YES STARS באיזה איזה סדרות תצפו?

ShaYArO

New member
YES STARS באיזה איזה סדרות תצפו?

אלה הסדרות שישודרו חילופי נשים (עונות חדשות) הופ ופיית' (עונה שלישית) פלישה (Invasion) מלכות הנקיון - יצאת נקי החיים הפשוטים (עונה שלישית) סמולוויל (עונה חמישית) על טבעי (Supernatural) יורדים בגדול - מהדורה משפחתית סקרבס האנטומיה של גריי גבירתי הנשיא סופרנני טירוף בבית (The War at Home) הישרדות 12: אי הגלות נמלטים (Prison Break) בעל על ארבע (סדרת ריאליטי בריטית) איך פגשתי את אמא (How I met Your Mother) האו-סי (עונה שלישית) מגרש ביתי (עונה שלישית) אני ממש מחכה לסדרות : פלישה ועל טבעי- סדרות חדשות (בארץ) לפי הפרומים נראים ממש סדרות טובות סמולוויל- ללא ספק לא נחמיץ את סופרמן
החיים הפשוטים- תמיד כיף לראות את פריס וניקול יורדות על אנשים ועושות שטויות הופ ופיית- אחלה סדרה קומית אין כמו האחיות הופ ופיית
האנטומיה של גריי-נראה נחמד קצת בתי חולים לא יזיקו =] הישרדות 12: אי הגלות-מאוד מחכההה אחרי האכזבה בעונה שעברה נמלטים- לא יזיק גם קצת פשע,כל מה שמזכיר את אוז לא יהיה רע O.C -הסידרה שכולם אוהבים,ממתין בקוצר רוח לשידורי העונה ה -3

Aviad1987

New member
אני...

OC מגרש ביתי איך פגשתי את אמא סקרבס הישרדות 12 נמלטים החיים הפשוטים הופ ופיית' (סוג של סטייה) סמולוויל על טבעי האנטומיה של גריי גברתי הנשיא וסופרנני שזה עוד סוג של סטייה
זה כרגע. אני מחכה בקוצר רוח לאברווד, פשע מן העבר ומשמרת שלישית שיחזרו אלינו עוד בערך חצי שנה.

LeRanch

New member
עונה ../images/Emo3.gif

פלישה (Invasion) סמולוויל (עונה חמישית) על טבעי (Supernatural) יורדים בגדול - מהדורה משפחתית סקרבס סופרנני טירוף בבית (The War at Home) נמלטים (Prison Break) איך פגשתי את אמא (How I met Your Mother) האו-סי (עונה שלישית) חלק אני לא בטוח שאני אראה.. הן פשוט נשמעות נחמדות ונראות יפה לפי הפרומו.. אבל אני הכי מחכה לסמולוויל והאו.סי

snier1991

New member
עונה

פלישה(ניתן ניסיון) החיים הפשוטים על טבעי(ניתן ניסיון) סקרבס(בשידורים היומים) האנטומיה של גריי גבירתי הנשיא הישרדות 12 טירוף בבית(ניתן ניסיון) נמלטים איך פגשתי את אמא

sgalim

New member
על איזה אכזבה אתה מדבר?

השרדות 11 הייתה אחת העונות הטובות, לדעת כולם (צופים ומבקרים ואפילו המנחה) אני כמובן מצפה בקוצר רוח לעונה ה-12

ShaYArO

New member
שדני זכתה =[

אני התאכזבתי שהיא זכתה כמו הרוב רציתי סטפני ^_^ וגוואטמלה ממש משעממת יש שם רק עצים זה כמו מיני יער וכמה קופים שצועקים לעומת הישרדות 10 גוואטמלה הייתה משעממת

Aviad1987

New member
הישרדות 11 הייתה ה-עונה

עונה טובה מכל הבחינות. מבחינת המקוריות, רמת הקושי שהגיע לשיא חדש, חומר אנושי 'טוב', אפילו הומור לא היה חסר שם

sweet fairy

New member
אני הכי מחכה

לסמולוויל ומגרש ביתי כל השאר אני אראה אם יהיה מעניין

Ulong

New member
אני

The OC נמלטים פלישה על טבעי הופ ופיית' גבירתי הנשיא סופרנני זה די מצמצם את הרשימה כי במגרש ביתי, הישרדות 12 והאנטומיה של גריי אני צופה בקצב מקביל לארה"ב בדרך לא חוקית. סמולוויל התחלתי רק השבוע לראות את העונה ה-1 אז נראה איך זה יתפתח.

Death Punk

New member
התשובות שלי...

The OC מגרש ביתי הופ ופיית' סמולוויל איך פגשתי את אמא ואולי גם פלישה

Angelus

New member
שלי-

החיים הפשוטים סמולוויל
סקראבס
הישרדות 12 נמלטים איך פגשתי את אמא האו-סי (נותן לזה צ'אנס אחרון)

adi121

New member
אממ..

אני אראה בטוח: האו-סי (עונה שלישית) הישרדות 12: אי הגלות נמלטים (Prison Break) על טבעי (Supernatural) יורדים בגדול - מהדורה משפחתית
אני אשתדל לעקוב (תלוי בזמן שלי): חילופי נשים (עונות חדשות) מלכות הנקיון - יצאת נקי גבירתי הנשיא פלישה (Invasion) סקרבס
ואלה אין לי מושג מה הם.. נראה את הפרק הראשון ונחליט: האנטומיה של גריי טירוף בבית (The War at Home) בעל על ארבע (סדרת ריאליטי בריטית) איך פגשתי את אמא (How I met Your Mother)

TheLost

New member
אני

פלישה (Invasion) החיים הפשוטים (עונה שלישית) סמולוויל (עונה חמישית) על טבעי (Supernatural) האנטומיה של גריי נמלטים (Prison Break) איך פגשתי את אמא (How I met Your Mother) האו-סי (עונה שלישית) מגרש ביתי (עונה שלישית)

user888

New member
עונה...../images/Emo3.gif

מה שבטוח אני אראה: הופ ופיית 3 סמולוויל 5 החיים הפשוטים 3 הישרדות 12 או.סי 3 מגרש ביתי 3 מה שאני כמעט בטוחה שאראה: פלישה על טבעי האנטומיה של גריי גברתי הנשיא נמלטים איך פגשתי את אמא ואולי טירוף בבית....

Fiona Florczak

New member
../images/Emo142.gif

חילופי נשים (עונות חדשות)
הופ ופיית' (עונה שלישית)
פלישה (Invasion)אנסה מלכות הנקיון - יצאת נקי
החיים הפשוטים (עונה שלישית)
סמולוויל (עונה חמישית)
על טבעי (Supernatural)אנסה יורדים בגדול - מהדורה משפחתית
סקרבס אם זה מההתחלה האנטומיה של גריי אנסה גבירתי הנשיא אנסה סופרנני
טירוף בבית (The War at Home) אנסה הישרדות 12: אי הגלות
נמלטים (Prison Break) אנסה בעל על ארבע (סדרת ריאליטי בריטית)אנסה איך פגשתי את אמא (How I met Your Mother) אנסה האו-סי (עונה שלישית)
מגרש ביתי (עונה שלישית)

למעלה