סקר המסגרות הארצי - 2012

• פותח הנושא muga
  • פורסם בתאריך

שחר292

New member
אין בו כל כך הרבה מידע על גנים פרטיים

ממה שבדקתי לגבי כפר סבא ורעננה, יש שם רק 2-3 גנים עם המלצה עליהם...

האתר לא נראה לי ככ אובייקטיבי

בדקתי בשכונת מגוריי והגן היחיד שקפץ עם המלצות הוא גן שנפתח ב-1 בספטמבר וההמלצות הם מסוף אוגוסט, והמבין יבין...

JonJon1983

New member
תראי...

אני מכירה טוב את הבחורה שהקימה את האתר ומכירה את העבודה הקשה שמושקעת בו. כמו באתרי המלצות לחתונות וכאלה תמיד יהיו בעלי עסקים או מקצועות שינצלו את הבמה ויכתבו המלצות על עצמם, מקימות האתר מודעות לבעיה אבל נותנות גם קרדיט להורים שקוראים את ההמלצות שידעו לסנן מה אמיתי ומה קצת פחות. אני לא רוצה להכנס למגננה בשמן, אם יש רצון או ביקוש אני אבקש מחברה שלי שהקימה את האתר להכנס לפה, לא נראה לי שתהיה לה בעיה.

kweb

New member
על מה מדובר?

אנחנו עושות ביקורת ככל הניתן על ההמלצות וכל אחת מהן עוברת אישור ידני. אולי מדובר בהמלצות על הגננת ספיציפית משנים קודמות? שלחי לי את השם ומבטיחה לבדוק את זה. ההמלצות כמובן נרשמות על-ידי ההורים, מכירים את המודל הרי מאתרים אחרים והגיע זמן שמודל כל כך חשוב יגיע גם לתחום החינוך ואולי יתן לנו תמונה טובה יותר ולגנים - הרבה סיבות לשמור על איכות ו"שירות" (מצחיק קצת לקרוא לזה ככה אבל כן
). והנה עוד סיבה שהורים כמוך יכנסו ויספרו על הגנים שלהם...

שולחת לך מסר

ורוצה להדגיש שזה מדגימה מקרית שערכתי, ולא התכוונתי להשמיץ את האתר, רק לאמר שכנראה מסתננות גם לשם פרסומות.

kweb

New member
מעולה ותודה

חשוב לדעת על מקרים כאלה כדי להגיע לתוצאה כמה שיותר קרובה, לטובת כולנו וכמובן שאני בטוחה שלא הייתה שום כוונה שכזו בשונה מאתרים אחרים זה ממש האתר של כולנו

לא בכל רחבי הארץ

העפתי מבט ברשימת הערים והמון מקומות חסרים שם קצת קשה לי להאמין שבאותם מקומות שלא מופיעים באתר אין גנים

kweb

New member
מחקו לי את התגובה בגלל קישורים........

אז - כן האתר הוא מיזם חברתי וכן הוא בן חצי שנה סה"כ ועבדנו מאד קשה להביא את מה שיש שם לשם
חלוקת פלאיירים, שיחות אינספור, תוכניות טלויזיה ועוד ועוד... אני מזמינה אתכן לראות באתר גם ראיונות בלחיות טוב ובאיזה יופי עם נעמה. אנחנו מקבלות המון תגובות של "איך לא חשבו על זה קודם" ו"זה לא יכול להיות אמיתי" אבל זה אמיתי וזה כאן וההצלחה תלויה רק בנו ההורים (בנו - משום שאנחנו שתי אמהות בעצמנו שבנינו את הפרוייקט מתוך הצורך הפרטי שלנו) אז אם מצאתם גן או אם אתן רוצות לעדכן את הפרטים של הגנים הקודמים לטובת הורים אחרים אתן יותר ממוזמנות - לטעמי, זו החובה שלנו לעזור האחד לשני. שיהיה לכן המשך ערב נפלא ושבוע נפלא!

אם אפשר רק הערה

ונכון שכל מי שרוצה תענה ומי שלא לא- אבל נקודה למחשבה- אני לא כל כך מתלהבת מהעובדה שכל מי שירצה יוכל לראות איפה הילדה שלי נמצאת בשעות הבוקר והצהריים מבחינת זרים סוטים ו/או מסוכנים. אני חושבת שהסקר קצר יותר מדיי מפורט. ושוב כמובן- מי שנוח לה- אדרבה. אני מסתייגת.

אבל הם יודעים כתובת וטלפון

וגיל לפי השאלות פה. מצטערת- אני לא מעוניינת לתת לאנשים זרים מפה של איפה יש גנים ובאיזה גילאים הילדים שבהם ולעשות לחולי נפש עבודה קלה. ובכלל גם למען שאר ילדי הגן- למה שמישהו שלא צריך לדעת את כל המידע הזה יקבל אותו בהתנדבות?

merime

New member
לא הבנתי אותך?

אם מישהו רוצה להגיע לגנים, הוא יכול להכנס לאינפוגן או כל אחד מהאתרים האלה ולהוציא מידע.. ולהתקשר לגננת ולקבוע פגישה. מה זה משנה אם זה כתוב פה או במקום אחר?

כן אבל את לא יודעת שמטבע האדם-

דברים שצריך להתאמץ לגביהם לפעמים רק בגלל זה נופלים על הסף? למה לספק מיפוי בהתנדבות בלי מאמץ? ובלי קשר- בסדר הבנתי את חושבת שאני מוזרה, מותר לך. לי אישית לא נוח עם נידוב מידע כזה, ובאופן דומה תמונות בפורום שפתוח לגמריי.

merime

New member
אני ממש לא חושבת שאת מוזרה

ניסיתי לרדת לסוף דעתך. באמת. כי שרשורים כאלה יש מידי שנה.

טוב את יודעת מה אומרים

שנה שעברה לא היינו במסגרת אז בכלל לא ראיתי שיש שירשור כזה-> אנחנו בכלל לא שמים לב לדברים שלא רלוונטיים לנו.

סנורקה9

New member
מבינה אותך

גם אני לא מעוניינת לחשוף את המסגרת שביתי נמצאת בה באופן פתוח בפורום... בעיקר כשמדובר במקום קטן שאין בו הרבה ילדים...

זו בדיוק התגובה שרציתי לכתוב

רעיון מבורך אבל לדעתי מסוכן קצת. פראנואידית שכמותי...

passarim

New member
סליחה, מה הכוונה בלהגיע בהפתעה?

האם הכוונה היא להגיע בהפתעה לגן פוטנציאלי בפעם הראשונה כדי להתרשם או למשהו אחר? תודה על הבהרה.

muga

New member
לא בהכרח בפעם הראשונה

אלא בכלל, בלי הודעה מראש. האם יפתחו את השער ויקבלו בלי לעשות פרצופים

למעלה