אמצעי תשלום ומסמכים סחירים

limorlim

New member
אמצעי תשלום ומסמכים סחירים

את"א - אלימלך וסטרייך מישהו לקח את הקורס? קשה? קל? האם כדאי לקחת אותו בהנחה שאני ניגשת רק למועד אחד?

bignono

New member
הקורס הכי קשה שהיה לי בתואר...

המרצה מקסים, אבל אישית לא התחברתי לחומר. הדרישות מאוד מאוד גבוהות במבחן. לא הייתי מהמרת על מועד אחד. יתכן שתזדקקי למועד נוסף... בהצלחה

sacrament

New member
קורס נוראי

אחד המרצים הכי נחמדים בפקולטה. אבל למרבה הצער יש יחס הפוך בין הנחמדות שלו לאיך שהוא מלמד. הוא פשוט מקריא מהמצגת...ולא ממש מבינים משהו... אם לומדים כמו שצריך אפשר להוציא ציון טוב. אבל לא תמיד מבינים בהתחלה מה הולך, החומר די צריך לשקוע, כי יש הרבה מונחים חדשים.

bignono

New member
עוד באותו עניין ../images/Emo13.gif

נדרשת השקעה רבה במהלך הסמסטר (יש גם עבודות) וקשה מאוד ללמוד ולהפנים את החומר רק במהלך תקופת הבחינות. המבחן בספרים סגורים והחומר דורש הבנה ולא רק שינון... אם אין לך היכרות מוקדמת עם החומר - יהיה לך מאוד קשה. אולי כדאי לך להביט במצגת לדוגמא ולראות איך את מתחברת אליה. הלפטופ שלי מת, אז לא נשארו לי הקבצים, אבל אולי אנשים נחמדים בפורום יבואו לעזרתך. בכל מקרה, לדעתי נוכח ההשקעה - הקורס לא שווה את 3 הש"סים שהוא מעניק, נחמד ואכפתי ככל שיהיה המרצה. למה שלא תקחי את הקורס האחר של ווסטרייך "שליטת האישה בנכסיה"? החומר הרבה יותר קל, זה תחום המומחיות של ווסטרייך ולי אישית השיעורים אפילו היו מעניינים. הוא גם נותן שאלות מנחות וחוזר עליהן במבחן... המבחנים בשליטת האישה כמעט תמיד מבוססים על שאלות ממבחנים משנים עברו, כך שאין הפתעות במבחן.

BlackUnicorn

New member
לברוח ומהר.

בעצה של מישהו לקחתי את הקורס הזה, ואחרי חצי שעה (!!!) בקורס ביטלתי אותו ולקחתי קורס אחר. נורא נורא נורא. הקורס פשוט מזעזע מכל בחינה שהי.. איכשהו וסטרייך לוקח מצגות שנראות פשוטות ומסבך אותן.. ובגלל שהמבחן הוא עם חומר סגור - זה נראה לי כמו אחד הקורסים הנוראיים ביותר.

limorlim

New member
ואם אני לומדת גם חשבונאות

זה לא יותר קל להבנה? אני שוקלת לקחת את הקורס כי הוא מסתדר לי פיקס במערכת (במקום קורס אחר שיוצר לי חלון נוראי...).

BlackUnicorn

New member
תנסי שיעור אחד, מקסימום תחליפי לקורס הזה.

אין לי מושג מה המשמעות של הלימודים בחשבונאות.

הייבי

New member
תגידי מה הקורס האחר

אולי מישהו ידע להגיד אם הוא יותר גרוע?

limorlim

New member
הקורס האחר לא קל אבל גם לא קשה...

אבל החסרון הגדול שהוא יוצר לי חלון ענק במערכת... בכל מקרה, קיבלתי דעות לכאן ולכאן - כנראה שאקח אותו אלא אם יצוץ פתרון אחר לפתע. תודה לעוזרים

Big Red

New member
דעתי -

אם עברת יסודות ומדידה - הכל קטן עליך (מישהו אמר מבחן במדידה מחר ? :O ). חוץ מזה סמכי על מה שאמרתי לך, אין שום סיבה שתתקשי בקורס אם תפעלי לפי ההוראות (מה גם שאת כבר יודעת מה זה "ניכיון שיקים" ואפילו מה הנוסחא :))) ). אגב, סתם שתדעו, הקושי (שלטעמי גם לא כזה מהותי, אולי רק בהתחלה), נובע יותר מדרך ההוראה בקורס. מי שלמדה עם ווסטרייך "דיני משפחה" יודעת שהקורס היה "קשה" לא פחות. החוכמה היא לא להכנס לשוק אלא לעקוב אחריו כל הזמן, לעצור כשמשהו לא ברור ופשוט לשאול שאלות, הוא יותר מישמח לענות. מעבר לכך, אם זכרוני לא מטעה אותי, הוא מלמד לפי הספר הישן של זוסמן, כך שבמידת הצורך תמיד ניתן לבדוק שם נקודות לא ברורות. בקשר לעבודה - עד כמה שאני זוכרת היא היתה דיי שטותית, ובמקרה שלנו בהיקף מצומצם של 5 נקודות. (אה וכן.. זו "אני".. אם עדיין לא ניחשת :) ).

למעלה