wild..

• פותח הנושא MERD!
  • פורסם בתאריך

MERD!

New member
wild..

ניסיתי את השיטה הזאת היום, ולא ממש פעלה לי אבל מה שאני רוצה לשאול אם זה נורמאלי שבשלב מסויים כזה קופצים.. לא יודע איך להגדיר את זה פשוט. ניסיתי פעמיים ובפעם הראשונה קפצתי כזה שהגעתי לשלב הזה עם כל הגוף והרגשתי אותו נמעך לתוך המיטה ובפעם השניה היד שלי הייתה מתחת לכרית פתאום היא עפה לי משם לבד והכניסה לי מכה... זה כמו בסרט המפגר ההוא שהיה לפני שבועיים בערוץ 4 עם היד שקמה לחיים :) הרגשתי אבל את כל הגוף נרדם וזה אבל אחרי הקטע הזה שכחתי מה לעשות אז אני מניח סתם המשכתי לספור או משהו...

Panther

New member
האהאהאהאהה LoL!!

היד שלך הכניסה לך מכה? צחקתי... היה לי היום בבוקר לפני שהתעוררתי חלום שישנתי על הגב על הידיים מתחת לראש <()> || \\// |||| ואז נחסם לי הדם ליד ומתוך חלום הרגשתי משהו מוזר ביד. אח``כ התעוררתי וראיתי שלו הגיע לי דם ליד בגלל שישנתי עלייה והיא הייתה ``רדומה``

shkool

New member
קרה לי משהו דומה....

ממש בתחילת החלימה שהייתי עוד במצב של בין ערות לחלום חלמתי שאני משחק כדורסל וחבר שלי מוסר לי את הכדורסל ממש חזק ומההדף של הכדור הגוף שי הגיב בהתאם והביא מן קפיצה שכזו והתעוררתי מזה... זה קורה לפעמים וזה בגלל שהגוף עוד לא השתתק לחלוטין כמו בכל זמן חלימה... shkool

MERD!

New member
כן!

נראה לי בגלל שהביאו דוגמה של לנסוע במכונית אז דמיינתי את זה ואני זוכר עשיתי נסיעה דפוקה כזאת במדרגות של השכונה שלי למטה וזה אז הבאתי פניה ואז כזה זה קרה היד שלי הטיסה לי אגרוף :) ואז ישר התעוררתי :( השני עדיין אבל היה מוזר זה כאילו כל הגוף שלי נבלע למיטה ואז טס למעלה.. אולי הבאתי קפיצה מצוק בחלום...

Variety

New member
גם לי!

הלכתי לישון, עצמתי את העיניים, ואני רואה מישהו מתקרב ונותן לי נגחה בראש, והרגשתי את המכה וקפצתי כזה! לחבר שלי היה חלום שהוא נוסע באוטובוס ורוצה להשען על החלון וכל פעם מתקרב לחלון עם הכתף אבל החלון ברח לו עד שהוא נפל מהמיטה! :) Variety-

MERD!

New member
כן אבל לי זה היה בשיטת wild

ככה שעדיין הייתי ער... פתאום איך שאני מתחיל להתבלבל ממש בספירה ורואה צבעים והכל פתאום היד קופצת להכניסה לי סטירה.. אחרי זה שחזרתי והייתי באותו הקטע העפתי את היד משם :) אבל בפעם השניה הרגשתי את כל הגוף נמעך לתוך המיטה ממש ואז עף למעלה ואז עוד פעם התעוררתי :(...... ורק שתדעו הפחדתם אותי בתיאור של השיטה הזאת. לא מרגישים מישהו יושב עליך.. פשוט יש לחץ בחזה והבטן וקשה לנשום.. התחלתי לחשוב אני יראה איזה רוח של זקנה יושבת לי על הפנים.

אז אתה בכלל לא הבנת .....

הזקנה לא יושבת על הפנים, בדרך כלל היא דווקא יושבת לך על הבטן ומנסה לחנוק או למעוך אותך, לפעמים היא סתם יושבת על כיסא בחדר ועושה לך פרצופים ... ;-) חלומות נעימים ! אלון

MERD!

New member
הא... עכשיו הכל ברור..

אולי היא הכניסה לי סטירה כדי לגרום לי לשים לב? כי הייתי עם עניים עצומות..

למעלה