WOW - עכשיו יש לי עוד מה להגיד

TheSunshine

New member
WOW - עכשיו יש לי עוד מה להגיד

אחרי שקצת קראתי שרשורים שלכן בפורום, מעבר לזה שאתן מקסימות כולכן והתמיכה שלכן אחת בשניה ממש מרגשת, כל הכבוד שיש מקום לקבל כל כך הרבה מידע - פשוט מקסים. אבל יש לי שאלה אולי תחשבו שאני קצת פרימיטיבית... נעלמו הזמנים שפשוט נכנסים להריון? אני רואה שכולכן עוקבות עם גרפים וטבלאות אחרי כל יום בתהליך בדרך אל ההריון. אני חשבתי (מעבר לבדיקות ולחומצה הפולית כמובן) להפסיק לקחת גלולות ולהמשיך לעשות את מה שאנחנו אוהבים זה הכל :) עד שהוסת תאחר יותר מהרגיל ואז אולי לגשת לבדוק. אף אחת כאן לא עובדת בשיטה הטובה והמיושנת הזו? (כי אני ממש לא רואה את עצמי יושבת עם טבלאות וגרפים... או שכן?)

קודם כל, לא כולן עושות מעקבים

ישנן כאלה, שלאחר שניסו במשך מספר חודשים את השיטה הקונבנציונלית, של "להנות ולקוות" ולא הצליחו במשך יותר מדי זמן- עברו למדידת חום וגרפים כדי לוודא שהן לא מפספסות את הימים של הביוץ. שבהם הכי חשוב ליהנות והרבה. אז איך יודעים מתי ימי הביוץ? משתמשים בגרפים, מדידת חום, ערכת ביוץ מי שאצלה המחזור סדיר - יותר קל לה לדעת מתי הביוץ ישנן גם כאלה שהמדידות מלחיצות אותן. והן עדיין מקוות לטוב בשיטה הישנה והטובה. לדעתי הכי חשוב שתעשי מה שהכי נוח לך. כל הכלים באים לעזור, אבל לדעתי אסור שיהפכו להיות לטורח, כי אז כל ההנאה הולכת לאיבוד ברוכה הבאה
ושיצליח לכם במהירות

mishmish25

New member
הלוואי וזה היה כלכך פשוט

אני חושבת שרובנו כאן ניסינו את השיטה הישנה וכשזה לא הצליח עברנו לשלב הבא... לתכנן ולבדוק, לא לכולם זה בא בקלות כמו שאת רואה ואני מאחלת לך הצלחה רבה ושלא תעברי את מה שרוב הבנות עוברות כאן.

TheSunshine

New member
חס וחלילה אני מקווה שלא פגעתי באף

אחת.
פשוט אני בורה לחלוטין בכל העניין ואין לי חברות שילדו או בהריון כך שאין לי כל כך את מי לשאול בדור הזה... (כנראה שבזמן של האמהות שלנו זה היה טיפה אחרת) וחשבתי לתומי שזה ככה די פשוט ופתאום קצת נבהלתי. אני יודעת שלא כל אחת נכנסת להריון בקלות וזו אחת הסיבות שהחלטנו לא לחכות יותר ש"יהיה יותר טוב" ו"יותר מתאים" - אני לא יכולה לדעת תוך כמה זמן אני אצליח זה ברור לי - סתם חשבתי להתחיל בדרך הבנאלית. ואני גם נורא נורא מתרגשת מעצם ההחלטה שלנו "ללכת על זה". שיהיה לכולכן רק הצלחה - אושר - פוריות ואהבה

פּוֹנְג

New member
הזמנים האלו ממש לא נעלמו מהעולם

אבל... לצערי יש הרבה גורמים שמשפעים לנו על הפוריות: זיהום אוויר, הורמונים שדוחפים לנו בכל דרך אפשרית (פירות, ירקות ובשר) מן הסתם גם טלפונים סוללוריים שאנחנו לא יודעים מה ההשפעה שלהם עלינו ועוד ועוד ... ולשמחתי עידן הידע. העובדה שהכל חשוף וגלוי גורמת לאנשים לשאול ולהתעניין ולדעת ולכן נוצר רושם שהדברים ש'מדברים' עליהם נובעים בגלל מחסור או אי הצלחה. אבל זה לא בהכרח ככה. בכל אופן אני בטוחה שיש הרבה בנות שנכנסו להריון בלי שום מאמץ ודילגו על הפורום הזה
מקווה בשבילך שאת באמת לא תשתמשי בגרפים ומדידות כאלו ואחרות. אבל אם בכל אופן תצטרכי - אז טוב לדעת שיש את האופציה, נכון?

TheSunshine

New member
צ-ו-ד-ק-ת ../images/Emo45.gif

אבל לא בהכרח לוותר על הפורום :) אני חושבת שזה נהדר להתייעץ ולתמוך גם כשיש רק בשורות טובות נכון?

mishmish25

New member
תחזיקו לי אצבעות

היום בצהריים יש לי תור לרופאת נשים שתעשה לי בדיקות מעקב אחרי הרופא שנתן לי את האיקאקלומין בלי לחשוב יותר מידי ואני מקווה שהכל בסדר ושאולי יהיו לי בשורות טובות... מקווה מקווה...

mishmish25

New member
חזרתי מהבדיקה ../images/Emo46.gif

ו... אין עדיין חדשות!!!!! אוווףףףףף הרופאה כעסה מאוד על ד"ר לוטן שעשה מעשה כזה פזיז כי לדעתה זה היה מוקדם מידי לתת לי את האיקאקלומין והיא אומרת שמוקדם מידי לדעת אם אני בהריון ושגם בבדיקת דם עדיין לא יראו ושאני אחכה עוד שבוע ואז לעשות עוד בדיקה!!!! די נמאס לי לחכות כל הזמן, אני יודעת שיש פה בנות שסובלות יותר ממני אבל זה לא פייר שיש בנות בנות 16 טיפשות שנכנסות להריון מאפצ'י והולכות לעשות הפלה ואני שאני כלכך רוצה ומחכה לא מצליחה !!!!!! איזה עולם עקום.

עדי1977

New member
לעידוד אני פנויה תמיד ../images/Emo70.gif

אבל לצערי או לשימחתי אני עדיין לא מבינה כל כך מה הולך כאן. אני לא מנסה הרבה זמן רק חודשיים ואין לי ניסיון בכל הבדיקות וכו'. לי הרופא אמר לחכות 3 חודשים ואם לא יקרה כלום לחזור אליו כי יש אצלנו במשפחה היסטוריה לא כל כך נעימה בנושא. אבל אני מנסה להשאר אופטימית. מאחלת לך הרבה הצלחה.

mishmish25

New member
גם אני צעירה

היי לך עדי, גם אני רק 4 חודשים מנסה ולצערי אני מגלה דברים רק דרך הפורום ולא ע"י אינפורמציה מהרופא שלי שהוחלף היום ע"י מישהי אחרת שנתנה לי את כל הידע בנושא. לאט לאט את תקלטי דברים.

מגלשה

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gifמישמיש העזרי בסבלנות

עוד מעט ותוכלי לבדוק... ומבקשת תשובה של
... גם אני התעצבנתי על הרופא שלי: אחרי שנה נסיונות נתן לי איקאקלומין, שזה בסדר, אבל ללא מעקב זקיקים וללא בדיקת פרופיל הורמונלי (שני דברים שלמדתי עליהם מהפורום המדהים שלנו). אז אחרי שאתמול קיבלתי מחזור ואחרי התקף בכי / יאוש רציני, ביקשתי הבוקר טלפונית מרופא המשפחה שלי הפנייה לפרופיל הורמונלי ומחר אלך לעשות. במקום עידוד יצא לי לשפוך את שק הצרות שלי,
.

mishmish25

New member
אני מבינה אותך

מגלשה יקרה שלי אני מבינה אותך ולמרות שאני מנסה רק זמן קצר אני די מיואשת כי אני לא ממש סבלנית אני חייבת הכל עכשיו וזה קשה לי לקבל את זה שזה לא יקרה עכשיו. מה גם שבמשפחה שלי יש היסטוריה של בעיות פוריות. קל לי לעודד אחרות אבל קשה לי להרגע ולחשוב חיובי

ילדונט

New member
מותר גם למבקרת?

ראיתי את ההודעה בעמוד הראשי של תפוז (אני לרוב בפורום "למתקדמים" הריון ולידה). רק רציתי לומר, שלשמחתי אנחנו עשינו את זה בדרך הישנה והטובה, בלי גרפים ובלי חישובים, וזה הלך די מהר. אני מניחה שאם היה לנו הרבה זמן לחשוב על העניין, אז כבר הייתי מגיעה גם לפורום הזה, ובכלל מתחילה לדאוג קצת יותר ולחשב. בכל מקרה, תהנו הרבה, ובהצלחה!

miki49

New member
טוב רציתי להגיד לכם שבפעם הראשונה

ניסינו וצק צק זה נקלטת, בפעם השניה גם לא לקח הרבה זמןעד שזה נקלט ופעם השלישית כמעט שנה עד שזה נקלט כל דבר בזמנו ובסבלנותו

למעלה