you do it to yourself

Scott Evil

New member
you do it to yourself

you do and thats what really hurts that you do it to yourself just you you and no-one else !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! you do it to yourself (radiohead)
הודעה דפוקה ואין צורך להתייחסות.

בטח שיש צורך בהתייחסות..

בשביל זה אנחנו פה מאמי.. אל תאשים את עצמך- חוץ מכאב לא יצא מזה כלום..

Scott Evil

New member
..

ברור שהעולם דפוק ואני בסדר. אז אין לי בעצם את מי להאשים ??

זה ממש לא ברור!!!

זה ברור לך כי אתה חי בהכחשה.. תן לעצמך קצת מנוחה.. אל תאשים את עצמך כל כך אתה מבזבז כוחות על דברים מיותרים, במקום לבזבז כוחות על התמודדות אתה מבזבז אותם על האשמה עצמית, תחשוב על זה.. בהצלחה...

LIHILM

New member
ממ

לא צריך להאשים צריך להבין כדי לטפל במה שמפריע .. מה ש"דפוק" להבין מה גורם לזה כדי לעצור את זה לא בקטע של כעס, בקטע של הבנה

Scott Evil

New member
עזבי אותך הבנה

אין הבנה אין כלום. גם כשאני חושב שבא לי לשנות גישה כלום לא משתנה. ההבדל בין עכשיו חבין מה שהיה לפני כמה שנים הוא שעכשיו אני כבר לא מצפה לכלום כי גם ככה דפקתי הכל לגמרי. במידה מסויימת אפילו יותר טוב לחיות ככה.

לא זבל

New member
אתה נשמע לי קצת מיואש אחי

אחי, אתה באמת נשמע קצת מיואש במה שכתבת פה, וגם בתגובה האחרונה למה שכתבו לך... אולי פשוט לא צריך לחפש אשמים? דברים קורים בחיים, ויש מצב (יש הרבה סיכויים, יותר נכון) שאתה לא אשם במה שקרה, אז אל תאשים את עצמך, ולא את אף אחד אחר, רק תן לעצמך(תכריח את עצמך אפילו) להתקדם, ללכת הלאה, ועם גב זקוף ובבטחון, תן לעצמך במחשבתך צ'אנס להצליח. תאמין בעצמך, ביוכולותיך, ובסיכוייך להגיע להשגים... בהצלחה, תרגיש טוב

למעלה