמים כאילו הם תקועים בפנים. ואני צועקת עליהם, כאילו הם מבינים ``נו! צא, חרק מגעיל!!! ימינה, נו!!`` ומנסה לגרום להם לעוף החוצה. פעם זה עוד היו חרקים נורמלים, לא דברים שנראה כאילו הם יצאו מ- MIB או משהו.. אתמול ברחתי בצרחות מהחדר כי היה שם אחד מהחרקים שעושים קליקים שהם עפים, שזה הדבר הכי מגעיל בעולם. והוא עוד היה אדום, והוא עשה לי נחיתות אונס על המיטה, פיחס. ויש את הדברים הגדולים עם הרגליים, הם הכי דוחים... אה, וגם ירוקים!!! בקיצור אני מרגישה כמו באיזה סרט חייזרים. זה ממש מפחיד, אני כל הזמן צועקת על החרקים שיילכו. פיחס, אני רוצה רשתות לחלונות!!!

leeloo

New member
לי יש רשתות

אבל המניאקים הקטנים נכנסים בכל פעם שמישהו פותח את הדלת!!! כאילו זה הולך ככה: יתוש א`: ``נו, אז מצאת את האור הגדול כבר?`` יתוש ב`: ``הייתי פעם אחת במקום שבו היה אור גדול גדול אבל ראיתי פתאום משהו שחור גדול מתקרב אליי אז ברחתי החוצה!`` יתוש א`: ``אני אומר ששם בתוך הבית הזה מסתתר לו האור הגדול!`` יתוש ב`: ``אני מקווה! או הנה אני רואה טיפת אור גדול מאחורי הקיר הדק`` יתוש א`: ``יאללה התסערות!!`` יתוש ב`: ``יאללה אמא, אבא , דודה, סבתא, בן דוד, אחי, אחותי, סבי, דודי וכל השאר- יש אור!!`` יתוש א`: ``רגע... מה זה הרעש הזה?`` יתוש ב`: ``אני לא יודע, אבל זה מתקרב לפה!`` יתוש א`: ``רגע רגע אמא... אמא... ללללללללללאאאאאאא!`` יתוש ב`: ``אוי לא זה מגיע אליי.. לאן ללכת?! הצילללללללללווווווו!`` יתוש א`: ``עכשיו זה בא אליי! (מתעופף הלוך חזור אך ללא טעם) אמאאאאא אני באאאאאאא!`` ומאז הם חיים (או מתים) באושר ועושר בתוך שואב האבק בביתי..... יחי השואב, נגד היתושים המגעילים! לילו

mmm

New member
אבל...

מה את בשבילם, את בעצם איום, זאת אומרת הם איום עלייך, ואת נחשבת לאיום בניהם.... אז...למה את כל כך מפחדת?... BY mE

mmm

New member
למה?....

הם לא מגעילים, הם שונים..., את צריכה להבין שהם ובכן... קטנים ולא מזיקים, ולרוב גם לא גורמים נזק, אז למה הם מגעילים... ולרוב הם אוכלים חרקים מזיקים אחרים, חרקים שאת לא נפגעת מהם.... BY mE

leeloo

New member
איזה שנטי שורה עלייך! הלוואי עליי!

מבין את היצורים האלה... לא מפחד, לא נגעל.. יש עוד דברים שאתה יודע לעשות?! לא סתם...:) החרקים הם יצורים שלא התמזל מזלם בעולם והם נועדו לכך שאנחנו נגעל, הם יעלו עלינו ויממצו את דמנו, במקרה של יתושים, וכך הלאה... אבל באמת יפה שיש אנשים שמקבלים את היצורים החיים בצורה טובה ויפה, אני ממש מכבדת את זה, אבל כבד את זה שהם מגעילים אותי ואחרים רבים כמוני!

mmm

New member
מכבד...

כמובן שm מכבד, אבל גם מנסה להבין, ולהסביר, לא לכפות... מממ דעה... BY mE

לא מגעילים אלא שונים?!

באמת שיעשעת אותי. זה ממש נשמ כמו מן סיסמת ערוץ הילדים כזאת (או כמו איזשהו שלט שתלוי בחדר הדרכה במושב), משהו כמו: ``כל אחד שונה אבל שווה``. ועוד ג`וקים. עזבו. אני כנראה עייפה מדי.

למעלה