סקר המסגרות הארצי - 2012

• פותח הנושא muga
  • פורסם בתאריך

muga

New member
כן, עכשיו נרשמים בכל הגנים

לרוב משלמים דמי הרשמה שלא יוחזרו במידה ותבטלו את ההרשמה.

tamar081

New member
אשמח להמלצה לגן בנתניה...

ואם אפשר בסביבות קריית השרון. תודה

panda27

New member
שכ' ותיקים, הולך?

קטני שלי בן 11 חודש, נמצא מגיל 7 חודשים בגן שמרטף בשכ' ותיקים. המטפלות מקסימות, המבנה עצמו מזמין ויש גם חצר משחקים. קטני שלי הולך בשמחה לגן והייתי כמעט בכל גן אפשרי בקריית השרון. ( היה גן אחד שלא היה מקום ועוד גן שהיה שמיועד לגיל 10 חודשים ומעלה, שווה אולי לבדוק אותם, ברח דרך הפארק)

לי1010

New member
אשמח לפרטים על הגן

היי פנדה קבעתי פגישה בגן עם אלזה ביום שישי. אשמח לפרטים נוספים. תודה רבה

MiMamiMexicana

New member
גן ממלכת הילדים בכפ"ס שכונת קפלן

שם הגן/משפחתון: ממלכת הילדיםwww.gan-mh.co.il מיקום+ טלפון: שכ' קפלן רח' יחזקל מזרח כפ"ס סוג הגן (פרטי, עיריה): פרטי שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 7:30 (לא בטוחה מתי נפתח הגן) 17:00 יש אפשרות עד 12:30 וגם עד 15:00/16:00 גמיש מאוד. מחיר: שנה שעברה על חלק מהימים עד 15:00 וחלק עד 13:00 שילמתי 2150 השנה משלמת עד 16:00 2350 כולל חוגים האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: כמפורט למעלה חוגים: תנוע, חיות ומוסיקה טווח גילאים בקבוצה: שנה ו10 עד 4 (כרגע הכי גדול בן 3+4) האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): קבוצת תינוקות עד גיל שנתיים מגיל חצי שנה לערך וקבוצת הגדולים שנתיים עד 4 יחס מטפלים/ות לעומת ילדים (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), בקטנים יש מובילת כיתה וסייעת כרגע נדמה לי יש 8 ילדים זה משתנה במשך השנה בגדולים יש 21 ילדים (התחלנו 18 ומהקטנים העבירו ילדים) 3 אנשי צוות, גננת ושתי סיעות או גננת+בעלת הגן+ סיעת האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?):גננת מוסמכת יום חופש אחד האם יש חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? יש חצר גדולה יחסית אם כי טיפה דלה אבל הילדים מרוצים מאוד, יש ארגז מכוסה, לתינוקות יש מרפסת מכורה עם משחקים ובנוסף עוד שטח עם ארגז חול ומשחקים נוספים, יש גם "מרפ"ד" עם ספרייה שלשם לוקחים את הילדים מהקבוצה של הגדולים בקבוצות קטנות לעבודות פרטניות ובימי שישי הולכים לספרייה להחליף ספרים. האם האוכל מבושל במקום? מגיע מקייטרינג? האם הוא איכותי לטעמכם? מגוון? מבושלף אוכל ביתי מצויין, תבשילים ביתיים, גונדי, עוף עם אפונה, יש הקפדה על ארוחות מלאות ומזינות, יש בעיה של כריכים עם ריבת צבע מאכל אח"צ מקווה להצליח לשנות את זה בקרוב טלויזיה יש/אין: יש, 20-30 דק' בזמן התארגנות אחרי האוכל לפני השינה, שמים כל מיני די.ויץדיים, מעולם לא נתקלתי בטלוויזיה דלוקה מעבר לזה. דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): יש לוח עם מכתבים שלמים שהגננת כותבת על הסילבוס היומי, על השיחות שלה עם הילדים ועל השיחות של הילדים עם עצמם, על התרחשיותו בחזר וכל מיני דברים כאלה, היא כותבת כלכך הרבה שלא תמיד אני יכולה לקרוא, יש אמא אחת שלקחה על עצמה והיא סורקת את הכל ושולחת לנו במייל. האם ניתן להגיע בהפתעה? כן, תמיד, הכניסה חופשית אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): שער עם קודן ובגן עצמו יש מצלמות בכיתה של הגדולים, בקטנים ובחצר של הגדולים שניתן להיכנס עם קוד דרך האינטרנט כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): כמו רוב הגנים הפרטיים, חופש גדול מתחיל ב8 לאוגוסט בפסח יש נדמה לי 10 ימים בפורים יום אחד, בחנוכה יום אחד, ערבי חג לא עובדים ולא זוכרת מה עוד, די סטנדרטי ולסיכום: האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: ממליצה בחום רב, בקבוצה של הקטנים היה לנו קצת קשה אבל אחרי שיחה עם בעלת הגן כמעט הכל נפטר לטובה בגדולים אנחנו מאוד מאוד מרוצים וחוץ מבעיות קטנות כגון עניין הכריכים ועוד איזה סוגייה אחת הכל כמעט מושלם, הגננת דידקטית מאוד, יש לומר מורתית אבל הילדים מאוד מאוד אוהבית אותה ואת כל צוות הגן, בעלת הגן מגננת את הקטנים לרוב, עכשיו שהקבוצה של הגדולים עם ילדים רבים יותר היא מתגברת שם יותר, היא מעורבת בהכל והילדים מאוד אוהבים אותה, יש לה את בעלה שמטפל שעיניינים הטכניים של הגן וגם מישהי שמטפלת בעיניינים הכספיים בנוסף יש יועצת פדגוגית שעל פי דרישת ההורים ניתן לקבוע איתה פגישה, נערכים ערבי עיון והרצאות להורים ללא תשלום או בתשלום סימלי וגם טיולים לכל הילדים יחד עם ההורים, ניכרת השקעה רבה בילדים וביחס למשפחות, מרגיש כמו גן ביתי שפתוח תמיד לתלונות או מענות ותמיד יש מי שמטפל מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 9 כי אין אף פעם משהו מושלם דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: יש דברים קטנים בעקר שהסיעות עושות כמו למשל יום אחד שמו חיתול לילד רק כי הוא ביקש או כשהגעתי בזמן הסוף של השנ"צ לא היה אף אחד עם הילדים בכיתה, הכל הועבר לטיפול של מנהלת הגן לא נתקלתי שוב בבעיות אלו מקווה שהן באמת לא מתקיימות הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): בכלל הגן מרגיש גן פתוח, תמיד ניתן לבוא בלי להתקשר, תמיד ניתן לקבוע פגישה עם בעלת הגן או הגננת ולהביא דיעה או לבקש דברים ולרוב הבקשות גם נענות, בקיצור, מרוצים מאוד וממשיכים עוד שנה אחת =) ובטח את הקטן שיבוא ב"ה כשיגיע לגיל נכניס גם לשם

גני פשוש בכפר יונה

שם הגן/משפחתון: פשוש יקינטון (אבל יש גם פשוש גולני ופשוש מתנ"ס) אני מתייחסת לפשוש יקינטון שם הקטנה שלי נמצאת.
מיקום+ טלפון: רח' יקינטון (ליד בי"ס רימון). ההרשמה מתבצעת במתנ"ס.
סוג הגן (פרטי, עיריה): גן פרטי בפיקוח המתנ"ס. שני הגנים האחרים קיבלו אישור של התמ"ת הגן הזה נמצא בתהליך...
שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 7:00-16:30 יש אפשרות עד 17:00 בתוספת תשלום.
מחיר: 2350 ש"ח בחודש כאשר את חודש המחיר לש חודש אוגוסט הם מחלקים ל-11 תשלומים והם מתווספים לתשלום עבור כל חודש, בנוסף, בחודש דצמבר משלמים גם עבור ביטוח 34 ש"ח אאל"ט...
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: אין אפשרות לחצי יום.
חוגים: בקבוצה לש התינוקייה יש שני חוגים.
טווח גילאים בקבוצה: עד גיל שנה.
האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): יש עוד שתי קבוצות: פעוטון וגנון, כלומר- זו מסגרת עד טרום-טרום חובה.
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?): בקבוצה של התינוקיה יש עד 15 ילדים על 3 מטפלות.
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): יש אחראית גן ומטפלות שנודדות בין הקבוצות השונות, אבל תמיד יש 3 מטפלות. לאחראית הגן יש יום חופש בשבוע.
האם יש חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? יש חצר עם חול וחלק מרוצף. לכל קבוצה חצר משלה. יש כמו רשת צל אבל החול לא מכוסה.
האם האוכל מבושל במקום? מגיע מקייטרינג? האם הוא איכותי לטעמכם? מגוון? האוכל מבושל במקום, כל יום הם מקבלים בצהריים מנה של בשר/עוף.
טלויזיה יש/אין: אין טלויזיה!
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): מחוץ לגן יש לוח עליו כתוב מה היה בחוג ומה היה סדר היום (מה אכלו בבוקר, בצהריים ואחרי השינה)
האם ניתן להגיע בהפתעה? כן!
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): יש שער ויש גדר ויש דלת למבנה ודלת לכל קבוצה בנפרד. אין שומר.
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): לפי לוח החופשות. ולסיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: כן, מאוד!!!
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 10
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: את זה שהסייעות נודדות בין הקבוצות. אני חושבת שמאוד חשוב לילדים שיהיה להם צוות קבוע
הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): אני אוהבת שיש שקיפות, שאפשר לבוא מתי שרוצים ושלא משקרים לי בפנים!!!

Liana2105

New member
אשמח להמלצות בהרצליה

מישהי יודעת אם יש שם ויצ"ו טוב? אנחנו עכשיו בויצ"ו בתל אביב ומאוד מאוד מרוצה, תהיתי איך זה בערים האחרות היות ויהיה לי יותר קל להכניס אותו למסגרת הזו.

kmiki

New member
כן כן כן

הגדול שלי היה שנתיים בויצ"ו בשביב, במילה אחת - מעולה. מעבר לכך אני יודעת שיש ויצ"ו טוב גם בשכונת נוה ישראל. הקטנה שלי היום בנעמ"ת הכוזרי, מצויין, כבר שנה שניה, ולצערי אחרונה. להמנע מנעמ"ת הרצוג - מזעזע

rot24

New member
משפחתון בכפר סבא

בדרך כלל אני רק קוראת ולא כותבת אבל עכשיו שווה לכתוב שם הגן/משפחתון:המשפחתון של ירדנה מיקום+ טלפון:ליד הקאנטרי 097653881 סוג הגן (פרטי, עיריה):פרטי שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?):7:00-17:00 יש אפשרות של חצי יום 07:00-13:00 מחיר:2400 כל היום 2200 חצי יום לא יקרה יחסית לכולם האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: כן 7-13 2200 חוגים:חיות ותנועה טווח גילאים בקבוצה:השנה 9 חודשים עד שנתיים+- האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים):יש רק קבוצה אחת יחס מטפלים/ות לעומת ילדים (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), יש עד 13 ילדים שבבוקר הם 3 מטפלות וב11 בצהריים מצטרםת עוד אחת. האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?):המנהלת היא גננת ואין לה ימי חופש האם יש חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? יש גינה אין חול יש ליד שדות שלוקחים אותם פעם בשבוע לטייל שם ממש כמו בקיבוץ:) האם האוכל מבושל במקום? מגיע מקייטרינג? האם הוא איכותי לטעמכם? מגוון? המנהלת מבשלת כל בוקר לפני שמגיעים ובבוקר משתגעים מהריחות:) טלויזיה יש/אין:אאיייןן!!! דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות):עונה על שאלות כשבאים לקחת וטלפונים בערב או בשנת הצהריים של הילדים האם ניתן להגיע בהפתעה?תמיד ועשיתי את ה פעם או פעממים וגם לפני שנרשמנו אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): שער עם פעמון כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): ימי חופש ה ערב חג וחג סוף שנה ב15 לאוגוסט ויש לוח חופשות מסודר ולסיכום: האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: ברור 2 חברות שלי כבר נרשמו לשנה הבאה מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 9 כי בכל את לא הככל מושלם אין ספק שהילד הבא שלי יהיה שם דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן:אמ.... בגדול אין ממש בתחילת שנה הילדים אכלו לארוחת ארבע לחם עם ריבה או משהו בסגנון ופניתי וביקשתי אם אפשר לתת פירות שיותר בריא וכיבדו תבקשה. הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש):

zohar275

New member
בכל הכבוד הראוי - אני יודעת בדיוק במה מדובר

לא ברור מדוע בחרתם, את ובן זוגך,לנהל משא נקמה אישי נגד ירדנה והמשפחתון שלה. חלפו כבר למעלה משנתיים ואת לא מרפה. זכותך המלאה לא להיות מרוצה מירדנה וזכותך להוציא את בתך מהמשפחתון - וכך גם עשית. אין לך זכות להכפיש ולגרום נזק כלכלי ועוגמת נפש לירדנה. בני וילדיהם של רבות מחברותי היו בתקופה הרלוונטית במשפחתון - כולנו היינו מרוצות מאוד! סיפורי העובדת על "אלימות" הוכחו כשקרים שבדתה מלבה (כנראה אופנה הרווחת היום אצל עובדות שפוטרו...) מסיבה זו נסגר התיק במשטרה. את כעורכת דין אמורה לדעת שבכל רגע יכול משהו לבדות סיפור גם עליך ולכי תוכיחי שאין לך אחות... מהיום הראשון לא נתתם אמון בירדנה ולא סמכתם עליה. מי שלא מסוגל לסמוך ולשחרר - שישאיר את הילד אצל הסבתא. לכל היתר - המשפחתון של ירדנה - מומלץ בכל פה!

batshi2

New member
מעון צעירון רמת השרון

שם הגן/משפחתון: מעון צעירון מיקום+ טלפון: מתנ"ס קרית הצעירים, מורשה, רמת השרון 03-7600157 סוג הגן (פרטי, עיריה): גן בפיקוח התמ"ת שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?): 07:00-16:00, ימי שישי 07:30-13:00 מחיר: ע"פ מחירי התמ"ת. האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: לא יודעת חוגים: כל שנה ועד ההורים מחליט אם ואיזה חוג להביא. השנה היה חוג תנועה ומוסיקה טווח גילאים בקבוצה: הבת שלי בקבוצת התינוקיה- גיל 3 חודשים עד כשנתיים האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): יש 3 קבוצות בגן יחס מטפלים/ות לעומת ילדים (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?),: 3 מטפלות על 18 ילדים האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): יש גננת כל יום האם יש חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? גם חצר גם מרפסת וגם חול... האם האוכל מבושל במקום? מגיע מקייטרינג? האם הוא איכותי לטעמכם? מגוון? האוכל מבושל במקום יום יום. מגוון ומפוקח. כל יום ארוחה אחרת, מאד טעים (אכלתי שם קוסקוס טעים ביותר...) טלויזיה יש/אין: אין דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): דף עם פירוט לגבי היום, המטפלות מעדכנות אותי כשאני באה לקחת את הילדה ותמיד עונות על שאלות האם ניתן להגיע בהפתעה? כן אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): שער שנפתח על ידי קוד כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): על פי לוח החופשות של התמ"ת ולסיכום: האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: מאד מאד מאד ממליצה מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 10 דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: כמות הילדים. אמנם המטפלות מסתדרות ויש הרגשה של יחס אישי, אבל בכל זאת... הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): הגן מאד נקי ומפוקח, יש יעוץ התפתחותי ומדי פעם הרצאות על הורות. הרגשה מאד משפחתית, גם כלפי ההורים ובעיקר (והכי חשוב) כלפי הילדים. אני גרה במרכז רמה"ש ונוסעת לשם במיוחד- וזה שווה את הטרחה.

שחר292

New member
Kids Gan - רעננה

שם הגן/משפחתון:Kids Gan - גן דו לשוני (אנגלית-עברית)
מיקום+ טלפון:http://www.kidsgan.co.il/ | @| סוג הגן (פרטי, עיריה): פרטי | @| שעות פעילות : 07:30 - 17:00 , יש אפשרות עד 13 או עד 16:00/16:30/17:00
מחיר: עד 13 2490 ש"ח , עד 16:00 3200 ועד 17 זה תוספת של 100 שח אם אני זוכרת נכון.
האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: אנחנו עד 13, משלמים 2490 ש"ח
חוגים: אין. הגננת עושה להם את ההפעלות, היא למדה חינוך יצירתי ויש המון השקעה בחומרים ובעבודות. הם עושים דברים מאוד יפים.
טווח גילאים בקבוצה: בגדול זה גן רב גילאי, יש 2 קבוצות: 10 חודשים עד 2.5 בערך והקבוצה השניה 2.5-5. מה שנחמד וטוב בגן זה שמניידים את הילדים בין 2 הקבוצות תלוי בהתפתחות של הילד (גם הרגשית), ככה שהילד יכול להינות מכל העולמות.
האם ישנן כמה קבוצות בגן - יש 2 קבוצות כמו שרשמתי ויש שם המון ילדים שיש להם אחים בגן בקבוצה השניה.
יחס מטפלים/ות לעומת ילדים (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?): בקבוצה של הקטנים הם 8 ילדים עם 2 מטפלות (הם מאוד שומרים על מספר הילדים שלא יהיה מעל 8-9 והם עומדים בזה), בקבוצה של הגדולים, אני לא בטוחה כמה הם, לדעתי סביב ה 20 ויש שם 3 אנשי צוות (+המנהל שגם לוקח חלק בתפקוד)
האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): יש גננת מוסמכת, יום חופש אחד בשבוע.
האם יש חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? יש חצר די גדולה, יש ארגז חול והוא מכוסה כשלא בשימוש..
האם האוכל מבושל במקום? מגיע מקייטרינג? האם הוא איכותי לטעמכם? מגוון? האוכל הוא מקייטרינג, אבל התפריט מגוון וטוב.
טלויזיה יש/אין: בקבוצה של הגדולים יש טלויזיה אבל אין לי מושג אפילו איפה היא מוחבאת כי היא לא בשימוש (לפי דברי הגננת היא פועלת בערך יומיים בשנה בקושי). אני בכל מקרה אוספת את אייל ב 13, ככה שאני יודעת בוודאות שהם לא רואים טלוזיה בזמן הזה.
דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): יש לכל ילד מחברת קשר עליה רושמות הגננות מה הם עשו באותו היום, אפשר גם לרשום להן או לעדכן אותם בכל מיני דברים, יש לוח מודעות וגם מייל שלשם מקבלים הודעות.
האם ניתן להגיע בהפתעה? ניתן להגיע בהפתעה
אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): יש גדר מסביב לגן, בנוסף אינטרקום
כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): זה גן בלי כמעט חופשים. באוגוסט יש להם שבוע אחד להתארגנות ושבוע אחד בפסח. רב החגים הם ללא חופשים (רק ערב חג וחג) וזה ממש מעולה
ולסיכום:
האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: ממליצה לבוא להתרשם מהגן ומהצוות.
מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): בין 8 ל 9.
דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: הדבר הבעייתי מבחינתי זה שבמבנה של הקטנים, אין שירותים ומאחר ואייל נגמל בגיל ממש צעיר זה מאוד עצבן אותי, אבל עכשיו זה כבר פחות בעייתי כי הוא פשוט הולך או שלוקחים אותו לשירותים.
הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): הצוות נפלא ממש, עושים לילדים מעקבי התפתחות מאוד מפורטים פעמיים בשנה ויש המון ליווי בעניין הזה וזה חשוב מאוד בעיניי. מאוד דוגלים בפתירת בעיות בדיבור והם מלמדים את הילדים לעשות גישור וכד', אין שם אלימות (אני יכולה להישבע שגם כשאני מגיעה ב 13, בקבוצה של הגדולים למרות שזה זמן המשחק החופשי שלהם, אין שם מכות/קללות וכו' ומדובר בילדים בני 4-5). מעולם לא ראיתי שם אלימות בין הילדים ואני מאוד אוהבת את הגישה.

umita

New member
משפחתון השובבים, רעננה

שם הגן/משפחתון: השובבים מיקום+ טלפון: באזור רחוב המחתרות ברעננה סוג הגן (פרטי, עיריה): פרטי (גילאים 4 חודשים עד כמעט שנתיים) שעות פעילות: א' - ה' מ7:30 עד 16:30 אין יום שישי מחיר: 2500 האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת: לא חוגים: מוסיקה וליווי התפתחותי (צעד ראשון) טווח גילאים בקבוצה: בפועל 8 חודשים עד שנה ושלוש האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים): לא יחס מטפלים/ות לעומת ילדים 2 מטפלות ל7 ילדים, מוסכם בחוזה של יהיו יותר מ7 ילדים האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): אין האם יש חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ? יש מספרת עם מתקנים לקטנקנים, אין חול האם האוכל מבושל במקום? מגיע מקייטרינג? האם הוא איכותי לטעמכם? מגוון? אוכל מגוון וביתי, יש תפריט קבוע. טלויזיה יש/אין: אין דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות): מחברת שרושמים בה כל יום כמה הילד ישן, אכל, חיתולים, גם אם יש הודעות מיוחדות כתובות במחברת האם ניתן להגיע בהפתעה? לראות?? לא, ההורים מניחה שכן אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): זאת דירה פרטית כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): כמו בגנים של התמ"ת. ולסיכום: האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן: ממש כן מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות): 10 דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: אין ממש הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): יחס חם במיוחד.

נתניה-"נעמת"-גבעת האירוסים

שם הגן/משפחתון: "נעמת" מיקום+ טלפון: גבעת האירוסים סוג הגן (פרטי, עיריה): נעמ"ת שעות פעילות (אם מדובר בגן עיריה, האם ישנו צהרון?):- 07:00-17:00 מחיר: יש הנחות למי שמגיע אבל לפעוטון גג המקסימום 1700 - ולתינוקיה 2100 אם זוכרת נכון האם ישנה אפשרות לחצי יום במחיר מופחת:אין לי מושג ,הייתי מלא חוגים: יש 2שבוע ,ליטוף חיות והסבר ופעילות עלייהם,וריתמיקה מוסיקה ופעילות דרמה כזו טווח גילאים בקבוצה: יש 3 כיתות,תינוקיה, גמולים,ובוגרים מ4 ח' עד גיל 3 האם ישנן כמה קבוצות בגן (רלוונטי לגבי המשך שהיה בשנים הבאות, וגן משותף לכמה אחים):3 יחס מטפלים/ות לעומת ילדים (כמה מטפלים/ות לכמה ילדים, והאם מעוגן בחוזה או נתון לשיקול דעת המנהלים?), לפי החוק,ונכון שזה לא כמו בפרטי,אבל זה לא גורע בכלל הילדים מטופלים נפלא ולא מחסירים מהם כלום האם ישנו/ה גננ/ת במקום? (כמה ימים חופשיים יש לו/ה בשבוע, אם בכלל?): זה לא גן עירייה האם יש חצר\מרפסת\חול (האם מכוסה כשאינו "בשימוש") ?- יש חול ויש חצר האם האוכל מבושל במקום? מגיע מקייטרינג? האם הוא איכותי לטעמכם? מגוון?- האוכל מבושל טרי טרי כל יום,וטעים טלויזיה יש/אין:- יש אבל השימוש פעם ב................................................. דיווח להורים – כיצד מתבצע (לוח מודעות/דף עם פירוט לגבי "היום שהיה"/מענה לשאלות):-דיווח פעילויות שוטפות בלוח מודעות, ודיווח על הילד ניגשים לשאול את המטפלת כשצריך ואת המנהלת בלי בעיה האם ניתן להגיע בהפתעה?- כן אבטחה (שער, פעמון, שומר/ת, גדר פנימית וכו' ): שער מברזל עם קוד כמה ימי חופש ומתי (אפשר גם לכתוב עפ"י איזה "לוח חופשות" מסתמכים, במידה ויש כזה): לוח חופשות של נעמ"ת ולסיכום: האם אתם ממליצים להורים אחרים לבוא להתרשם מהגן:- מאודדדדדדדדדדד ממליצה מהי רמת המרוצות שלכם מהגן בסולם 1-10 (כש-10 מסמל את המרוצות הגבוהה ביותר ו-1 חוסר מרוצות):10 דבר אחד שאתם לא הכי אוהבים בגן: ראין כזה דבר הערות נוספות (דברים שלא צוינו בשאלון והייתם רוצים להדגיש): אני יודעת שעושים השוואת בין גנים פרטים לנעמת או ויצו, יכולה להגיד בלב שלם, הבת שלי שנה שניה שם ,שנה הבאה עירייה,ואני הכי מרוצה, היא התפתחה שם נפלא,גדלה,צמחה שכלית וחברתית,הילדים מרוצים ובלי קשר לבת שלי, כמה שדאגתי אני הכי הכי יודעת ששם היא היתה ונמצאת בידיים טובות. הגן עם פיקוח,יש עם מי לדבר. והצוות אחחחחחחחחחחח הצוות חם ומדהים תודה

למעלה