wtf

wtf

כוכב הקבוצה שלי, גאוצ´ו, is undergoing chimoteraphy treatments!!!! למישהו זה קרה פעם!?

tomash11

New member
בחיים לא קרה לי....איזה קטע ענק..:)

זה עצוב מאד לשחקן ובני משפחתו כמובן...לקבל סרטן אני לא מאחל גם לשחקן דמיוני... אוי, איזה קטע מצחיק זה...הוא מקבל סרטן...:)) בחיים לא קרה לי ששחקן במשחק קיבל סרטן...:)))))) אבל אם אני לא טועה למנג´ר יש כל מיני אופציות שהן קיימות אבל נדירות. אני זוכר שבמנג´ר 98-99 אז באחד המשחקים היה לי קטע שיאנס ירמיס מבאיירן מינכן התווכח עם השופט ופתאום היה רשום לי באותיות אנגליות גדולות: JEREMIS HAS PUSH THE REFEREE!!! וכמובן שהוא הורחק על המקום... זה בחיים לא קרה לי שהמנג´ר כתב באותיות גדולות פרט לאותה פעם יחידה. אז אני מניח שיש כל מיני אפשרויות נדירות שקורות פעם במליון שנה, אבל הן קיימות... העובדה ששחקן קיבל סרטם גורמת לי להעריך קצת יותר את הראליות של המשחק כיון שגם בחיים פעם ב, שומעים על שחקן שלא עלינו קיבל סרטן ובגלל זה לא יכול לשחק...

קיר קמט

New member
מה שציינת דווקא קורה..

רוי קין קיבל אצלי גלובל באן לשישה חודשים בגלל זה.. המזל שלי היה שזה היה לפניי פגרה בדיוק. זה היה באחד המנג´רים הקודמים... בכל מקרה, אני שמעתי פעם על מישהו , שהיו לו מקרי מוות (!!!) בקבוצה , התרסקות מטוס או משהו בסגנון.

באם

New member
אחי כנראה שיחקת יותר מדי ....

הצלחת לגרום לשחקן שלך להכנס לטיפולים כימוטרפים ?! כאילו מה, הרי ברור שלפני כל משחק אני מעלה את הסגל שלי (גם את אלה שעל הספסל וגם את השוערים) מרוחים היטב בקרם הגנה מסנן קרינה UV 15 ! נסה גם אתה ...

muzza

New member
מדהים

אף פעם לא קרה לי משהו דומה, פציעה או מחלה שאינה מעולם הכדורגל. לכמה זמן הוא נעדר?

נאס

New member
זה דווקא דבר טוב

זה אומר שלשחקן שלך יש פציעה חוזרת ושלחו לטיפולים פיזיוטרפים ל3 חודשים שהוא יצא משם כמו חדש

muzza

New member
אלן סטאבס, לא סטיב ווטסון

אלן סטאבס היה חולה, נדמה לי פעמיים, בסרטן עוד כשהיה בסלטיק. סטיב ווטסון, עד כמה שאני יודע, לא חלה בסרטן מעולם.

באם

New member
ואני שמעתי סיפור על גאזה...

נו איך קוראים לו זה... גאסקווין מאברטון שפעם תפס חירפון משהו כזה ...

zidane4444

New member
חירפון -אתה בטח מתכוון.........

לבעיות אלכוהול שהיו לו זה תופעה שקורת די הרבה פעמים לשחקנים הבריטים הם שתיינים לא קטנים

ללובוסלב פנב היה סרטן אשכים

ואגב, גאוצ´ו נעדר ל-6 חודשים בינתיים. עוד מעט אעלה תמונה

Michael17

New member
ואם חס וחלילה לא עלינו...

השחקן נפטר במהלך הטיפולים??? מה יהיה כתוב? ייעדר למשך כל החודשים? :) או לא יכול לשחק בעקבות מוות?

tomash11

New member
יהיה כתוב....

אם נניח קוראים לו Steve Dudel אז במקום: Steven Dudel (Retired) בטח יהיה כתוב משהו כמו... steven dudel (rip).... סתם סתם...:)) לא יודע:) פעם היה לי שחקן שהכושר שלו, האחוזים, ירדו עד ל7 אחוז, תהיתי אם זה יגיע לאפס ואם זה אומר שהוא מת...האמת שגם ניסיתי להביא אותו למצב כזה ולא הצלחתי:)

Michael17

New member
אני הגעתי שלאחד היה 1%

שחטתי לו את הצורה אבל המניאק מסרב למות :) ואם במקרה שחקן "משתגע" אז מה יכתבו: John Johnson(retard) ??

למעלה