סקר המסגרות הארצי - 2012

• פותח הנושא muga
  • פורסם בתאריך

muga

New member
סקר המסגרות הארצי - 2012

תקופת הרישום לגני הילדים בדיוק מתחילה בימים אלו
גנים טובים ומבוקשים עוברים מתמלאים מאוד מהר אז כדאי להזדרז
זה הזמן לערוך סקירת גנים מחודשת בכל הארץ כדי לעזור להורים אחרים להחשף למסגרות שונות, ללמוד מהניסיון שלנו ולקבל נתונים אובייקטיביים/סובייקטיבים מהורים אחרים על גנים ספציפיים. בשנה שעברה ערכנו סקר גנים דומה שהצליח לעזור להרבה הורים - לחצו כאן
נשמח באם תוכלו לעזור לנו במילוי השאלון הנ"ל עבור שרשור שישמר ב"הודעות נבחרות" ויוכל לעמוד לטובת אמהות אחרות. כתגובה להודעה זו יופיעו כותרות עם ציון איזורי מגורים, נודה לכן באם תוכלו לענות על השאלון בהתאם לעיר שבה אתם גרים. צריך לשרשר את הגן לאיזור המגורים שלו (כלומר לפתוח את ההודעה של איזור המגורים וללחוץ על "הוסף תגובה"), ולכתוב בשורת הנושא של ההודעה את שם המסגרת (גן, משפחתון,פעוטון, גן ללא גן, מטפלת וכו') והעיר. לדוגמא: ""גן סביונים, אשדוד" "גן" – מתייחס לכל מסגרת שהיא
בנוסף, מצורפים כאן מאמרים לעזרתכם -
איך לבחור גן?
איך לבחור מטפלת? נשמח אם תוכלו לפרט ככל האפשר על הגן, ואם תרצו תוכלו להעזר בשאלון המצורף
שם הגן/משפחתון:
מיקום+ טלפון:
סוג הגן (פרטי, עיריה):
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?):
מחיר:
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת:
חוגים:
טווח גילאים בקבוצה:
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים):
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?),
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?):
האם יש חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ?
האם האוכל מבושל במקום? מגיע מקייטרינג? האם הוא איכותי לטעמכם? מגוון?
טלויזיה יש/אין:
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות):
האם ניתן להגיע בהפתעה?
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ):
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה):
ולסיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן:
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות):
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן:
הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): תודה על שיתוף הפעולה

muga

New member
צפון

מתייחס ל - חיפה וחוף הכרמל קריות עכו-נהריה הגליל, העמקים, טבריה והסביבה עמק יזרעאל כרמיאל, הסביבה והמושבים

גנון 2000 קרית מוצקין

שם הגן/משפחתון: גנון 2000 מיקום+ טלפון: קרית מוצקין 052-2837198 סוג הגן (פרטי, עיריה): פרטי שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 7:30-17:00 מחיר: תלוי בקבוצת גיל האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: נראה לי שכן, לא בדקתי חוגים: תלוי בקבוצה. אצלנו היו: חוג חיות, דרמה, מוזיקה (הגננת היא גם מורה למוזיקה, כך שכל יום יש חוג מוזיקה) טווח גילאים בקבוצה: יש תינוקייה 3 ח'-1.5, צעירים 1.5-2.5, בוגרים: קבוצה מחולקת של 2.5-4 ו 4-5, צהרון 5-6 האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): כתבתי בסעיף קודם. יחס מטפלים/ות לעומת ילדים (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?) אצלנו בקבוצה המחולקת היו בין 1:5 ל- 1:7 משתנה כתלות בשעת היום, בהשכבה/ האכלה וכו' יש עוד מטפלת... האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): יש גננת בצעירים ובבוגרים, אין ים חופש עד כמה שידוע לי האם יש חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? יש חצר מקסימה, עם המון משחקים ועצי פרי. אין חול לשמחתי הרבה. האם האוכל מבושל במקום? מגיע מקייטרינג? האם הוא איכותי לטעמכם? מגוון? האוכל מבושל במקום, יש מטבח נפרד מגן (ביתן המטבח) והמבשלת סוף הדרך (אכלתי את האוכל בעצמי
) טלויזיה יש/אין: יש. רואים קצת אחרי שקמים משינה ובימים גשומים. דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): יש לוח מודעות + דיוור במייל. יש אתר די חדש ובהמשך יהיה גם דיווח באתר. האם ניתן להגיע בהפתעה? לא יודעת אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): יש גדר, שער ואינטרקום כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): לוח חופשות של גנים פרטיים, יש קייטנה בפסח ובאוגוסט גילוי נאות: הגן בבעלות קרובת משפחה. הילדה הייתה רק בקבוצה המחולקת במשך שלוש שנים מגיל 2.4 עד 5 ובצהרון.

שכחתי את החלק האחרון

ולסיכום: האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: בהחלט. על אף הגילוי הנאות, בדקתי המון גנים לפני שהחלטתי מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 9.5 דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: טלוויזיה. בעבר בימי נולדת היה הרבה שטויות. לאחר שהערנו, המצב השתפר פלאים. הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש):

רוצה להוסיף משהו

לפני כמה שנים רשמתי את אחת מבנותי לגנון 2000 לאחר שביקרתי בו מספר פעמים ואף צפיתי במפגש. בסופו של דבר לא שלחתי אותה לגן הזה כי נפתחה אפשרות להמשיך איתה בגן שהיא היתה בו שהייתי מאוד מרוצה ממנו אבל לא היתה קבוצה אחרי גיל 3 באותו זמן. לא רציתי להעביר את הילדה למסגרת חדשה אם אפשר להמשיך בנוכחית המוצלחת ולכן ביטלתי את הרישום לגנון 2000. בעלת הגן החזירה לי את מלוא הכסף של הרישום ואת השיקים, בלי לעשות עניינים, בלי לתת לי להרגיש אי נעימות כלשהי, התנהגה למופת. מי שעמדה במצב כזה יודעת שזה ממש לא מובן מאליו. אז עוד נקודה לזכותה

מירלה37

New member
אז אני רוצה להגיד שאצלי זה ממש לא היה כך

אני גם ביטלתי שלושה חודשים לפני (מהסיבה שלא הצלחתי עדיין למצוא עבודה ואני חד הורית ופחדתי שזה מה שיהיה גם כשהוא יכנס למעון ואז לא אוכל לעמוד בתשלומים) והיא אפילו לא היתה מוכנה לשמוע על וויתורים אמנם היא החזירה לי את הצ'קים אבל לקחה חודש שלם סתם כלומר את הצ'יק הראשון על סך 2100 שח לא היתה מוכנה להחזיר. לא רוצה להכנס לפרטים כי יצא מאד לא יפה לכן במידה ומשהי רוצה להכנס לשם נא לשים לב טוב טוב לחוזה אני בכל מקרה לא ממליצה עליהם

אפריל80

New member
תינוקון מתוק ופרטי במושב מי עמי

עכשיו כשפתחתי תגובה חדשה אין לי את רשימת השאלות אז ארשום מהראש... גן פרטי, הקטנה שלי שם, כרגע יש 7 קטנטנים מתוקים, גננת קבועה ומטפלת קבועה ועוד אחת שמחליפה לפעמים. גן מתוק במושב יפה וירוק. אני משלמת 2500 ש"ח לחודש וזה כולל ימי שישי כמובן. הגן פתוח מ- 7:00 עד 16:00 ובימי שישי עד 13:00. האוירה נעימה ואוהבת. יוצאים כל יום לפחות פעם אחת לטיול בחיק הטבע. היחס מאוד אישי וטוב- מול הילדים כמובן ומול ההורים. ארוחת צהריים מבושלת חמה שמגיעה יום יום מקייטרינג מוסדי מהאזור. משהו חשוב- לא אוכלים בגן מוצרי חלב כיוון שאחת הקטנות אלרגית. תיכף אראה אם יש עוד שאלה שלא עניתי עליה (סביר להניח....)

אפריל80

New member
מוסיפה עוד פרטים...

יש חצר עם מרחב נעים למשחק וארגז חול. היחס של הגננת מאוד מאוד אישי. עדכונים בלוח המודעות, פנים אל פנים ובטלפון. הגננת גם שולחת לנו כל הזמן תמונות במייל כשהיא מצלמת לפעמים. מתקשרת לבשר אם היה משהו חריג- רע או טוב כדוגמת משהו חדש בהתפתחות. לגבי חופשים, בחג סגור אבל בחול המועד פתוח, בקיץ- שבוע חופש אחד בלבד.

גן דובשנים נו"ש

שם הגן/משפחתון: דובשנים מיקום+ טלפון: ננו"ש צמוד להולמס פלייס פמילי סוג הגן (פרטי, עיריה): פרטי שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 07:00- 16:00 עם אופציה ל17:00 מחיר: 2350 עד 16:00, 2450 עד 17:00 האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: כן חוגים: מוזיקה, תנועה, אני חושבת שיש עוד אחד אבל אני לא זוכרת איזה טווח גילאים בקבוצה: מחולק לקבוצות: 3 חוד' עד שנה, שנה עד שנתיים וכו' (פלוס מינוס חצי שנה) האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): כן עד גיל 5 יחס מטפלים/ות לעומת ילדים (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): כן, גננת מוסמכת, יום אחד בשבוע חופשי ובאותו יום מנהל הגן (שהוא גנן גם מחליף אותה) האם יש חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? יש חצר ענקית, יש חול בנוסף, יש שטח גדול מחוץ לגן (דשא) שלשם יוצאים לטיולים, שותלים וכו' האם האוכל מבושל במקום? מגיע מקייטרינג? האם הוא איכותי לטעמכם? מגוון? האוכל מבושל במקום ע"י מבשלת, טרי יום יום, מספיק מגוון לילדים, מכיל את כל אבות המזון טלויזיה יש/אין: בקבוצות עצמן אין, יש מבנה נפרד ששם ילדים מהקבוצה הבוגרת (גילאי 4-5) שלא ישנים צהרים יכולים מידי פעם לצפות דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): בקבוצות של הקטנים על הלוח ופתקים אישיים בתיקים. בקבוצות הבוגות יותר מענה לשאלות או במידה ויש משהו חריג אז טלפונית האם ניתן להגיע בהפתעה? כמובן, תמיד ומתקבלים בברכה אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): יש שער עם קודן, יש שומר שהוא גם איש תחזוקה של המקום כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): ערבי חג, פסח שבוע והחל מ15 לאוגוסט ולסיכום: האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: מאוד!!! אנחנו סופר מרוצים (הילד עבר לשם מגן אחר בנו"ש), ממשיכים גם שנה הבאה בקבוצת טרום חובה וגם הקטנציק שיהיה בן שנה וחצי בספטמבר יכנס לקבוצה של הגילאים שלו מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 10 דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: אין משהו קריטי... הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש):

גן דובשנים נו"ש - מוסיפה

הייתי במקום והתרשמתי בסה"כ לטובה. 2 דברים מאוד הפריעו לי שבגינם החלטתי לא להרשם לגן: 1. בחדר בו נמצאת קבוצת הגיל שנתיים עד שלוש יש מדרגה לא נמוכה בכלל ה"מפרידה" בין חלל המשחקים לאזור האוכל - מאוד מאוד לא בטיחותי במיוחד בגיל בו מתחדדות מיומנויות ההליכה. הילדים עוברים שם כל הזמן וזה פשוט מועד לפורענות בעיני. 2. אחד מחצרות המשחק הוא מעין מגרש של חצץ עם גרוטאות וחפצים ישנים - מאוד לא בטיחותי ומרושל. הוא מאוד גדול ונרחב וקשה לי לראות איך צוות של 3 מטפלות יכול לשמור על הילדים כך.

דובשנים

הבן שלי היה בקבוצת הגיל הזאת בשנה שעברה ואם לא היית כותבת את זה עכשיו לא הייתי חושבת על זה אפילו:) לא ראיתי או שמעתי שמישהו אי פעם נפל שם, כי סה"כ המדרגה אפילו לא בגובה של מדרגה רגילה. ולדעתי בגיל הזה ההליכה שלהם כבר די מבוססת... אבל כמובן שזו דעה אישית:) החצר של החצץ מקסים בעיני, והילדים תמיד בוחרים ללכת דווקא לשם ולא לחצר הגדולה:) הבן שלי מת על החצר הזאת... אבל תודה שהפנת גם את תשומת ליבי:)

מעון פרחי מרגלית - בצפת

שם הגן/משפחתון: פרחי מרגלית מיקום+ טלפון: אנילביץת צפת. 04-6920121 0524877673 (זה של המנהלת שם) סוג הגן (פרטי, עיריה): זה מעון של התמ"ת, פרטי. שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 07:30-16:00 מחיר: לפי דרגות האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: לא נראה לי חוגים: אין טווח גילאים בקבוצה: 0-1.5. 1.5-2.5 2.5-3.5 האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): 3 קבוצות יחס מטפלים/ות לעומת ילדים (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), אני לא יודעת בדיוק, אבל זה בערך מטפלת ל 5-6 ילדים. האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): גננת אחת. האם יש חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? יש חצר ענקית עם מתקנים, חצר גרוטאות וארגז חול עם כיסוי. האם האוכל מבושל במקום? מגיע מקייטרינג? האם הוא איכותי לטעמכם? מגוון? ארוחת בוקר מבושלת במקום וארוחת צהריים מקייטרינג. באסיפת הורים הביאו לנו לטעום את האוכל וממש הופתענו מהרמה. טעם, מגוון ויש תפריט שתלוי במסדרון עם מה אוכלים בכל יום. גם "דוחפים" לילד עוד פרוסה בשביל הדרך הביתה... טלויזיה יש/אין: יש דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): לוח מודעות, ומידי פעם דף קשר לקבוצות הגדולים (לא הכי עקבי) האם ניתן להגיע בהפתעה? ברור! אני מגיעה כל יום בשעה אחרת, ולפעמים גם באמצע היום. אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): יש שער עם פעמון אלקטרוני וזמזם. כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): לפי התמ"ת ולסיכום: האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: מאד מאד! בני בקבוצה של הבוגרים (הוא בן 2.5) ואני מרוצה מאד! מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות):10 דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: שלא תמיד עונים לטלפון :( הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): גננות אמנם דתיות, אבל הילדים חילונים, דתיים וחרדים. כך שמתאים לכלל האוכלוסיה.

noahanoon

New member
נופית - מכלול גנים

שם הגן/משפחתון: מכלול גנים נופית - יש ביישוב 2 תינוקיות 0-1 (ועוד תינוקיה שפועלת חצי שנה - ממאי עד אוגוסט), שתי קבוצות 1-2, 3 קבוצות 2-3, 3 קבוצות 3-4. מיקום+ טלפון: בשני מכלולי גנים ביישוב + יחידות דיור בבתים פרטיים ביישוב בגלל עודף ביקוש... סוג הגן (פרטי, עיריה): בניהול ועד היישוב, נחשב כגן פרטי. שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 7:00 - 16:00, יש אפשרות עד 17:00. מחיר: בתינוקיה - עד 16:00 - 2680 ש"ח. המחיר יורד ככל שעולים בקבוצות הגיל האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: כן חוגים: ליווי התפתחותי, מוזיקה. אולי לגדולים יותר יש עוד דברים... טווח גילאים בקבוצה: בתינוקיה שאנחנו בה הטווח הוא כחצי שנה - הגדולים בני 10-11 חודשים, הקטנים בני 4-5 חודשים. האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): כמו שכתבתי בשאלה הראשונה - יש הרבה קבוצות... יחס מטפלים/ות לעומת ילדים: בתינוקיות - אצלנו התחילו עם 2 מטפלות על 5 תינוקות, כרגע יש 3 מטפלות על 11 תינוקות. בתינוקיה השניה יש 5 מטפלות על 15 תינוקות. האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): בשתי התינוקיות יש מובילה שהיא גננת מוסמכת, ועד כמה שידוע לי זה המצב בכל הקבוצות. לגננת ולכל מטפלת יש יום חופשי אחד בשבוע. האם יש חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש"): במכלולי הגנים יש חצרות וארגזי חול. התינוקיה שלנו ביחידת דיור פרטית ביישוב אז יש בה מרפסת גדולה שהותאמה לצרכי הגן. האם האוכל מבושל במקום? מגיע מקייטרינג? האם הוא איכותי לטעמכם? מגוון? יש מבשלות שמכינות את האוכל לכל הקבוצות. לפי הבנתי האוכל טוב ומגוון. מקבלים 3 ארוחות ביום בכל הקבוצות. טלויזיה יש/אין: בתינוקיות אין. דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): לוח מודעות + דיווח בע"פ האם ניתן להגיע בהפתעה? משערת שכן. לא ניסיתי. היו פעמים שהגעתי באמצע היום לקחת ילדה עם חום או לדבר עם הגננת והכל היה כמו שצריך. אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): מכלולי הגנים הם מתחמים מגודרים ויש שערים עם קוד. בתינוקיה נועלים את הדלת מבפנים במשך היום. אין שום סממן חיצוני שמראה שיש במקום תינוקיה - נראה כמו כניסה רגילה לבית. כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): ערבי חג, יום אחד בחנוכה, חוה"מ פסח, מאמצע אוגוסט. ולסיכום: האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: כן מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): עכשיו 10 דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: מורגשת קצת "התנהלות של קיבוץ" - קבלת החלטות מערכתיות בלי שקיפות ובלי שיתוף של ההורים. ותנו העבירו מקום והחליפו מובילה חודשיים אחרי תחילת השנה. בדיעבד אנחנו עוד יותר מרוצים מקודם, אבל בזמנו זה היה מרגיז. הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): הגנים מיועדים בעיקר לילדי היישוב (ובלי עין הרע יש לא מעט...) אבל יש בגנים גם ילדים מטבעון.

A New Me

New member
קריות

אשמח להמלצות / דיס-המלצות על גנים / פעוטונים / תינוקיות / משפחתונים בקריות (כולל כפר ביאליק). (אני בטוחה שאני לא היחידה שגרה כאן...
)

אmאgroup

New member
פעוטנים ובתי תינוקות בקיבוץ אושה

אין כמו המסגרת הקיבוצית שמנחילה בילדים טבע - טיולי טבע כל יום - חגים - שיתוף - אהבת הזולת צוות מסור ומערכת שעובדת ללא חופשות כמעט

גן בראשית בקרית מוצקין

הבת השניה שלי היתה שם מגיל שנה וקצת עד גיל ארבע ואני ממליצה בחום
בקרית חיים קטקטים. מכירה כמה ילדים שהיו שם והלכתי לראות , לא רשמתי לשם בסופו של דבר בגלל מרחק אבל המקום עשה עליי רושם טוב מאוד.

טולה21

New member
יקנעם עילית

אשמח להמלצה על משפחתון או גנון עם מספר קטן של ילדים.

sayelets

New member
משפחתון צליל- לא מעט ילדים

אבל מקום מקסים ואהוב. אנחנו עזבנו לפני שבועיים את יוקנעם ובעקבות זה את הגן והדבר שהיה הי קשה במעבר זה עזיבת הגן. בני היה שם מגיל חצי שנה, היה נהדר בתינוקיה וגם אחכ, מטפלות מסורות ואוהבות, אוכל טוב, ובכלליות לדעתי שווה

טולה21

New member
תודה רבה

בעל המקום שמעון נשמע נחמד משיחת הטלפון אך בעלי שמע שיש הרבה קבוצות בסה״כ ופחות התלהב.אני אלך לשם בכל אופן ואנסה לראות.

למעלה