אהבה בלתי אפשרית!

The Cat Woman

New member
אהבה בלתי אפשרית!

יושבת וחושבת מה יהיה בלעדייך, בלי הברק בעינייך, בלי המתיקות של שפתייך. הגעגועים אותי עוטפים, הדמעות אותי חונקות, שפתי כבר יבשות ועיני כבר אינן בורקות. אותך אני אוהבת ולך יש אחרת. אתה אותי עזבת, לבד, נטושה, מופקרת. אותך לא אשכח לעולם תמונתך תהיה בליבי ממוסגרת. ©THE CAT WOMAN ד"א- מתחבא מאחורי זה סיפור עצוב, יש לזה משמעות...

more

New member
מן שיר סיפורי

את הרעיון של, אותך כתמונה ממוסגרת, אהבתי, השאר נדוש, ולא מחדש כלום כולם מרגישים ככה מתישהו..אז מה? המיוחד בשיר הוא שהוא מגיש דברים בצורה מחדשת, או מרתקת.. לדעתי את יכולה להפוך את זה למשהו טוב יותר אבל זו רק דעתי.. מור

Max California

New member
___

אני חייב לציין שאפשר להבחין במוטיב פרו - שרית חדדי..

The Cat Woman

New member
איזו העלבה! אוי ואבוי לי!

שרית חדד?! אתה לא מתבייש?! אני שונאת אותה בשבילי זה השיא שאפשר לספוג! לא עוד שרית בחיינו! הם גם ככה אומללים...
ודרך אגב- אני גם ככה סובלת מהידיעה שבין ליאור נרקיס לבין מוקי בחרו להביא לנו לבצפר, נחשו את מי? כן! את ליאור יקירנו (שיסתום את פיו ומהר). מור כדאי שתתרגלי לעובדה שהשירים שלי ושלך שונים לגמרי... את כל הזמן חושבת שצריך לשנות משהו- אני לא מאמינה בלשנות יצירות! אני כותבת דברים בהתפרצויות של רגש ואם זה מה שיוצא אז סבבה! אי אפשר לשנות את זה... ת´כלס, אני מצטערת אבל הביקורות שלך כבר ממש מעליבות, אני יודעת שזה בכוונה טובה אבל אם את מתכוונת להגיד לי בכל פעם שאני כותבת כאן יצירה שצריך לשנות אותה אז תחסכי ממני את התגובה! למרות שאני אוהבת לשמוע ביקורת אני לא אוהבת שאומרים לי שהיצירה שלי צריכה שינוי. זה כמו להגיד: היצירה שלך מסריחה, חסרת תוכן וטיפשית אבל הרעיון יפה... (כאילו מה- אני אמורה להתנחם בזה?)

more

New member
הוי..

מטערת מעומק לבי שכך גרמתי לך להרגיש.. זו כלל לא הכוונה.. אני תמיד מציינת שזו רק הדעה שלי, אני לא כופה על אף אחד את דעתי התגובה שלי היא אך ורק דעתי, איזו תגובה אחרת יכולתי לכתוב? בנוסף, אני לעולם לא שוללת הבעת רגשות אבל כפורום כתיבה יוצרת, אני מתייחסת לרוב הקטעים כאן כיצירות, וכל יצירה יכולה להשתפר.. ולתשומת ליבך, אני מעוניינת ביחס הדדי גם מהאחרים, לתת ביקורת על כתיבתי כך ששוב, אני מתנצלת מעומק לבי שפגעתי בך, בלי כוונה, מקווה שתסלחי לי.. מור

לדעתי..

לדעתי כל שיר הוא שיר אי אפשר להגיד שאיזשהו שיר הוא לא יפה. עצם זה שאדם ישב וכתב משהו זה כבר אומר שהוא כישרוני אם זה שיר טוב או לא זה כבר עניין של טעם.

more

New member
מוכתמת צודקת

זה עניין של טעם, ולכן אני מביעה רק דעה.. ובאמת שאני משתדלת שהדרך שבה אני מביעה תהיה כמה שיותר בונה, ולא פוגעת.. מור

אני לא מסכים.

אני רק אלטר אגו, אז מה אני יודע. אבל לדעתי שיר יכול להמדד אוביקטיבית, שאחרת.. אני וביאליק על אותו ענף, משירים זלזלים על החבר´ה. ביאליק הוא השראה לי אמת ויציב, מאז ומעולם אבל אני אקסטרווגנט אוראלי והוא סתם זקנצ´יק מופנם. ארר. לא.

more

New member
מושה - אגב ביאליק

אולי אתה תבין אותי.. לא זוכרת שום שיר של ביאליק, כי בשיעורי ספרות בזמן שלמדו כל מיני שירים שלו, אני דיפדפתי בספר וחיפשתי משהו שאני אוהבת.. וככה, כל שיעור הייתי קוראת את אותו שיר.. אתה מכיר את השיר שהולך משהו כזה..: "אי כוכב עליון.... ...מדוע רמיתני? איה הגמול לאמונת לב ולאמונתי אני? מנעורי כוכב ניגלה לי מול ביתי עינו קרצה.. אני אשמח אם תוכל להזכיר לי את כל מילות השיר, וגם את דעתך על השיר הזה.. מור

more

New member
ועוד משפטים שאני זוכרת

בהבטחת שווא אל תאמן אח ...רמאים הם וחנפים הם הבטיח שי עולמות.. וראה עד עתה רש אני ומסכן על אדמות.. משהו כזה??? הזיכרון שלי...לא מה שהיה פעם..

אוי ויי זמיר

אני לא זוכר דבר מהשירים שהזכרת. שעור הצהריים של ספרות הוקדש לשלאף שטונדה, את מבינה. אבל יש את ´צנח לו זלזל´ שמדבר על הנשירה מהישיבה, ויש את ´לא זכיתי באור מן ההפקר´ ויש ´הכניסני תחת כנפך´(מי אמר יחסים במשפחה?). ולשיר בראש הת´רד? - max california(נדמה לי) אמר את שהייתי אומר.

קסנדרה*

New member
מור - בהבטחות שוא - ח.נ.ביאליק

בהבטחות שוא - ח.נ. ביאליק בהבטחות שוא אל-תאמן, אח אל תבטח בכוכבים, רמאים הם וחנפים הם - גנבים שבגנבים ! מנעורי נגלה כוכב לי, מול ביתי עינו קרצה, וברכות שלח לי מעל עם פתקי זהב ארצה. ובעין ערומים רמז לי, הבטיח ש"י עולמות - וראה, עד-עתה רש אני ומסכן עלי אדמות. אי, כוכב עליון, עפעף פז ! מדוע רמיתני ? איה הגמול לאמונת לב ולאמונתי אני ? בהבטחות שוא אל-תאמן, אח, אל תבטח בכוכבים, ערומים הם וחנפים הם - גנבים שבגנבים ! מספר השירים של ביאליק - עמוד רפ"ח קסנדרה

Lyna

New member
_

זה נכון שכל שיר חשוב למי שכתב אותו ומביע רגשות אבל לדעתי מי שלא רוצה לקבל ביקורות אלא כותב רק בשביל להוציא רגשות צריך לכתוב למגרה כמו שאני הייתי עושה הרבה. ברגע שאתה מפרסם שיר בפורום (למשל) אתה בעצם מבקש ביקורות בכדי לנסות לשפר את דרך הכתיבה עצמה ואת זה אפשר ללמוד.

EYAL e19

New member
יו -שנים אני אומר את זה!!!!!

תרשי לי לחזק את ידיך אני איתך לאורך כל הדרך!! שירים אי אפשר לשנות אי אפשר לתכנן אי אפשר!! זה נכתב בשעת התפרצות של רגשות אל תוך דף הדמעות.. נמאס כבר...מהערות הטיפשיות,לא השקעתה לא חיברתה.. זה לא מוסיף כלום התומך הכי נלהב שלך אייל

more

New member
אייל

נדמה לי שזו בורות.. הכל אפשר ללמוד ולשפר ואם לא תנסה לא תדע כמה.. ברור שלרגשות יש חלק גדול ביצירה, אבל זה לא הדבר היחיד אם תגובותיי מפריעות לך, פשוט תאמר ולא אגיב לך, אין לי בעיה אם זה, אך לא אשקר, ולא אגיב תגובה שלא מגיעה מעומק לבי.. שלך מור

EYAL e19

New member
לא התכוונתי באופן ישיר אלייך

אני מחכה לתגובות שלך כל שבוע כי אני יודע שהם ישירות רק אני לא שלם לפעמים אם תגובות כמו שהזכרתי אל תיפגעי אייל

Max California

New member
___

מצטער. אבל רמת הקיטשיות שנשפכת מהשיר.. אני מרגיש כאילו מדובר על איזה קטע בריטני בעיבוד עברי.

למעלה