אהבה אמיתית

האישה שעבדה בשבילי לפני שלושים שנה הייתה אישה מקסימה ונהדרת שאהבתי אולי יותר מכל אדם אחר. הייתה לה אישיות חזקה שהשפיעה עליי כמעט מהרגע הראשון. היא מלאה עדינות, שמחה ורגשות. למשל פעם אמרה לי בטיפול שהיא מצטערת שאין לנו זמן לדבר על נושאים אישיים וזה ריגש אותי, ופעם היה לי מנהל עבודה שאהבה והיה אומר לי להוציא את הידיים מהכיסים אז אמרה שיש לו הומור של איש צבא. עד היום אני זוכר אותה היטב ומתגעגע אליה. היו לנו שיחות יפות גם על ספרים וגם על חיינו האישיים, ועשיתי בשבילה דברים: נתתי לה סיפורים שכתבתי, דאגתי לה כשהייתה חולה, וקניתי לה מתנה מיוחדת. היא לא רצתה לשמור אתי קשר, והצטערתי מאוד. עכשיו יש לי חברה גם כן מקסימה ונהדרת שאני מאושר אתה, אבל המטפלת הזו באמת הייתה משהו מיוחד במינו וחבל שלא השיבה לי אהבה.

ai27

Well-known member
חברה שלך באמת משהו מיוחד

היא נשארה חברה של אחד שכל הזמן מדבר על זאת מלפני 30 שנה...
זה נדיר

בגלל התגובה המעליבה והמזלזלת הזאת החלטתי לחסום אותך. גם בפרטי דיברת אלי לא יפה. אני מדבר עליה כי אני אוהב אותה.

הם בכלל לא על העץ. אני שמח שיש לי חברתי הנוכחית, ועצוב שהאישה שאהבתי עוד יותר בעבר לא רצתה אותי; אבל נראה שאין מה לעשות אלא להמשיך הלאה לחברות חדשות.

AI, אני מבקש להסביר לך שתגובתך העליבה אותי. אני אוהב מאוד את המטפלת מלפני 30 שנה והיא חשובה לי כאדם. הכרתי אותה במסגרת עבודה במשך ארבע שנים וראיתי אישיות נהדרת, ואני מאוד מתגעגע אליה. אפשר לאהוב הרבה אנשים ביחד. אני גם אוהב את משפחתי וזה לא מפריע לי לאהוב את החברה הנוכחית. אני מודע לכך שאולי לו הכרתי את המטפלת בדרך אחרת הייתי פחות אוהב אותה, אבל הרגשתי באופן מאוד אמיתי וחזק שהיא חשובה לי ושיש לה אישיות מיוחדת ויפה. אני מרגיש שאני אוהב אותה יותר מכל דבר אחר שהכרתי בחיים. היא הפגינה כלפיי בטיפול אישיות חזקה ומיוחדת במינה, שהשפיעה עליי בדרך אדירה כמו ששום דבר אחר לא הצליח להשפיע עליי. מה שענית לי נראה לי כזלזול ברגשותיי אליה.

ai27

Well-known member
AI, אני מבקש להסביר לך שתגובתך העליבה אותי. אני אוהב מאוד את המטפלת מלפני 30 שנה והיא חשובה לי כאדם. הכרתי אותה במסגרת עבודה במשך ארבע שנים וראיתי אישיות נהדרת, ואני מאוד מתגעגע אליה. אפשר לאהוב הרבה אנשים ביחד. אני גם אוהב את משפחתי וזה לא מפריע לי לאהוב את החברה הנוכחית. אני מודע לכך שאולי לו הכרתי את המטפלת בדרך אחרת הייתי פחות אוהב אותה, אבל הרגשתי באופן מאוד אמיתי וחזק שהיא חשובה לי ושיש לה אישיות מיוחדת ויפה. מה שענית לי נראה לי כזלזול ברגשותיי אליה.
הכל טוב ויפה,
אבל כשאתה מדבר על אהבתך הנצחית למטפלת עם החברה הנוכחית שלך
זה ממש משפיל.

מכיוון שהיא מסוגלת להבליג על זה,
היא וודאי אדם מאוד מיוחד.

זה לא משפיל בכלל. אני אוהב את המטפלת כאדם, והיא חשובה לי. עם החברה אני לא מדבר עליה יותר מאשר עם חברים אחרים, ואולי אף פחות. היא רק יודעת על המקרה. החברה הנוכחית באמת אדם מיוחד ונהדר, ואני משתדל להתמקד בקשר אתה ולשמור לעצמי את הזיכרונות היפים מהמטפלת אף שחבל לי שחברים טובים לא ממש רוצים לשמוע על חוויה כל כך חשובה לי. נאמר לי כבר שנשים לא אוהבות שהחבר שלהן מדבר אתן על נשים אחרות, ואני אכן נמנע מלדבר עליה עם החברה שלי.

חברתי באמת אישה נהדרת: מאוד שלווה, עדינה וחמודה. יש לנו יחסים יפים מאוד, אנחנו שומעים מוזיקה ביחד ואוכלים ארוחות ביחד בבית ולפעמים הולכים למועדון ביחד. היא סובלת ממחלת פרנויה ממושכת, ואני משתדל לעזור לה. היא אוהבת אותי וסומכת עליי כשאני דואג לה, וזה מחמיא לי. הוריה מתו עליה לפני כמה שנים, היא מתקשה לבטא את צערה אבל שנינו יודעים שאמה הייתה אישה מאוד טובת לב שמאוד עזרה גם לי. חבל לי שהאם החליטה שלא לספר לי את האמת אודות מחלתה לפני שמתה. היא אמרה שאינה חולה, כשלמעשה הייתה במצב קשה מאוד. עכשיו חברתי בקשר טוב עם האחים שלה.

יצרתי ציור מופשט שלי ושל חברתי, וציור מופשט של עובדת ההשמה שאהבתי ושל הפסיכולוג הקליני שהתעלל בי בגללה.

למעלה