wine glasses

sharon shachar

New member
wine glasses

3 צילומים של כוסות יין. ניסיון ראשון של צילום בבית. מחכה בשמחה להערות והצעות לשיפור. תודה שרון

eli_singer

New member
אני הולך על השנייה

למרות שגם השלישית טובה. מה זה הרקע הזה? פוטושופ?

sharon shachar

New member
הרקע

הרקע מורכב משני ציורי שמן שצירתי. התמונה לא נערכה בפוטו שופ מבר להקטנה שלה תודה על התגובה

sharon shachar

New member
הרקע

הרקע מורכב משני ציורי שמן שצירתי. התמונה לא נערכה בפוטו שופ מבר להקטנה שלה תודה על התגובה

bmwlog

New member
סידרה מצוייינת

צילומים יצירתיים וראויים לכל השבחים

fraidh

New member
אני עם השלישית

בשניה לא מסתדרת לי ה"כמעט-סימטריה"

מומיק

New member
אני חיב להודות שהצילומים נראו....

לי בהתחלה קצת מוזרים. יותר מידי צבע כתום שולט בהם. אבל....ככל שהתבוננתי בהם יותר התחלתי לאהוב אותם. במיוחד את הצילום השני שברקע רואים את הציבעוניות. אני חושב שהצילום השלישי היה יכול להיות הרבה יותר יפה, אם היית בוחרת רקע אחר. הרקע שבחרת לצילום זה מזכיר לי פה ענק פעור, וזה ממש לא מצא חן בעיני. אבל.....על טעם וריח אין להתווכח. ס"כ הצילומים פשוטים. אבל מה שעושה אותם למיוחדים זה המחשבה שהשקעת. היצירתיות. וכמובן שאם יש שם ציורים שאת ציירת.....אז בכלל זה נהדר.

sharon shachar

New member
תודה לכל המגיבים

תודה על התגובות, זו הפעם הראשונה שזכיתי לכל כך הרבה תגובות חיוביות ממש עושה חשק להמשיך לצלם ולהשתף בפורוםץ

זמשוש

New member
נרים כוסית לחיים ../images/Emo48.gif

סדרה יפה גמני הכי אהבתי את השנייה ,אולי כי גווני הכחול יותר אהובים עלי וכי הם משרים יותר רוגע מאשר הסערה הכתומה ...

Jeri

New member
חסר בסיס?

רעיון טוב אך הייתי מעדיף בשתי התמונות האחרונות לראות בנוסף את בסיס הכוסות.. להתראות Jeri

למעלה