Whose Sakmash is it anyway?

aesu

New member

היית צריכה לשים את הלק מוקדם יותר.

5ifi

New member
לוק אט מי איימ סכמ"ש די

שאלת פתיחה: בהשראת שחר - מה המסיבה הכי גיקית שהייתן בה אי פעם? או לחלופין, ארגתן פעם מסיבה בנושא כלשהו? הייתי בשתי מסיבות בחיים שלי, אלא אם מסיבת הפיג'מות שאני עושה עם חברה וחצי גם נחשבת, ואז סתם לא הייתי במסיבה גיקית אי פעם...

משהו שלמדתי השבוע: לעבוד בעבודה פיזית לבד זה חרא
משהו טוב שקרה השבוע: הרבה חחח... התחלת לעבוד= כסף. גיליתי שיש לי ימים חופשיים במערכת שנה הבאה=אפשרות לפר"ח=עוד כסף. חברות שלי עשו לי מסיבת הפתעה, וידעתי על זה מראש, ובאתי לבית של חברה שלי בידיעה שתהיה לי מסיבה וכשהגעתי לא היה אף אחד, אז חשבתי שסתם דמיינתי שאירגנו לי משהו והתבאסתי קלות, ואחרי חצי שעה של התבאסות קפצה עליי חמולה שלמה ו... קיצור, הם הפתיעו אותי. לא בכיתי או משהו.
היה יומולדת לסבתא שלי, אז הייתה לי הזדמנות להשוויץ בכובע החדש שלי (קניתי כובע חדש! D:) עשיתי מסיבת לקים עם חברה שלי ולימדתי אותה לעשות מארבל (היא כישלון מוחלט, אבל היה מצחיק) ראיתי קיקאס 2, שהוא נהדר. וגיליתי שטופו זה לא רע מדי. אבל גם לא משהו שהייתי ממליצה עליו.
משהו רע שקרה השבוע: ממממ... כלום
משהו לצפות לו בשבוע הבא: סליחות בירושלים (מי נמצאת בירושלים בשני בלילה ורוצה לבוא עם תה חם ולהשקות אותי?
) ועבודה עבודה עבודה
איש השבוע: ב'
ציטוט/ביטוי השבוע: ממ כלום.
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: קיבלתי טריליון פפיונים חדשים ועציץ חדש לשים על החלון ומחזיק מפתחות של המלאכית ההיא של nicci שאני מאוהבת בה, ושבוע שעבר לא סיכמשתי אבל קניתי את הכובע הנ"ל, טבעת לטאה מאקססורייז ושמלה כתומה מH&M. וגם לק אדום מטאלי ונוצץ, לק תכלת עם נצנצים בצורת כוכבים ולק מאט. רציתי לקנות אודם סגול-יש משהו אבל איל מקיאז' זו רשת מחורבנת.
תכניות לסופ"ש: לישון- צ'ק.
סדרה: גיליתי שחליפות חזרה לעונה 3 ושכחתי ממנה לגמרי!!! #מרתון
סרט: קיקאס 2

ספר/פיק: קוראת כבר חודש את 'הילדה השקטה', אבל עכשיו סבא הביא לי את 'אומנות ההקשבה לפעימות הלב', ני אשמור אותו לראש השנה, ט'ו.
שיר: החדשים של פאניק! למרות שהשני הוא חצי כוח מבחינתי
סרטון: תראו את זההההה!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=CDEu-hzElDE זה המומינים בסטופ שטוחחחחח זה מגניייבבבבב!!!!!!!!
תמונה/גיף:
http://lolzland.com/post/30325333911/why-the-ballerina-pose

יואו הסרטון של המומינים

נראה כמו כל הסדרות ששנאתי כשהייתי קטנה.
האם סדרות שעשויות בסטופ כ"כ מרגיזות כי לוקח נצח לעשות אותן?

אולסו מזל טוב ותתחדשי על כל הדברים המגניבים! |קליינבואוז||נצנצים||קונפטי||זהיותרכיףמלנסותלהיזכרבאייקוניםאמיתיים|

5ifi

New member
זה מהמם, מה יש לך

אבל יכול להיות שהן מלאות בתסכול

לא אמרתי שזה מכוער

אני גם בטוחה שיש סדרות שלא אהבתי שלא היו בסטופ, אבל אני לא מצליחה לחשוב על אחת בסטופ שלא שנאתי.
ועכשיו יש לי בראש תמונה של סדרה שאני לא מצליחה להיזכר איך קוראים לה אבל מביאה לי עצבים.

חחחחח יפי

איך את מצליחה לגרום אפילו לחיתוך ורידים להישמע שמח?
(אל תחתכי וזה)

Ayelet 363

New member
מסכמת

שאלת פתיחה: בהשראת שחר - מה המסיבה הכי גיקית שהייתן בה אי פעם? או לחלופין, ארגתן פעם מסיבה בנושא כלשהו?
לצערי לא הייתי בשום דבר מתאים.

משהו שלמדתי השבוע: שכנראה השיעול שלי אכן נובע מאלרגיות.
משהו טוב שקרה השבוע: קיבלתי סוף סוף הפנייה למרפאת אלרגיות.
קיבלתי עוד כמה רעיונות להמשך כתיבה.
משהו רע שקרה השבוע: נדודי שינה ושיעולים.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: נסיונות לסדר את שעות השינה שלי.
איש השבוע: חברים.
ציטוט/ביטוי השבוע: דיברנו על סדרות שמזכירות לנו סדרות אחרות וגורמות לנו להתגעגע אליהן.
אני: אנג'ל גורם לי להתגעגע לבאפי.
אחותי: הכל גורם לך להתגעגע לבאפי. חוץ מדוקטור הו, שגורם לך להתגעגע לדוקטור הו.

דווקא באפי עושה לי געגועים לדוקטור הו ודוקטור הו עושה לי געגועים לבאפי.

פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:
תכניות לסופ"ש:
ראיתי את הסדרות שרשומות למטה עם אחותי ועם אבא שלי, קראתי קצת, גלשתי באינטרנט.
סדרה: אנג'ל, Under the Dome, Orphan Black
סרט: מחכה לסרט של The Mortal Instruments.
ספר/פיק: The Infernal Devices.
שיר: הסאונדטראק של רנט. כמעט עברה שנה מאז שהכרתי את רנט.
How do you measure a year...
סרטון:
תמונה/גיף:

למעלה