סקר המסגרות הארצי - 2012

• פותח הנושא muga
  • פורסם בתאריך

n o m n o m

New member
ממליצה בחום

גם אנחנו שם ומרוצים מאוד!!!! בת שאול הקטנה פירטה כל כך יפה שפשוט אין לי מה להוסיף. הכל אמת. אין על אורנית שמשקיעה בילדים את כל נשמתה וגם שאר הצוות מקסים!!!

sy sy

New member
גן הנני בינוב (ישוב בעמק חפר סמוך לכפר יונה)

שם הגן/משפחתון: גן הנני מיקום+ טלפון: כיכר המייסדים במושב ינוב, לפרטים ניתן לפנות לניצה 052-5246863 או לסימון 054-3147725 סוג הגן (פרטי, עיריה): אנתרופוסופי פרטי (בדרך להפוך לעמותה) שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 7.30-16 יש אפשרות בלי צהרון עד 12.45, כולל שישי לסירוגין עד 12:15 מחיר: 2,650 ליום מלא, האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: 2,250 לחצי יום חוגים: פעילויות הקשורות לאנתרופוסופיה (מרבים לבשל, לאפות, לתפור, לגנן בחצר ועוד) טווח גילאים בקבוצה: קבוצה צעירה משנה וחצי עד 3 וקבוצה בוגרת מ 3 עד 5/6 (שנה הבאה אמורה להיפתח גם תינוקייה) האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): כרגע 2, שנה הבאה 3 יחס מטפלים/ות לעומת ילדים (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?): בקבוצה הצעירה - עד 12 ילדים עם 2 אנשי צוות, בבוגרת 15 עם 2 אנשי צוות. האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): יש 2 גננים אנתרופוסופיים (גבר ואישה בכל קבוצה), בשבוע שהגן עובד שישי יש לכל איש צוות יום חופשי אחד שבו מנהלת המקום שהיא גננת אנתרופוסית בעצמה מחליפה האם יש חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש")? יש חצר חולית מרווחת, מוצלת עם עצים בוגרים ומתקני עץ לכל קבוצה. האם האוכל מבושל במקום? מגיע מקייטרינג? האם הוא איכותי לטעמכם? מגוון? המזון צמחוני אורגני מבושל במקום בכל יום, איכותי ומגוון טלויזיה יש/אין: אין דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): על לוח מודעות, באמצעות המייל, אסיפות הורים ופגישות אישיות ואיש צוות שזמין טלפונית על פי צורך האם ניתן להגיע בהפתעה? לא, בתיאום מראש כדי לא להפריע לריתמוס של הילדים אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): שער חשמלי וגדר כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): יותר מהממוצע, למשל כל אוגוסט סגור (ועדיין שווה את זה).

sy sy

New member
שכחתי לציין פרט חשוב...

בני בן ה 2.5 בקבוצה הצעירה ואין מרוצה ממני ולכל מי שנרתע מהמילה המפוצצת "אנתרופוסופיה", דעו שגם אני נרתעתי לפני שהכרתי את "גן הנני", אבל מה שעומד מאחורי זה, זה בעצם גן עם יחס מדהים לילדים, צעצועים מחומרים טבעיים בלבד, פיתוח הדמיון וחזרה לטבע עד כמה שאפשר. לילד שלי זה עשה נפלא (אגב, עברנו תקופה לא קלה עם לידת אח, והצוות תמך בנו בצורה מופלאה...) אני זמינה במסר לשאלות, מאוד מאמינה במקום הזה שמנוהל על ידי סימון שהיא אישה טובת לב ואשת פדגוגיה שאין שנייה לה

POOH*

New member
גן סיגל בהוד השרון

גן סיגל ברחוב האהבה בהוד השרון לגילאי שנה עד ארבע בשתי קבוצות גיל. בקטנים הם עד 15 עם 3 מטפלות [מעוגן בחוזה] בגדולים לדעתי שתיים עם 20. שעות פעילות: 7:00 עד 17:00 יש אפשרות לחצי יום. שתי חצרות. [לכל קבוצה חצר משלה] אוכל מבושל במקום. בקטנים אין טלויזיה [בגדולים אני לא זוכרת] יש כל מיני חוגים - מוסיקה, חיות ועוד איזה אחד או שניים [אנחנו לא משתתפים בכל החוגים אז לא זוכרת את כולם]. שער חשמלי. אפשר להגיע מתי שרוצים. חופשות מצומצמות. מקווה שעניתי על הכל. אני ממליצה בחום רב. הם היו פתוחים לכל מיני שגעונות שלנו כולל פעמיים הכנסת נשות מקצוע מבחוץ לתצפית על הילדה בשעות הגן. קשובים ותמיד קיבלנו תשובות ומידע לכל השאלות. אני מאד מאד מאד מאד מרוצה [ולא חשבתי שאי פעם ארגיש כלפי איזשהו גן ככה..] המינוס היחיד בעיני קצת יותר מדי מתוקים - ביסקוויט פה ועוגה שם.. אבל מאחר וזה הדבר היחידי שהפריע לי אפילו לא ניסינו לשנות חייבת להודות. POOH

giligen2

New member
משפחתון "אלחנדרה" רעננה

המשפחתון נמצא ברח' ברנדייס ברעננה. ביתי הייתה שם מגיל 6חוד' עד שנה וחצי (ואז עברנו לויצו). מסגרת קטנה. המטפלת (אלחנדרה) מדהימה. מאוד ישרה, הגונה, חמה לילדים (ויש לה תואר בחינוך, עבדה 20 שנה כגננת בארגנטינה וגם בארץ). פתחה משפחתון עם לידת ה"גדול" שלה, ועכשיו יש לה עוד פיצי בן 3 חוד'. הגדול שלה והבת שלי היו יחד. לרגע לא חשתי שהיא מטפלת טוב יותר בבן שלה, או נותנת דווקא לו יותר תשומת לב וכו'. להפך, אותי הרגיע שכזו דמות אימהית מטפלת בבת שלי. המישפחתון בתוך הבית שלה. יש לה ציוד של מיזרונים (כמו בגימבורי) והמון משחקים מכל הסוגים. האוכל מוגש טרי מדי יום (היא מבשלת את כל הארוחות). המחיר היה הוגן בהחלט (וברעננה המחירים מאוד גבוהים עד כי חששתי שאאלץ לשים את ביתי בתינוקייה של התמ"ת שם יחס המטפלות:תינוקות גדול מדי לטעמי.....(אבל יש אילוצים כלכליים, אין מה לעשות)). לדעתי היא תיקח אליה מקסימום עוד 2 תינוקות, וכמו שאמרתי הקטן שלה בן 3 חוד' כך שמן הסתם לא תיקח טווח גילאים רחב מדי. מצרפת קישור לאתר שלה שם יש עוד פרטים. הכי טוב כמובן לבוא להתרשם
. אני כאן להמלצות ושאלות אם צריך. http://www.gan4u.co.il/websites/index.asp?BusinessID=6068

התינוקיה של אלה ברעננה

2 מטפלות מוסמכות בעלות נסיון והמלצות חמות תינוקיה קטנה באווירה חמה ביתית ורגועה גילאי 3 חודשים עד שנה וחצי שעות-7:00-16:00 אפשרות עד 17:00 ארוחות מזינות ומגוונות שירים,סיפורים,משחקים והמון המון אהבה מחירים נוחים וביטוח לכל ילד פרטים נוספים במסר,,, המשך יום נפלא לכולם!

yona27

New member
משפחתון מדהים במושב שדה וורבורג

מנוהל ע"י שתי גננות מוסמכות...ממליצה בחום. פרטים נוספים אשמח לתת במסרים.

טולה21

New member
קפץ לי....

גן בחווה בחבצלת השרון הגן הוא פרטי. שעות 7:30-16:00 ויש אפשרות ל16:30 בתשלום נוסף.יום שישי עד 12:00. יש אפשרות עד 13:00. מחיר לפני שנה 2600 ₪ עד 16:00. חוגים 2 חוגים ריתמוסיקה ותיאטרון. גילאים: 2 קבוצות גיל שנה (שיודעים ללכת) עד שנתיים ושנתיים עד שלוש וחצי. בפעוטון מטפלת וסייעת ובבוגרים גננת וסייעת. אירית המנהלת וקרייג בעלה הגנן משמשים כתגבור ועזר. בבוגרים 14 ילדים בערך ובפעוטון קצת פחות. לגננת יש פעם בשבוע חופש. יש חצר גדולה בקדמת הגן וחצר מקורה לבוגרים ולקטנים בנפרד. האוכל מבושל וטרי ונעשה ע״י אירית באיכות טובה וטעימה לילדים. טלויזיה יש אך מופעלת לעיתים בחגים כדי להעביר את הנושא ובקצרה. הדיווח להורים נעשה על גבי הודעות בלוח ליד הגן. השער ננעל בתשע בבוקר ולכן אין אלמנט של הפתעה אך ניתן לקפוץ ללא הודעה מראש. לוח חופשות כמו כל הגנים הפרטיים לפי חופשות של מעונות היום הממשלתיים. ממליצה בחום לבוא ולהתרשם.בני אהב מאד את קרייג שהילדים הכי מתחברים אליו.הגננת בבוגרים (רונית) מקסימה והמטפלת בפעוטון שכרגע בחופשת לידה מעולה.אירית מאד ייקית ודקדקנית והכל שם טיפ טופ לטוב ולרע. צריך לדעת מתי להתפשר בדברים איתה כי היא לא קלה אך הטיפול שלה בגן ובילדים מסור. באתי בגלל הגן וההגיינה ואיכות הטיפול והשאר פחות רלוונטי. הדירוג לי הוא 8. מבחינת השוואה לגן הנוכחי (גן פרטי עם ילדים בגילו) אני יותר מרוצה מהגן של אירית וקרייג ופחות מרוצה מהגן הנוכחי.

karnafula

New member
בתל מונד לא נותנים לך לבחור גן - המועצה

מחליטה בשבילך. יש 2 פרטיים טובים - מקום בלב (אחותי עובדת שם) וילדותי (2 חברות שלי גידלו שם את בנותיהן שכבר גדולות) יש גם במשמרת משפחתון פרטי יקר מאוד אבל הבנתי שממש שווה. כמו-כן אנחנו בנעמ"ת בתל מונד וסופר מרוצים כמו-כן יש במושב בני דרור 2 פרטיים מאוד נחשבים ועוד אחד אנתרופוסופי. מה שמעניין אותך שלחי מסר ואתןם פרטים. יש אאל"ט בתל יצחק גן טרום+טרום-טרום+חובה פרטי יקר וממש טוב - שומעת מהורים בגינה.

הגן הקסום - מושב אודים

לאתר גן מקסים במושב אודים . צוות חם !ואווירה של מושב . קבוצת הקטנים 10 על 2 מטפלות קבוצת הגדולים 15-20 ילדים = גננת + 2 סייעות חוגים, פעילויות, טיולים , גיבושים ועוד .... * אוכל חם ומגוון שמתבשל בכל יום * חצר ענקית רק מילים טובות יש לי לומר
שאר הפרטים באתר

לי1010

New member
הייתי שם היום...

ראיתי את המלצתך ומיד התקשרתי.. האמת נראה לי מדהים..אבל קצת יקר. כמה זמן הבת שלך שם??? איך המטפלות של הקבוצה הצעירה יותר? לי

> עונה

זה המחיר של כל הגנים כאן באזור ואף אחד לא מציע את המרחבים שיש בגן הקסום . גם אילנה מקסימה ומשקיעה ויש המון פינות קסומות לקטנטנים . אם את נכנסת לקבוצת הקטנים - הרווחת ! מדובר בשתי מטפלות וואלי ומרינה - אין דברים כאלו !!!! חמות, סבלניות . הבת שלי בת שנתיים וחצי ושם מגיל שנה וחודשיים . אנחנו לצערי הרב נאלצים השנה לעזור את הגן כי אנחנו עוברים לצפון. אם הייתי יכולה הייתי אורזת אותו ולוקחת אותו יחד איתנו

Liloosh8

New member
Re

היי אני גם מחפשת גן לספט מה הייתה התתרשמות שלך? ואם אפשר לדעת מה זה יקר?? באיזה גיל את רוצה להכניס? תודה

למעלה