WWE NXT

hirshfe

New member
התוצאות

סי אמ פאנק ודארן יאנג ניצחו את מאט הארדי וג'אסטין גבריאל. יאנג הצמיד את הארדי אחרי GTS של פאנק. אחרי הקרב לוק גלוס התקיף את הארדי בגבריאל ויאנג. גרייט קאלי ניצח את דניאל בראין (מיז לא הגיע לזירה) אחרי הקרב הביג שואו הגיע ונתן לדניאל צ'וק סלאם היט סלייטר ניצח את מייקל טראבר (לא קרליטו ואל כריסטיאן בזירה) וייד בארט ניצח את סקיפ שפילד

scso

New member
דעה קצרה.

לא ממש אהבתי את התוכנית של השבוע. המיז חסר מאוד בנכחותו ובפיתוח הפיוד עם דניאל. ומאכזב ששוב קיבלנו קרב שטותי של דניאל,הפעם סווקאש נגד קאלי.אין לי ספק שלמרות ההפסדים(0-4)שלו מתחילת התוכנית,הוא הדמות המרכזית והמובילה,אך עדיין-אשמח לראות אותו מתמודד מול אחד הרוקיז ומנצח. חוץ מזה...הרבה מאוד האבקות.חלק טובה חלקה פחות-אך השבוע פחות קיבלנו פיודים שונים ודברים מעניינים. *ראוי לציון הפלאנצ'ה היפיפה של הרוקי של כרסטיאן(ברח לי השם). מעבר לזה,גילנו שעוד שבועיים אחד הרוקיז יודח.מכניס עניין ללא ספק ויפה שעשו את התוכנית בדרך הזאת,כי ככל שההדחות יצטברו,יהיה באמת מעניין לראות מי ישאר כי יש כמה רוקים מרשימים.

hirshfe

New member
קרבות ללא תוצאות

סי אמ פאנק ודארן יאנג נגד מאט הארדי וג'אסטין גבריאל. דניאל בראיין נגד הגרייט קאלי מייקל טראבר נגד היט סלייטר וייד בארט נגד סקיפ שפילד

hirshfe

New member
דעה

NXT יישקרו רו עם ה-WWE ופשוט תוכנית לא טובה. לא הייתה תוכנית גרועה - אבל סבירה יהיה ציון הוגן

ninjastar

New member
NeXT

קיבלנו אולי את הקרב ROH נגד WWE UNIVERSE האולטימטיבי (טוב, אולי אחרי סינה נגד דניאלסון) קאלי נגד דניאלסון! זה כאילו ההפכים המושלמים. האמת, זה אולי הקרב הכי מעניין שהיה לקאלי מאז....מאז.... המממ. טוב, הקרב הכי מעניין שהיה לקאלי אבל למה להשפיל את דניאלסון עם המאזן ניצחונות הזה...הWWE לא מכירים סטוריליין אחר חוץ מ- טוב הוא יפסיד מליון פעם, ואז הוא ינצח בטעות, וכולם יאהבו אותו

last caress

New member
דעות

תוכנית מאוד משעממת..קרבות ארוכים ומשעממים עם מתאבקים ירוקים, לא עדיף כבר לראות FCW? לפחות שם יש את לו קי. ופה יש את בריאן דניאלסון..מתאבק טוב יותר, אבל אני לא הכי אוהב את תווית האנדרדוג שהצמידו לו..מה שתמיד אהבתי בדניאלסון זה השליטה הטכנית שלו מול היריב, ובינתיים בNXT לא ראיתי את זה ממנו.. הקרב עם קאלי היה רעיון רע - ראינו כמה "נפלאות" התפקיד האנדרדוגי של פאנק עשה עבורו בזמנו(הקהל היה אדיש לכל דבר שהוא עשה), ופה זה פשוט שידור חוזר ואפילו פחות מתאים לדמות של דניאלסון.שיתנו לו כבר איזה קרב מול סלייטר או משהו שיהפוך אותו לבייגלה.

dannygoosh

New member
No soup for you! NEXT!!

אני לא אוהב את ג'וש מתיוס וכבר אי אפשר לתאר כמה שנמאס ממייקל קול, אבל דווקא בNXT האינטראקציה ביניהם מעולה. הם מרשים לעצמם להתפזר וזה יוצא ממש טוב. במיוחד בקרב עם ג'ריקו. ראו שם שאפילו ג'ריקו פולט חצי חיוך כשמייקל קול נקרע עליו מצחוק. קצת מוזר לי שתכנית אחת מייקל קול הוא "היל" ובתכנית שאחריה הוא מייקל קול המוכּר, אבל בכל זאת, גם כשהקרבות לא ברמה גבוהה, השדרים מצליחים להפוך את זה למעניין.
אה, והקרב של סלייטר נגד טארבר נשמע כמו קרב של דיוות על סטרואידים עם כל הצרחות והגניחות שהלכו שם...

melechbabar

New member
דעות NXT ../images/Emo58.gif

בסך הכל, התוכנית הייתה פחות טובה מזו של השבוע שעבר, אבל זו עדיין תוכנית מצויינת ואני נהנה לצפות בה בכל שבוע. כמה נק' על התוכנית: * חבל שהפיוד של בריאן ומיז לא התקדם יותר מדיי, אבל הוא עדיין אחד הפיודים הטובים היום בWWE. לא יכלו להביא איזה היל מול בריאן? למה להביא פייס? היה יותר טוב אם היו מביאים את ביג שואו וזהו. * הרוקי של קרליטו פשוט מעפן ברמות * ג'ריקו: "talk about Wade Barret!!!" מייקל קול: "we talk about him right now!" ג'ריקו: "MORRRE!!!" ג'ריקו גאון, ובארט מעניין. * ולמה לעזאזל שוב הראו את אותו הקטע על דייויד אוטונגה...?? RC

Gooolan

New member
ועוד מצחיק אצל מת'יוס:

"Vintage! Skip Sheffield!" "sheffield and barret are having here a real sloberknocker" אני אוהב את רוח השטות הזאת בNXT

Ex Machina

New member
גם הם הופרדו בלידתם...?

אני היחיד ששם לב שמייקל טארוור, הרוקי של קרליטו, נראה בדיוק כמו Balrog (הדמות של המתאגרף) מ - Street Fighter?

למעלה