Xia - Kickstarter

sandman2017

New member
Xia - Kickstarter

מישהו הבחין בפרויקט הזה:

http://www.kickstarter.com/projects/1438045410/xia-legends-of-a-drift-system-0

אני חושב לתמוך בו למרות המחיר הגבוה , אבל אשמח למצוא שותפים לחלוק בנטל ולהזמין מספר עותקים בהנחה.

השאלה אם זה כדאי בהתחשב במכס? למישהו יש ניסיון בהזמנה מהסוג הזה? איך נמנעים מעלויות גבוהות?

regex

New member
האמת - אני לא רואה איך המשחק הזה שווה 100$

אולי תוכלו לחלוק איתנו את המקור להתלהבות שלכם?

juggernaut1

New member
בגדול

זה משחק בסגנון mage knight, עולם פתוח, המון דברים לעשות ולחקור.

תשלב את זה עם בניית חללית מלאה ומקוסטמת, וכמה דרכים לניצחון, ואתה מקבל משחק שבקלות שווה לפחות 80 דולר. עם משלוח זה יצא הרבה יותר מ 100 דולר.

אני עדיין לא מתחיייב, אבל נראה אדיר ללא ספק

regex

New member
מבחינת עלות פר רכיב נראה לי יקר

ממה שאני סופר מהתמונה שבאתר זה משחק בגודל בינוני ללא לוח - משחקים הרבה יותר עמוסים עולים בסופו של דבר ~60$ : ראה ECLIPSE או DOMINANT SPECIES.

אם המשחקיות מצויינת אז אולי שווה להשקיע - אבל את זה אף אחד לא ממש יודע.

sandman2017

New member
תראה

נראה שהמשחק מגיע עם כמות של מיניאטורות צבועות מראש, זה אמור להקפיץ את העלות של החלקים מעל eclipse , ב dominant species הרכיבים מאוד לא מלהיבים אז אני לא בטוח שההשוואה במקום.

גם אקליפס לתקופה מסוימת נמכר ב80-90 דולר ואף יותר, תוסיף משלוח לארץ ועברת את העלות של המשחק הזה.

regex

New member
12 מיניאטורות צבועות? זה הביג דיל?

ב DS הרכיבים לא מלהיבים אז הם עולים פחות לייצר?

מהתמונה באתר שלהם נראה שמבחינת כמות הרכיבים הוא מקביל למשחק FFG בינוני שמוצאים באיזור ה 40$ בארה"ב.

לי המשחק הזה הדליק נורה מהבהבת באדום בתור פרוייקט שלוחץ על כל הכפתורים של הגיימרים בלי לתת בשר - הפתיע אותי רק שלא היו איזה זומבים איפושהו :)

אני לא מחפש משחק שיעמוד מאחורי ויטרינה כי הוא יפה - אני מחפש משחק שכיף לשחק - ובינתיים גם אחרי שעה שהשקעתי להבין אותו - לא הבנתי מה ככ טוב בו.

אם מישהו כן הבין - אשמח לשמוע.

הקטגור

New member

sandman2017

New member
גדי, אני מכבד את נסיונך

ולכן מקבל את ההסתייגות.

אבל אני לא חושב שיש פחות רכיבים בקופסא מאשר eclpse.

צודק לגבי הכפתורים של הגיימרים, אבל לפחות אלו כפתורים חדשים, גם אקליפס וalien frontiers לחצו על כפתורים, זה לא אומר שזה משחק רע.

אני מניח שאני מקווה שהמשחק יתן הרגשה של משחקי מחשב נוסטלגיים כמו frontiers.

אבל שוב, מכבד אני נסיונך
ואולי אחכה עד לסוף שנה הבאה וארכוש כשאני אעבור לשיקגו.

regex

New member
אוה - הניסיון שלי לא כזה גדול :)

נפלתי בגדול פעם אחת עם משחק ב KS ואני חייב להגיד שזה באסה גדולה מאד לפספס ככה, ואני לא מתכוון להיכנס בלי לבדוק 100 פעם.

גם אצלי הרפלקס הוא : "אוי איזה יופי - בוא נקנה שלא נפספס" אבל אז אני מנסה לקחת 3 נשימות ולראות אם אני משתכנע שהוא טוב.

בהודעות האחרונות שלי נתפסתי יותר לעלויות היצור כמדד למחיר - ושם נראה לי בינתיים שמשהו לא בסדר.

למשל תשווה את תכולת XIA לתכולה של EARTH REBORN שהוא משחק שמוצאים בקלות ב 50$ ומכיל מיניאטורות והמון תוכן (תמונה בהודעה הבאה).

שוב התמורה עבור הרכיבים היא כמובן משנית למשחקיות - אבל מכיוון שעדיין אין לי כלום לגבי המשחקיות ואין מעצב ידוע בצוות אני לא יכול לנתח את הפן הזה.

ד"א - א פרופו ECLIPSE - אם אני לא טועה הוא לא היה פרוייקט KS - וברגע שיכולת לרכוש אותו כבר היה לא מעט חומר עליו.

ולמה כמו FRONTIERS ולא כמו ELITE :) במיוחד אני מתגעגע לנחיתות בלי AUTO-PILOT :)

נ.ב. סליחה אם נשמעתי קצת מתלהם בהודעות הקודמות שלי.

sandman2017

New member
אני חושב שאלו הפרויקטים שראוי לתמוך בהם בKS

פרויקטים מקוריים של אנשים שחולמים להוציא את המשחק שלהם ונראה שאין מפיץ שיתמוך בפרויקט שאפתני כל כך.

חוץ מזה מזמן לא ראיתי את תום מתלהב כל כך מפרויקט KS.

אם מארגנים ארבעה עותקים , העלות יורדת לפחות מ80 דולר לעותק כולל משלוח עד הבית.

השאלה מה עושים עם המכס במקרה כזה? מבקשים מהמפיץ לסמן שהעותקים עולים פחות?

juggernaut1

New member
אני אנסה לדבר איתו

נראה האם אפשרי מבחינתו שנזמין ביחד והוא ישלח לכל אחד בנפרד עם הצהרה על 75 דולר ליחידה.

juggernaut1

New member
שלחתי לו מייל, הנה התשובה שלו

Hey Moshe,

I'm aware of the high price of customs, that is exactly why I'm doing the "bundles". I will list the manufacturing price as the declared value on the box, which is lower than the $75 per game.

I don't have the final manufacturing costs yet, but I will let people know what price I will be able to put on the international versions before the Kickstarter is over, so that you can cancel if the price is too high.

Thanks so much for your interest!! :D

juggernaut1

New member
גם שאלתי אותו אם הוא יהיה מוכן לתת לנו להזמין

באנדל של 4, ולשלוח אותם ב - 4 חבילות נפרדות ולרשום עליהם ערך נמוך מ 75.

לא קיבלתי תשובה ברורה לגבי פיצול באנדל ל-4 חבילות נפרדות, אני אברר מולו שוב.

juggernaut1

New member
ובתכלס

גם אם הוא לא יוכל לפצל משלוחים,נשלם רק מעמ של 18 אחוז על הערך שהוא יצהיר. גם אם נצא מנקודת הנחה שהוא ירשום סכום של 60 דולר פר משחק ( 240 דולר לחבילה ) אנחנו נשלם 38 דולר מעמ, שזה פחות מ 10 דולר לאדם.

בקימר, במקרה הכי גרוע, נשלם כ 90 דולר כולל משלוח ומכס.

נשמע סביר?

במקרה הכי טוב, נשלם רק 78 דולר על המשחק

sonde

New member
אני בפנים

כבר ביצעתי השקעה במשחק. אבל במידה ויש קבוצה אשמח להצטרף. (ולבטל את האישית שלי)
אגב משהוא חשוב: מי יכול לתת לכרטיס האשראי של הוראה לחיוב בגובהה כזה?

למעלה