כיצד להיכנס לווינדוס Windows 10 ללא סיסמה? שינו את הדרך לא מצאתי אחרת

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
היה קל לשנות netplwiz ומורידים את הוי של הצורך בסיסמא...זה נעלם הסירו את האופציה.
מכירים דרך אחרת? אשמח לדעת, כי תמיד יש עוד דרך...

חלונות 10 PRO

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
הנה צילום מסך של הדרך הרגילה האפשרות להכנס ללא סיסמא לא קימת שם יותר...אנסה לחפור את הרשת יותר מאוחר אבל אם יש לכם דרך אחרת כבר אשמח..

קבצים מצורפים

• ‏‏צילום מסך (1).png
    ‏‏צילום מסך (1).png
    2.1 MB · צפיות: 6

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
נסה אם לא ניסת ->

תודה רבה, דרך העורך רישום החזרתי את הקוביה שהעלימו עתה אפשר לבטל את בקשת הסיסמא או קוד פין בעליית המחשב. מוצ'אס גרסייאס אמיגו!

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
קצת מיהרתי ..אומנם עשיתי את התהליך אבל בסוף שהפעלתי מחדש זה לא תפס...עדיין צריך סיסמא..או יותר נכון פין קוד..מעצבן בעיקר שאין עוד מישהו על המחשב ואם אצטרך מישהו ממילא יצטרך לדעת את הקוד...דפוקים מיקרוסופט האלה כופים סיסמאות וכניסות גם למי שלא רוצה...עוד לא ברור לי מה עושים בכל זאת ...לפניי יומיים החלפתי לדיסק חדש נקי התקנתי ווינדוס הכל יופי ורק הקטע של הכניסה למחשב נדפקה...כל מה שעשיתי...לבטל את הפין לא עזר..אז רצה סיסמא או טען שלא יכול להתחבר..נסה מאוחר יותר..קיצור חזרתי למצב ראשוני ...יש בכל זאת משהו לעשות?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
לא מבין למה אתה משתמש בחשבון מיקרוסופטי ולא בחשבון לוקאלי ?

יש יתרונות לחשבון מיקרוסופט. בכל מקרה היה אפשר עד עתה לבטל סיסמא או פין בהפעלה...מה קרה עכשיו לא ברור לי

arseny92

Well-known member
מנהל
יש יתרונות לחשבון מיקרוסופט. בכל מקרה היה אפשר עד עתה לבטל סיסמא או פין בהפעלה...מה קרה עכשיו לא ברור לי
קח מצלמה עם Windows Hello ותוכל להכנס ללא הקלדת דבר
או השתמש ב-Dynamic Lock עם טלפון משויך Bluetooth

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אאל"ט חייבים לבטל את השימוש בפין קוד בGROUP POLICY כדי שזה יעבוד.

נסה דרך הרג'סטרי:
אוקיי תודה אני אנסה יש לי את הPRO חייבת להיות האפשרות אני די בטוח..תודה :)

למעלה