אבא שלי אנס בחורה אז גם אני ואחמד אנסנו אותה

עלינו עליה אחד אחר השני. היא לא התנגדה , היא שיתפה פעולה.
ואתם מחלקים להם סיוע הומניטרי?
סיוע הומניטרי :) :) :) :) :) :) :) :)
מדינה מטומטמת עם אזרחים עוד יותר מטומטמים :) :):):):):):):):):):)
תגידו אין בכם בושה?
יודעים מה הייתי עושה לכל מיפלץ שהודה שאנס בחורה יהודיה ישראלית ? הייתי חותך לו הזין שם אותו בפה שלו ויורה בו בראש וכמובן מצלם את האירוע .
סיוע הומניטרי אתם חברה לא שפויה .משהו אצלכם בציבור היהודי לא נורמלי. ההתנהגות שלכם אינה התנהגות נורמלית.
סיוע הומניטרי? לחלאות האלה? למפלצות האלה? מצאו במנהרות שוקולדים וסיגריות מרלבורו .
אני לא אבכה כי בכי מסוכן לבריאות. אני יורק עליכם בגועל נפש וצוחק עליכם בכיף. :):):):):):):):):)
לקחתי את הסרטון המזוויע הזה של ה3 דקות שבו מראים 5 תצפיתניות נלקחות לשבי והוספתי אותו לסרטון בו מודה המחבל הכלוא בישראל שאבא שלו הוא ואחמד אנסו בחורות ישראליות והופך אותו לקובץ וכתוב שם וממשל ביידן מכריח את הממשלה בישראל לספק לאנסים האלה ברצועה סיוע הומניטרי ויש אלפי אנסים כאלה ברצועה שלא נתפסו אז תחשבו טוב טוב בנובמבר כשאתם הולכים לקלפי לבחור בממשל המטומטם והאנטישמי הזה.
את הקובץ הזה נתרגם ל200.000 כרטיסי USB ונשלח אותם ליהודים אמריקאים שתומכים במפלגה הדמוקרטית האמריקאית.
זה המעט שאני יכול לעשות למען חיילי וחיילות צה"ל שנאנסו פעם אחר פעם ואין בישראל מישהו אחד שאכפת לו מהן וכל משאית סיוע שנכנסת לרצועה מחללת אותן עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם.

DANIAVNI

Well-known member
תגידו אין בכם בושה?
יודעים מה הייתי עושה לכל מיפלץ שהודה שאנס בחורה יהודיה ישראלית ? הייתי חותך לו הזין שם אותו בפה שלו ויורה בו בראש וכמובן מצלם את האירוע .
סיוע הומניטרי אתם חברה לא שפויה .משהו אצלכם בציבור היהודי לא נורמלי. ההתנהגות שלכם אינה התנהגות נורמלית.
סיוע הומניטרי? לחלאות האלה? למפלצות האלה? מצאו במנהרות שוקולדים וסיגריות מרלבורו .
אני לא אבכה כי בכי מסוכן לבריאות. אני יורק עליכם בגועל נפש וצוחק עליכם בכיף. :):):):):):):):):)
לקחתי את הסרטון המזוויע הזה של ה3 דקות שבו מראים 5 תצפיתניות נלקחות לשבי והוספתי אותו לסרטון בו מודה המחבל הכלוא בישראל שאבא שלו הוא ואחמד אנסו בחורות ישראליות והופך אותו לקובץ וכתוב שם וממשל ביידן מכריח את הממשלה בישראל לספק לאנסים האלה ברצועה סיוע הומניטרי ויש אלפי אנסים כאלה ברצועה שלא נתפסו אז תחשבו טוב טוב בנובמבר כשאתם הולכים לקלפי לבחור בממשל המטומטם והאנטישמי הזה.
את הקובץ הזה נתרגם ל200.000 כרטיסי USB ונשלח אותם ליהודים אמריקאים שתומכים במפלגה הדמוקרטית האמריקאית.
זה המעט שאני יכול לעשות למען חיילי וחיילות צה"ל שנאנסו פעם אחר פעם ואין בישראל מישהו אחד שאכפת לו מהן וכל משאית סיוע שנכנסת לרצועה מחללת אותן עוד פעם ועוד פעם ועוד פעם.
השאלה איננה "מה מגיע להם" כי זה לא רלבנטי
השאלה הנכונה, מהי התגובה הכי נכונה מצידנו,
על התגובה להיות
מרתיעה ויוצרת שינוי מחד
אך מאידך, חייבים לחשוב על מה העולם יחשוב עלינו .

evglev1

Well-known member
מנהל
על התגובה להיות
מרתיעה ויוצרת שינוי מחד
ושני הדברים מתנגשים, כדי להרתיע צריך לגרום להם רעב וצמא כמו במדבר סהרה בימי הביניים, אבל כדי שהעולם לא ישנא אותנו עוד יותר ובעיקר כדי שלא ינקוט נגדינו סנקציות ואמברגו אנחנו חייבים לספק סיוע הומניטארי לאנשים שהאוכל היחיד שמגיע להם לאכול זה גללים והשתייה היחידה שמגיעה להם לשתות זה שתן.

על התגובה להיות
מרתיעה ויוצרת שינוי מחד
בוא נחשוב באמת מה העולם חושב עליכם כעת? מה חושב האבא בהולנד או בגרמניה או בפראנסה או בשד יודע איפה האבא לנערה הבת שלו עכשיו כשהוא רואה את המוסלמי המפלץ מסביר בקור רוח מה הוא עשה לנשים יהודיות .
הוא יחשוב שאתם מדינה לא נורמלית עם מערכת צבאית ומשפטית לא נורמלית כשהוא נחשף לזוועה שיצרה היועמש"ית דאמרה שנקניקיות זה לא מספיק כי צריך ירקות וויטמינים במזון שלהם.
מה תחשוב האישה שרואה א הריאיון הזה עם הנוח'בה שמודה שאנס ורצח יהודים רק בגלל שהם יהודים והוא חי ולא מת? האשה שרואה את הריאיון הזה בכל מקום על הכדור?
אם אתה חושב שהתגובה של שלטונות ישראל למרצחי הנוח'בה הזאת היא תגובה נורמלית אזי שמשהו איתך בראש לא בסדר.
אני מבין שאתם עם מטומטמם שמתעקש להוכיח שאתם מוסריים אבל העולם לא רואה אתכם כך. עובדה שבהאג אתם נאשמים בג'נוסייד חחחחחחחחחחח.
המחשבה שלך מה העולם יחשוב עלינו היא ה6.10. עוד לא השתחררת מהטמטום של אסון אוסלו.

DANIAVNI

Well-known member
בוא נחשוב באמת מה העולם חושב עליכם כעת? מה חושב האבא בהולנד או בגרמניה או בפראנסה או בשד יודע איפה האבא לנערה הבת שלו עכשיו כשהוא רואה את המוסלמי המפלץ מסביר בקור רוח מה הוא עשה לנשים יהודיות .
הוא יחשוב שאתם מדינה לא נורמלית עם מערכת צבאית ומשפטית לא נורמלית כשהוא נחשף לזוועה שיצרה היועמש"ית דאמרה שנקניקיות זה לא מספיק כי צריך ירקות וויטמינים במזון שלהם.
מה תחשוב האישה שרואה א הריאיון הזה עם הנוח'בה שמודה שאנס ורצח יהודים רק בגלל שהם יהודים והוא חי ולא מת? האשה שרואה את הריאיון הזה בכל מקום על הכדור?
אם אתה חושב שהתגובה של שלטונות ישראל למרצחי הנוח'בה הזאת היא תגובה נורמלית אזי שמשהו איתך בראש לא בסדר.
אני מבין שאתם עם מטומטמם שמתעקש להוכיח שאתם מוסריים אבל העולם לא רואה אתכם כך. עובדה שבהאג אתם נאשמים בג'נוסייד חחחחחחחחחחח.
המחשבה שלך מה העולם יחשוב עלינו היא ה6.10. עוד לא השתחררת מהטמטום של אסון אוסלו.
האמת שאין דרך לצפות מראש מה יותר חשוב .
בשני המקרים צריך להמר
ומבחינה מסויימת זה הימור יותר גרוע ממפעל הפיס
כי במפעל הפיס אתה לפחות יכול לזכות
כאן, מה שלא תעשה, התוצאה תהיה גרועה
ותמיד יהיה חוכעם שיגיד שהיה צריך אחרת

ובתרגום של איזשהו פתגם רוסי
"תבחר סתם או תשקול בנחת בסופו של דבר ייפתחו לך את התXת.."

*ואם ייבגני קורא נשמח למקור ולתרגום טוב יותר
המקור : גולוסוי נייה גולוסוי פסיו ראוונו פלוצ'יש חוי.

האמת שאין דרך לצפות מראש מה יותר חשוב .
בשני המקרים צריך להמר
ומבחינה מסויימת זה הימור יותר גרוע ממפעל הפיס
כי במפעל הפיס אתה לפחות יכול לזכות
כאן, מה שלא תעשה, התוצאה תהיה גרועה
ותמיד יהיה חוכעם שיגיד שהיה צריך אחרת

ובתרגום של איזשהו פתגם רוסי
"תבחר סתם או תשקול בנחת בסופו של דבר ייפתחו לך את התXת.."

*ואם ייבגני קורא נשמח למקור ולתרגום טוב יותר
המקור : גולוסוי נייה גולוסוי פסיו ראוונו פלוצ'יש חוי.

עוד פעם אתם שבויים בקונספט אוסלו. קונספט התבוסתנות.
אתם חברה תבוסתנית.
תראו כמה הומנים אתם נלחמים במוסריות יתר מהפחד מה העולם יחשוב עליכם.
למי אכפת מה העולם יחשוב עליכם? העולם יחשוב עליכם חודש שנה את מי זה מעניין.
התגובה למפלצי הנוח'בה צריכה להיות מוות . כל מי שנתפס צריך להיות מוצא להורג ומי שבחקירה הודה שאנס יהודיה או כמה צריך לארגן לסרטון ההודאה שלו את כריתת הזין שלו תחיבתו בתוך הפה שלו ויריה בשידור חי בראשו של המפלץ ולהעיף מיליון יו אס בי ברחבי הרצועה למען יראו וייראו המפלצות. כמו כן יש להפיץ בראשורים הקוראים להם לנוס למצרים כי כל מי שישאר ברחבי הרצועה יישרף חי. לבצע להם הדגמה מה זה הרקולס מוריד 150 חביות קוקטייל של דלקים שונים כולל זרחן על איזור מאוכלס באדם. ולהסריט להם את זה כשרואים לפידים חיים רצים רצים עד שנופלים וריח הצחנה מתפשט בכל האיזור.
ואז לפחות לעולם תהיה סיבה לשנוא אתכם לפחד מכם ולשתוק.
ברגע שאתם מגלים חולשות אנושיות העולם מתנפל עליכם כי ככה זה בטבע.
ברגע שאתם משתגעים על אמת העולם ישתוק מהפחד.
למשל דוגמה לרפיסות המחשבתית שלכם לתבוסתנות שלכם. השופט בהאג היה צריך להיות כרגע בגהינום. המוסד היה צריך להוריד אותו. כי מה שטוב למדען אטום אירני שעובד על הפצצה שתחסל את מדינת ישראל שחוסל בפצצה שחוברה למכוניתו בעודו נוהג בה למקום עבודתו טוב גם לזבל מהאג שחותר לחיסול מדינת ישראל.
זה טרור אנטישמי נגד העם היהודי ונגד מדינת ישראל והעונש על כך חיסול ממוקד.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תגידו אין בכם בושה?
תראה. מה שממשלת ישראל עשתה הוא מעשה נגוע, שיצר פלונטר בלתי פתור שיניב מן הסתם תוצאה רעה מאד.
לעומת זאת, אליעזר יוסיאן הציע רעיון הפוך לגמרי.
"ביום המחרת לאירוע, תשמיד 50,000 עזתים ולמחרת. תפיץ תמונות נוראות מיום האירוע. וכך, כשאתה מכה על הברזל החם, איש לא יעז לטעון נגדך טענות כאלה ואחרות.

אבל כשאתה ממסמס את הזמן. פועל באזור כלשהו. עוזב אותו, מתקדם הלאה ומקווה שהחמסניקים לא ישובו למקום שטופל כבר? זהו הדשדוש, ומכאן גם עולות הדרישות "מהעולם" שתדאג לספק למסכנים מזון ותרופות וכיו"ב ובינתיים אנו גם סופגים אבדות מיותרות.

מעבר לכך, ככל שעובר הזמן, גם דעת הקהל העולמית הופכת להיות אנטישמית והנה... הפסדנו את הכל.

אבל בוא. גם הצהרת הראש (האשם בכל), היא מטורפת. הוא הכריז על 2 יעדים למלחמה הזו, והוא ידע ויודע שהם לא יתגשמו: לא יהיה חיסול מוחלט וניצחון מוחלט של החמאס ויום השבת החטופים רק הולך ומתרחק.
אז במקום שיואיל ויאמר שתחזיותיו היו שגויות וכעת יש לחתור למימושם של יעדים אחרים, הוא בוחר בדשדוש, בעוד ועוד הרוגים ומי יודע כמה פצועים.
בהנחה שהנוסחא של 7 פצועים על כל הרוג הייתה ונותרה נכונה, הרי שאם יש לנו כ-300 הרוגים... הרי שיש לנו כבר היום מעל ל-2100 פצועים.

תראה. מה שממשלת ישראל עשתה הוא מעשה נגוע, שיצר פלונטר בלתי פתור שיניב מן הסתם תוצאה רעה מאד.
לעומת זאת, אליעזר יוסיאן הציע רעיון הפוך לגמרי.
"ביום המחרת לאירוע, תשמיד 50,000 עזתים ולמחרת. תפיץ תמונות נוראות מיום האירוע. וכך, כשאתה מכה על הברזל החם, איש לא יעז לטעון נגדך טענות כאלה ואחרות.

אבל כשאתה ממסמס את הזמן. פועל באזור כלשהו. עוזב אותו, מתקדם הלאה ומקווה שהחמסניקים לא ישובו למקום שטופל כבר? זהו הדשדוש, ומכאן גם עולות הדרישות "מהעולם" שתדאג לספק למסכנים מזון ותרופות וכיו"ב ובינתיים אנו גם סופגים אבדות מיותרות.

מעבר לכך, ככל שעובר הזמן, גם דעת הקהל העולמית הופכת להיות אנטישמית והנה... הפסדנו את הכל.

אבל בוא. גם הצהרת הראש (האשם בכל), היא מטורפת. הוא הכריז על 2 יעדים למלחמה הזו, והוא ידע ויודע שהם לא יתגשמו: לא יהיה חיסול מוחלט וניצחון מוחלט של החמאס ויום השבת החטופים רק הולך ומתרחק.
אז במקום שיואיל ויאמר שתחזיותיו היו שגויות וכעת יש לחתור למימושם של יעדים אחרים, הוא בוחר בדשדוש, בעוד ועוד הרוגים ומי יודע כמה פצועים.
בהנחה שהנוסחא של 7 פצועים על כל הרוג הייתה ונותרה נכונה, הרי שאם יש לנו כ-300 הרוגים... הרי שיש לנו כבר היום מעל ל-2100 פצועים.

ממשלת ישראל? מה עם המטכ"ל? שכחת שכבר כמה עשורים מה שאומר הצבא קדוש אצל הדרג המדיני?
זה לא רק ממשלה וראש ממשלה שברור שיש בהם אשמה אבל לא רק הם האשמים. הצבא ,צה"ל המטכ"ל הרקוב הזה מתבוסתנות אסון חרבון אוסלו ובוגרי אוניברסיטת הרווארד שקרן וקסנר מממנת אותם .
שים לב ותקן אותי אם אני טועה בפוסט שלך אתה לא מזכיר כלל את צה"ל .
אז איך אני יכול להתייחס לדבריך ?
ואתה כל כך טועה בקשר לנתניהו. נתניהו לא מנהל את המלחמה הזאת. מי שמנהל את המלחמה הזאת אלה האמריקאים. סוכני הסי איי אי ומחלקת המדינה. גנץ ואייזנקוט והרצי הלוי וגם גלנט הם שואבי המים וחוטבי העצים של הממשל האמריקאי .
לכן כל מה שאתה כותב כאן זה כתב אשמה נגד נתניהו בלבד ואני לא אוכל את התעמולה הזאת.
יש לי שק מלא טענות נגד נתניהו והממשלה שלו אבל לא במישור עליו אתה מדבר.

evglev1

Well-known member
מנהל
ממשלת ישראל? מה עם המטכ"ל? שכחת שכבר כמה עשורים מה שאומר הצבא קדוש אצל הדרג המדיני?
זה לא רק ממשלה וראש ממשלה שברור שיש בהם אשמה אבל לא רק הם האשמים. הצבא ,צה"ל המטכ"ל הרקוב הזה מתבוסתנות אסון חרבון אוסלו ובוגרי אוניברסיטת הרווארד שקרן וקסנר מממנת אותם .
שים לב ותקן אותי אם אני טועה בפוסט שלך אתה לא מזכיר כלל את צה"ל .
אז איך אני יכול להתייחס לדבריך ?
ואתה כל כך טועה בקשר לנתניהו. נתניהו לא מנהל את המלחמה הזאת. מי שמנהל את המלחמה הזאת אלה האמריקאים. סוכני הסי איי אי ומחלקת המדינה. גנץ ואייזנקוט והרצי הלוי וגם גלנט הם שואבי המים וחוטבי העצים של הממשל האמריקאי .
לכן כל מה שאתה כותב כאן זה כתב אשמה נגד נתניהו בלבד ואני לא אוכל את התעמולה הזאת.
יש לי שק מלא טענות נגד נתניהו והממשלה שלו אבל לא במישור עליו אתה מדבר.
ונתניהו עצמו לא סוכן CIA?

ונתניהו עצמו לא סוכן CIA?

מצידי תכנה אותו איך שאתה רוצה.
מה שאני מבין שנתניהו אינו מנהיג הימין ואינו שולט במלחמה ובמצב וצריך מהר להחליף אותו במי שיגרש את האמריקאים מישראל ויבטל את כל הסכמי הסחר הכלכלי הצבאי והמדיני עם מחלקת המדינה.
נתניהו חייב לעוף מהשלטון בישראל כי כרגע הוא הפך להיות לנזק ולא לתועלת.

תגידו אין בכם בושה?
ביבי נתן להם להיכנס,תתעורר חתיכת דפקט.

ביבי נתן להם להיכנס,תתעורר חתיכת דפקט.

למה אתה מקלל. ? תכנס ותערוך ותוריד את המילה דפקט. ביבי שמיבי יש לכם ביביפוביה שהיא מחלת נפש ידועה בקרב הגנטיקה השמאלנית.
ביבי הוא האשם האחרון. לפניו יש פושעי מלחמה מאוסלו. גם ביבי אשם אין בכך שאלה אבל אשמתו אינה אשמת מפקדי הצבא.

evglev1

Well-known member
מנהל
תגידו אין בכם בושה?
טוב שאתה מודה שסיוע הומניטארי זאת דרישה של הנשיא שלך ולא רצון של ראש הממשלה שלנו.

טוב שאתה מודה שסיוע הומניטארי זאת דרישה של הנשיא שלך ולא רצון של ראש הממשלה שלנו.

זה ידוע שממשל ביידן הוא האחראי על הכנסת הסיוע לרצועה. אני לא צריך להודות במשהו שהוא ברור מאליו.
השאלה היא למה נתניהו הסכים להכניס לרצועה סיוע? זאת תבוסתנות שמאלנית נוסח חרבון אסון אוסלו וזה כבר נמאס עלי.
הציבור שלכם השתחרר מה 6.10 והוא חי את ה7.10.
לצערי הזרגים המדיניים שלכם והזרגים הצבאיים שלכם במטכ"ל חיים עדיין את ה6.10 ולכן צריך העם לצאת לרחובות ולהפיל את הממשלה העלובה והתבוסתנית הזאת לחסל את השמאל האנרכיסט פשוט מלחמת אזרחים ולקח את השלטון בכוח ולתת אותו למנהיג שיאמר חרא על אמריקה שיסגור את השגרירות האמריקאית בירושלים יגרש את כל אנשי הסי איי אי המרגלים בחזרה לאמריקה ויאמר לאמריקאים לממשל ביידן נמאסתם עלינו ואם צריך נשתמש בפרחי השלום מדימונה .
לתפוס את כל מי שהיה אחראי במטכ"ל לכך שמ-6.30 בבוקר ה7.10 עד ל14.30 לא היה צבא בעוטף הנגב המערבי ולהוציא אותו להורג בעוון בגידה בממשלה וסיוע לאויב ברצח אונס חטיפות.

למעלה