אדידס

starflyer

New member
אדידס ../images/Emo45.gif

איפה אפשר להשיג חולצות קצרות או ארוכות (סווטצ´רים) עם הסמל (מן פרח כזה..) הישן של אדידס ! תודה על העזרה

The Charmd One

New member
פרח../images/Emo35.gif את מתכוונת

למשולש הזה עם הפסים? נאמ נאמ...תשוב- מאיפה את/ה? כי יש בהדר מלא סווטצ´רים כאלה ארוכים עם ריצ´רץ ומכנסיים תואמים..אבל אויי כמה זמן לא הייתי בהדר

starflyer

New member
הדר?

איפה זה נמצא בידיוק? זה גם נשמע כמו חנות לבנות..? זה גם לבנים נכון?! (כי אני בן
) מה עוד יש שם?

The Charmd One

New member
חחח זאת שכונה...

בחיפה..בעיר למטה..יש בה די הרבה ערבים וקרוב לשם היה פיגוע אז בגלל זה אני לא הרבה שם.. אז זה הרבה רחובות עם הרבה חניות..וואנבי שינקין כזה..חח..ואממ כן יש גם לבנים נראה לי.. אבל אם אתה לא מחיפה והסביבה..

pinky_unna

New member
הא?

המקום הזה הוא אחד המקומות היותר עלובים שקיימים ואני ממש לא ממליץ לאף אחד ללכת לשם במטרה לחפש בגדים מה שכן אם אתם מחפשים כל מיני אנשים מפחידים לצלם אז זה המקום אלעד

pinky_unna

New member
היום יש בכל חנות שניה

אני דיי אוהב ת´סווצ´רים של קאסטרו אבל לא הייתי קונה אותם כי זה די מעצבן לגלות שמליון אנשים אחרים לובשים בגד זהה לזה שקנית לפני יומיים אלעד

Gisele

New member
חחחחח תגידו מה נסגר איתכם?

אז מה אם הבדר היה פיגוע? אתם יודעים בכמה עוד מקומות היו פיגועים? נכון לא הכי סימפטי להסתובב שם בגלל המצב אבל מצד שני איפה כן סימפטי להסתובב? ברחוב קינג גורג בת"א איפה שהיה לפני פחות מחודש פיגוע? לגבי הדר, מקום נחמד אפשר למצוא שם דברים אבל סך הכל זה לא הכי איכות יש שם חנויות נחמדות כמו קפה והמשביר וכל מיני בוטיקים אבל יש גם חנויות סתם מעפנות אני באופן אישי מעדיפה איכות יותר

starflyer

New member
הנה

תמונה קטנה שמצאתי עם הסמל הישן של אדידיס משהו כזה

The Charmd One

New member
אההה......

זה כנראה ממש ישן..בקושי ראיתי כאלה..יש רק את ה"חדש" חח המשולש הזה..

היי

ראיתי את זה באיטליה... במילאנו... בטח אם יש חנות אדידס יהיה, בכול מקום אחר ממש לא... גמני מחפשת את זה! נסה להזמין מהאתר... מה גם שאני ממש מחפשת אדידס בצבעים פחות שבלוניים ובנאליים!

למעלה